• آبشار اراوان تایلند

آبشار اراوان تایلند

آبشار Erawan به عنوان یکی از زیبا ترین آبشارهای تایلند شناخته شده است. واقع در تناسریم هیلز در استان Kanchanaburi، حدود 200 کیلومتری شمال غربی بانکوک، اراوان دارای هفت سطح جداگانه است و بخشی از یک پارک ملی با همان نام است. در کنار آبشار، پارک میزبان تعدادی غار آهکی است که فرصت های اکتشافی بسیاری برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. طول کل 7 سطح در جنگل حدود 1500 متر میباشد. هر یک از سطوح نام خود را دارد. دسترسی به اولین آبشارکه Hlai Keun Lung نامیده می شود، نسبتا آسان است، زیرا شما می توانید به آن در یک مسیر صاف، به طور مستقیم در پارک با ماشین مرکز بازدید کنید. اولین آبشار دارای تعداد زیادی از ماهی ها است که در حوض تشکیل شده از سنگ آهک صاف شده توسط آب است. ماهی ها نسبتا کنجکاو هستند و در اطراف پاهای شما شنا می کنند.

دنباله ای که به Wung Macha منتهی می شود، عمیق تر می شود، که معمولا با شناگران مشغول است. این بسیار چشمگیر است، زیرا یک غار کوچک زیر سقوط آبشار وجود دارد. پیاده روی دیگری که در حدود 50 متر طول می کشد، شما را به لایه سوم می برد، به نام Pha Nam Tok. این سطح بلندتر از دو سطح دیگر است (حدود 20 متر)، و یک حوض بزرگ، پر از ماهی دارد. Oke Nank Phee Seah و Bua Mai Long چهارمین و پنجمین مرحله از آبشار Erawan هستند. آنها آبشارهای کوچک و حوضچه های احاطه شده توسط سازه های سنگی و پوشش گیاهی دارند.

دنباله بعد از ردیف پنجم کمتر می شود و شما باید از نردبان و طناب کشیده ای استفاده کنید تا از یک پوشش گیاهی ضعیفتر عبور کنید. Dong Prook Sa ، ردیف ششم، یک آبشار چند لایه دیگری است که عمق آن در پائین است. تلاش برای رسیدن به سطح هفتم آبشار اروانه بسیار طولانی است، زیرا آخرین قطعه دنباله به ویژه چالش برانگیز است. به نام Phu Pha Erawan، این پاییز گذشته، سه مرحله دارد که نام آنها را آبشار Erawan می نامند. در واقع، Erawan نام یک خداوند سه گانه هندو است. سه ساعت طول میکشد تا طول کل آبشار را بررسی کند و هفت مرحله را ببیند. فراموش نکنید که مواد دافع کننده پشه، آب و تنقلات را به همراه داشته باشید.

جاذبه های کانچانابوری در تایلند

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic632740310001

گالری تصاویر
aravan.jpg
  • آبشارهای پوکت

    آبشارهای پوکت

    آبشارهای پوکت پوکت دارای 3 آبشار زیبا و معروف است، آبشار تن سای، آبشار بانگ پائه، آبشار کاتا که می تواند جالب باشد برای بازدیدکنندگان.در ادامه به معرفی این سه آبشار میپردازیم. Ton Sai تن سای، آبشار کوچکی که در پارک ملی پوکت قرار دارد و بیشتر در طول فصل باران دارای مقدار زیادی آب است. درختان، نهر ها و استخر در نزدیکی آن یکی از زیباترین منظره های پوکت را فراهم می کند. دفتر مرکزی پارک ها و یک رستوران کوچک با یک منظره عالی نیز در آبشار تن سای وجود دارد. واقع در نزدیکی شهر Thalang در 22 کیلومتری پوکت. آبشار Tonsai جای خوبی برای تماشای پرنده گان است. در اینجا شاهد بسیاری از پرندگان رنگارنگ محلی خواهید بود. در مکان های مختلف استراحتگاه های مناسبی که در سایه ساخته شده اند وجود دارد همراه با امکانات فراوان WC، پارکینگ، زمین بازی بچه های کوچک و نیز یک فضای در دسترس مناسب برای شما که چادر خود را در آن بزنید. [(img)|1035685058331001B] [(img)|1035684058331001B] [(img)|1035683058331001B] Bang Pae bang Pae، بهترین آبشار جنگل شناخته شده است. بانگ پائه یک آبشار کوچک در جنگل های سایه دار و پر شاخ و برگ است. همراه با بازدید از آبشار همچنین فرصتی برای دیدن جنگل انبوه و دیدن حیوانات، و پیاده روی خواهید داشت. دو بنای یاد بود نیز در این مکان برای بازدید وجود دارد. آدرس: Pa Khlok Rd, 7 kms to Bang Pae آبشار بانک پی یکی از دیدنی های پوکت است که با طی مسافتی حدود 10 کیلومتر گردشگران میتوانند به روستای پاکالاک رفته و یا با ماشین مسافربری عمومی به این آبشار برسند. [(img)|1035688948331001B] [(img)|1035680058331001B] Kahtu waterfall هنگامی که شما قصد رفتن به جزیره را دارید بازدید از آبشار یک جای خوب برای شروع است. مکانی دلپذیر برای یک پیک نیک و یک بعد از ظهر آرامش بخش، شنا در میان کوه های منطقه مرکزی KATHU است. این آبشار حدود 250 متر ارتفاع دارد. یک استخر زیبا که ارائه میدهد یک محل استراحت سرد برای شنا به بازدیدکنندگان. این آبشار در بهترین حالت خود در فصل موسمی است، اما رفته رفته کوچک میشود و در فصل خشک از ماه مارس تا ماه مه خشک میشود. برای رسیدن به آنجا از بزرگراه اصلی از پاتونگ به پوکت، در تقاطع اول، در جاده به KATHU میرسید. [(img)|1035681058331001B] [(img)|1035682058331001B] برای مشاهده [(link)|هتل های تایلند|http://www.aysham.com/هتل/هتل-های-تایلند] و [(link)|رستوران های تایلند|http://www.aysham.com/رستورانهای-بانکوک/غذاهای-بانکوک-پایتخت-تایلند] و [(link)|تور تایلند|http://www.aysham.com/تور-تایلند] کلیک کنید.