• اسکورپیوس-اقامتگاه لوکس در میکونوس یونان

اسکورپیوس-اقامتگاه لوکس در میکونوس یونان

تور یونان به عنوان یک تور اروپایی مورد علاقه برای گردشگران در سرتاسر دنیا با جزیره های زیبایش دارای اقامتگاه هایی متنوعی نیز میباشد.در کنار سانتورینی، میکونوس یکی از جاذبه های مورد علاقه گردشگران در کشور یونان است. بنابراین هیچ کس تعجب نمی کند که استراحتگاه های شگفت انگیزی نیز در اینجا یافت شود. تمام اقامتگاه Scorpios شامل یک ساحل شنی زیبا و سوئیت های بزرگ است. استفاده از چوب در طراحی این اقامتگاه روستایی غالب است که زیبایی را با طبیعت جزیره ترکیب می کند،و یک پناهگاه آرام را ایجاد میکند و اجازه می دهد تا استراحت خوبی در تعطیلات داشته باشید.

مهمانان می توانند از حمام و مبلمان، در تراس های بزرگ واقع در ساحل، با چشم انداز آبی دریا، آرامش بی نظیری به دست آورند. استراحت در کنار غذای تازه و ارگانیک، محیط زیست و آر امش از جمله مواردی است که این اقامتگاه به ارمغان می آورد. آشپزان غذاهای خوشمزه را با الهام از غذاهای محلی، اما با پیچ و تاب مدرن آماده میکنند. در شب DJ مهمانان را با برنامه موسیقی محیطی سرگرم می کند. این اقامتگاه خدمات لوکس و با کیفیت بالا را ارائه می دهد. میکونوس خود یک مقصد پر طرفدار است، در عین حال Scorpios محل اقامت مورد علاقه در اینجا است. بهترین زمان برای رفتن به میکونوس اواخر بهار و تابستان است. با این حال، به عنوان اینکه آن در یک منطقه آب و هوایی مدیترانه ای قرار گرفته، می توان در تمام طول سال از آن بازدید کرد.

استراحتگاه در نوک جنوبی میکونوس واقع شده است، تنها 5 کیلومتر از مرکز شهر میکونوس و 3.5 کیلومتر از فرودگاه قرار گرفته است.

تور یونان-هتل یونان

pic650461310001

گالری تصاویر
Scorpios-Mykonos1.jpg
Scorpios-Mykonos2.jpg