• Malaysia Airlines

Malaysia Airlines

هواپیمایی مالزی، شرکت هواپیمایی متعلق به کشور مالزی است، که بطور روزانه خدمات انتقال مسافر را به کشورهای آسیای جنوب شرقی، آسیای شرقی، آسیای جنوبی، خاورمیانه، اروپا و اقیانوسیه انجام می‌دهد و از ماه فوریه ۲۰۱۳ یکی از اعضای اتحاد وان‌ورلد به‌شمار می‌آید.

@val3

آژانس هواپیمایی آیشم نماینده رسمی ایرلاین مالزیا درایران

ریشه‌های تاسیس شرکت Malaysia Airlines به سال ۱۹۴۶ و راه‌اندازی مالایان ایرویز بازمی‌گردد. در ۱۹۶۶ در پی ادغام با هواپیمایی دولتی سنگاپور، نام آن به هواپیمایی مالزی-سنگاپور تغییر پیدا کرد. ۶ سال بعد در ۱۹۷۲ این شرکت منحل اعلام شد و در ماه اکتبر همان سال، از ناوگان و دارایی‌های بخش Malaysia Airlinesمالزی-سنگاپور، شرکت هواپیمایی مالزی تاسیس گردید. دارایی‌های بخش سنگاپور این شرکت نیز، سنگاپور airlines را تشکیل داد.

شرکت Malaysia Airlines هم‌اکنون روزانه به ۶۱ مقصد در سراسر جهان، پروازهای مستقیم دارد. دفتر مرکزی این شرکت در فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه، در شهر سوبانگ جایا، Malaysia قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور، فرودگاه بین‌المللی کوتا کینابالو و فرودگاه بین‌المللی کوچینگ، قطب‌های این شرکت هواپیمایی را تشکیل می‌دهند.

سهام شرکت هواپیمایی مالزی در بازار بورس مالزی معامله می‌شود. این شرکت در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، دارای ۱۰۶ فروند هواپیمای جت مسافربری است، که ناوگانی متشکل از هواپیماهای ایرباس، بوئینگ و مکدانل داگلاس می‌باشد.

@val3

آژانس هواپیمایی آیشم نماینده رسمی ایرلاین مالزیا درایران

pic285135210001

گالری تصاویر
images55454.jpg
lhr26big.JPG MalaysiaAirlines1.jpg MalaysiaAirlinesA380Economy.jpg mala.png