• استراحتگاه شانگری لا،جزیره بوراکای فیلیپین

استراحتگاه شانگری لا،جزیره بوراکای فیلیپین

شانگری لا، در یک محیط طبیعی، در یک تپه سرسبز، با چشم انداز آب های فیروزه ای ساحل Puka Shell ، که استراحتگاهی آرامش بخش است واقع شده. ویلا های قابل توجه که در شبه جزیره سنگی پراکنده اند، دارای یک استخر خصوصی، یک وان آب گرم و یک سرویس دو نفره هستند.

حیات وحش غنی، گیاهان و جانوران محافظت شده و توسط استراحتگاه مورد توجه قرار گرفته است. مهمانان می توانند با پیاده روی در مسیرهای پیاده روی، از آرامش محیط بهره ببرند و از طبیعت دست نخورده لذت ببرند. فعالیت های دیگر عبارتند از ورزش های آبی، غواصی، تنیس، منطقه ماجراجویی، امکانات باشگاه سلامت و غیره. چهار رستوران که در بالای صخره یا درختی قرار دارند، غذاهایی در سطح جهانی را ارائه می دهند. از شانگری لا برای تعطیلات عالی دیدن کنید!

خدمات عالی، درمان های آبگرم، سبک بی نظیر، طبیعت فوق العاده، فعالیت های فراوان و غذاهای تازه و خوشمزه از جمله مواردی است که در این اقامتگاه ارائه میشود. درجه حرارت در تمام طول سال تغییر آنچنانی ندارد، خشک ترین فصل از ژانویه تا مه است. با یک پرواز 45 دقیقه ای از مانیل به کتیکلان به اینجا می رسیدو شانگری لا تنها 15 دقیقه با از مسیر دریایی یا زمینی فاصله دارد، مسافران تور فیلیپین که این اقامتگاه را برای گذراندن یک تعطیلات آرامش بخش انتخاب میکنند قطعا از انتخاب خود راضی خواهند بود.

تور فیلیپین-استراحتگاه شانگری لا بوراکای فیلیپین

pic392261310001

گالری تصاویر
Shangri-La-9.jpg
Shangri-La-Philippines-1.jpg Shangri-La-Philippines-3.jpg Shangri-La-Philippines-7.jpg