• آبشار حیرت انگیز بوآتانگ چیانگ مای

آبشار حیرت انگیز بوآتانگ چیانگ مای

آبشار بوآتانگ: یک پدیده نادر را می توان در آبشار بوآ تانگ شاهد بود. Bua Thong آبشاری نزدیک به چیانگ مای میباشد، یک آبشار کوچک و زیبای چند لایه ساخته شده از رسوب سنگ آهک و مواد معدنی. علت نام گذاری این آبشار به آبشار چسبنده، به دلیل سنگ آهک و کلسیم موجود در آن است که باعث ایجاد اصطکاک کافی برای متوقف کردن لغزش است، به طوری که بالا رفتن از آن بسیار آسان است (با کمک طناب). سنگ آهک کمی خشن است، اما آن دردناک نیست.

پنج سطح مختلف برای تجربه و گشت و گذار در کنار آبشار در تمام راه به پایین وجود دارد. اکثر مردم به پایین میروند و سپس به آبشار صعود میکنند. در یک روز گرم و مرطوب آب، خنک و تازه است.

مقدار زیادی فعالیت برای انجام دادن وجود دارد اگر شما نمی خواهید به آبشار بوآ تانگ صعود کنید. در ورودی این آبشار یک نقطه پیک نیک و چند رستوران، وجود دارد و بسیاری از مردم تایلند روز را با خوردن و نوشیدن در این آبشار زیبا صرف میکنند.

همچنین یک مسیر پیاده روی لذت بخش از محل پیک نیک تا معبد همراه با چند استخر آب کریستالی آبشار، پروانه ها و پرندگان زیبا در طول راه وجود دارد.

یک بازار کوچک با دکه مواد غذایی محلی در اطراف آبشار وجود دارد.

چیانگ مای مکانی است که طبیعت آن حیرت انگیز است. کوه زیبا با منظره خیره کننده، باغ پر از گل های عجیب و غریب، و آبشارها ... جاذبه های چیانگ مای بسیار محبوب است در میان گردشگران و همین امر باعث ورود تورهای گردشگری فراوانی به این شهر است.

با وجود سنگ آهک موجود در آب سنگها لغزنده نیستند و شما میتوانید بدون هیچ گونه تجهیزاتی به بالای آبشار صعود کنید حتی بدون کفش.

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

چگونه به آبشار بوآتانگ برویم؟

حدود یک ساعت رانندگی از مرکز شهر چیانگ مای طول می کشد تا به آبشار برسید.

ورود به آبشار رایگان است اما لطفا توجه داشته باشید آبشار بوآتانگ حدود یک ساعت و نیم از چیانگ مای فاصله دارد شما می توانید یک تاکسی بگیرید و به آنجا بروید. شما می توانید انتظار به پرداخت حدود 1000 بات برای یک رفت و برگشت داشته باشید.

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic823038210001

گالری تصاویر
Bua-Thong-Waterfall1.jpg
Bua-Thong-Waterfall2.jpg Bua-Thong-Waterfall5.jpg Bua-Thong-Waterfall6.jpg Bua-Thong-Waterfall7.jpg Bua-Thong-Waterfall8.jpg Bua-Thong-Waterfall9.jpg Bua-Thong-Waterfall10.jpg