• اطلاعات گردشگری بهول

اطلاعات گردشگری بهول

جزیره ی بهول جزیره ای بسیار زیباست که از لحاظ جازبه های تاریخی و طبیعی دارای اهمیت فراوانی بین سایر جزایر کشور فییلیپین میباشد. یکی از دوست داشتنی ترین جزیره های منطقه ی ویسایاس قطعا همین جزیره ی بهول است. جزیره ی زیبای بهول دارای خط ساحلی با شیب های ملایم و سواحل شنی و سفید پوش است. یکی از نقاط جالب بهول این است که در هر قسمتی از این جزیره میتوانید بهترین سواحل را برای شنا کردن پیدا کنید و مطمئن باشید که در بین 12 جزیره ای که در اطراف بهول قرار دارند شما زیباترین آنها را برای بازدید انتخاب کرده اید. اگر در تور فیلیپین به دنبال بازدید از بهول هستید پس این جزیره ی زیبا را در قسمت مرکزی ویسایاس در قسمت غربی سبو و و در شمال شرقی لیته قرار گرفته است درست در حدود 700 کیلومتری جنوب مانیل و 70 کیلومتری جنوب شرقی جزیره مکتان.

جزیره پنگلائو، بهول فیلیپین

یکی از بهترین جاذبه های بوهول برای اکثر بازدیدکنندگان، سواحل شنی شن و ماسه سفید است. معروفترین آنها آلونا بیچ نام دارد که در جنوب جزیره ی پانگلاو قرار گرفته است. بسیاری از سواحل فول امکانات و پایگاههای غواصی فیلیپین در این جزیره قرار دارند. و تورهای غواصی بسیار پرطرفداری در این منطقه انجام میگیرد. و سواحل جزیره ی پنگائو در تور فیلیپین بهترین مکان برای بازدید غروب دریاست.

بهول بهترین مکان برای مشاهده دلفین و نهنگ است

اطراف جزیره ی پامیلاکان توسط نهنگ ها و دلفین ها احاطه شده است. این جزیره به عنوان یک منطقه پرجمعیت در نظر گرفته می شود که حداقل هفت گونه از پستانداران دریایی مثل انواع مختلف نهنگ را میتوانید در این جزیره ببینید. علاوه بر این ها مشاهده ی انواع مخلف ماهی ها و صخره های مرجانی زیر اب مبتواند بسیار برای شما جذاب باشد.

اکوتوریسم بهول فیلیپین

پناهگاه تریسر فیلیپین در واقع یک زمین 134 هکتاریست که به کوچکترین گونه ی میمون ها تعلق دارد . تریسرزها یا میمون های شبگرد موجودات کوچکی هستند که بین 132 تا 142 گرم وزن دارند آنها دارای چشمانی بزرگ هستند و این توانایی را دارند که سر خود را تا 180 درجه بچرخانند. در همین مجموعه شما یک پناهگاه آلبوکرکی را خواهید دید که محل زندگی و نگهداری یک مار پیتون معروف 5 ساله با 23 فوت قد و300 کیلوگرم وزن میباشد نام این مار پیتون پونیست و معروفترین ماری است که تا به امروز دیده شده است. در این اقامت گاه اکوتوریسم گونه ی های زیبایی از انواع مختلف جانداران را خواهید دید که تور فیلیپین را برای شما به خاطره ای به یاد ماندنی تبدیل میکند. برای مثال اقامتگاه انواع مختلف پروانه است که از کمیابترین گونه های پروانه میباشند که در تور فیلیپین نباید از بازدید از آنها غافل شد.

کلیسای لوبوک بهول فیلیپین

کلیسای سنت پیتر بهول کلیسای مقدس، که در سال 1595 تأسیس شد و در 1602 به رسمیت شناخته شد. این کلیسای زیبای فیلیپینی با زلزله ای به قدرت 7.2 ریشتر به شدت تخریب شد و دوباره بازسازی شد و اگر در تتور فلیپین به جز طبیعت دلنشین به بازدید از تاریخ و فرهنگ کشور فیلیپین هم علاقه داشته باشید نباید بازدید از این کلیسای زیبا در بهول را از دست بدهید. نکته ی جالب درباره ی این کلیسا این است که در بهول این کلیسا به نقطه ای مرکزی برای وجود رستوران ها و کافه های فراوانی در اطراف خود تبدیل شده است که در تور فیلیپین گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. در این رستوران ها میتوانید خوش طعم ترین و لذت بخشترین وعده های غذایی اصیل فیلیپینی را در تور فیلیپین نوش جان کنید. پس در بهول در اطراف کلیسای لوبوک تا میتوانید غذا بخورید و از زندگی سنتی مردم فیلیپینی لذت ببرید.

پل معلق سویی ، بهول فیلیپین

پل بامبویی آویزان، این پل توسط مردم محلی از بامبو ساخته شده است و توسط طناب نگه داشته شده است و مردم محلی به وسیله ی این پل به نقاط مختلف دسترسی پیدا میکنند. و امروزه در تور فیلیپین این پل به عنوان یکی از جازبه های گردشگری مهم به حساب می آید. برای قوی نگه داشتن این پل در برخی از قسمت ها به جای طناب از فولاد استفاده شده است اما این جایگزینی تاثیری بر روی زیبایی و منحصر به فرد بودن این پل ندارد و همچنان این پل با نمایی که تماما از بامبو تشکیل شده است دیده میشود. اگر برای شما جالب است که راه رفتن بر روی پل معلقی که از بامبو ساخته شده چه احساسی میتواند داشته باشد در تور فیلیپین و در جزیره ی بهول کمی بر روی این پل مکث کنید و هیجان سفر خود را چندیدن برابر کنید.

کلیسای آلبورکورک بهول ، فیلیپین

کلیسای صومعه سانتا مونیکا در بهول دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی میباشد و بر خلاف بسیاری از کلیساهای کنوانتو با مقداری فاصله ای از ساختمان اصلی کلیسای آلبورکورک بهول قرار دارد ، و به وسیله ی یک طاق بامبویی به ساختمان اصلی وصل میشود. سال ساخت اولیه ی این ساختمان به سال 1885 برمگردد اما برخی از قسمت های آن در سال 1930 بعد از زمین لرزه ی بهول بازسازی شد . بازدید از این کلیسا در تور فیلیپین خالی از لطف نیست.

آنتکوارا ، بهول ، فیلیپین

آبشار مگاسو در منطقه ی آنتکوارا در بهول در فاصه ی 15 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد و محلی بسیار مناسب برای استراحت های کوتاه است . آبشار ماگاسو از نظر طبیعی با قبل تفاوتی نکرده اما شکل صخره ای که این ابشار از آن میگذرد بعد از زمین لرزه ای که در سال 2013 بهول را لرزاند کمی تغییر کرده است . اگر در تور فیلیپین و در شهر بهول قصد بازدید از آبشار آنتکوارا را دارید این را هم در نظر داشته باشید که در نزدیکی این آبشار بازار محلی برای خرید انواع سوغاتی هایی که در تور فیلیپین میتوانید تهیه وجود دارند که میتوانند مقداری انرژی به روزتان اضافه کنند.

قله ی ساگ بایان ، بهول ، فیلیپین

قله ی ساگ بایان فیلیپین مکانیست که میتوانید از دیدن تپه های شکلاتی بهوال لذت ببرید قله های ساگ بایان بهول بهترین و کامل ترین دید از تپه های شکلاتی ( محل زندگی میمون های شبگرد ، کوچکترین گونه ی میمون ها ) را داشته باشید. اگر در تور فیلیپین قصد بالا رفتن از این قله را داشتید اصلا نگران نباشید چرا که امکانات بالارفتن از این کوه را به طور کامل میتوانید در دامنه ی کوه تهیه کنید .

دانائو ، بهول ، فیلیپین

منطقه ی دانائو فیلیپین مکانی برای برگزاری تورهای به شدت ماجراجویانه میباشد، در این منطقه شما میتوانید از تجهیزاتی نظیر یک زیپ لاین برای یک عبور هیجان انگیز از روی دره ای به عرض 480 متر و عمق 200 متر گذر کنید ، و در تور فیلیپین از طبیعتی زیبا و وحشی و خیره کننده لذت ببرید و در بالای این طبیعت زیبا غوطه ور باشید.

کلیسای مقدس سنت تولنتین

در سال 1975 در کنار خرابه های ارمیتا ساخته شده است.

جزیره ی پانگلائو بهول فیلیپین

جزیره ی پانگلائو در جنوب غربی بهول و در شرق سبو قرار گرفته است اما عموما جزئی از جزیره ی زیبای بهول فیلیپین به حساب می آید که به راحتی با یک قایق موتوری در دسترس است. جزیره ی پانگلائو ی فیلیپین به دو قسمت شهری به نام های دایاس و پانگلائو تقسیم میشود. جالب است بدانید که جزیره ی پانگالو به عنوان پرطرفدار ترین مقصد در بهول و در تور فیلیپین به حساب می آید. جزیره ی پانگلائو فیلیپین به علت دارا بودن شرایط طبیعی و اقلیمی فوق العاده زیبا مانند صخره های مرجانی بسیار برای گذراندن یک تعطیلات رویایی در تور فیلیپین و انجام انواع فعالیت های آبی بخصوص غواصی پرطرفدار میباشد. مشهور است که گردشگران در تور فیلیپین میتوانند زیباترین طلوع و غروب خورشید را در جزیره ی پانگلائو نظاره کنند و یکی دیگر از علل پرطرفدار بودن جزیره ی پانگلائو در تور فیلیپین نزدیک بودن آن به سایت های گردشگری مشهور دنیا از جمله تپه های شکلاتی بهول است وجود چشمه های و غارهای خیره کننده نیز جزیره ی پانگلائو ی بهول فیلیپین را در تور فیلیپین در صدر اول جدول گردشگران قرار داده است.

اقامت گاه ساحلی اسکایا ، بهول فیلیپین

اگر در تور فیلیپین به دنبال کشف یک جاذبه بهشتی که در آن تلفیقی از یک اقامتگاه لوکس با زیبایی طبیعی عجیب و غریب هستید اقامت گاه اسکایا یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای شما میباشد . نام اسکایا اشاره به بومیان منطقه ی بهول دارد. این شهر در میانه ی راه پنگلائو و بهول در امتداد ساحل قرار گرفته است. اسکایا درست روبه روی دریای بهول قرار دارد با اموال گسترده ای است که 16 هکتار را پوشش می دهد. اگر در تور فیلیپین خود در منطقه ی بهول به دنبال یک اقامت خارق العاده هستید پس اقامت و بازدید از اسکایا را جزئی از برنامه ی خود قرار دهید و فراموش نکنید که تمام ویلاهای اسکایا مجهز به امکانات درجه اول هستند و در رستوران معروف این اقامت گاه اسکایا بهول فیلیپین که لانتلوان نام دارد انواع مختلف غذاهای محلی و بین المللی سرو میشود و تاکید بر کیفیت خدمات بسیار پررنگ است.

تپه های شکلاتی بهول فیلیپین

دیدی که شما با ایستادن بر روی تپه های شکلاتی بهول فیلیپین خواهید داشت حقیقتا زیبا و باشکوه و تحسین برانگیز است . ارتفاعاتی که با تپه های قهوا ای رنگ بهول احاطه شده اند و کاملا جنبه ی توریستی و تجاری دارند چرا که کیوسک های کوچکی که همگی سوغاتی های زیبای کشور فیلیپین را به گردشگران ارائه میکنند به وفور در اطراف تپه های شکلاتی بهول یافت میشوند و شما میتوانید بهترین سوغات تور فیلیپین خود را از این کیوسک ها تهیه کنید ، علاوه بر همه ی این ها تپه های شکلاتی زیباترین دید را برای علاقه مندان به عکس های سلفی ارائه میدهد و شما میتوانید طیباترین عکس های سلفی تور فیلیپین خود را در این منطقه ثبت کنید.

موزه ی برنج تپه های شکلاتی بهول ، فیلیپین

صاحبان متواضع این مزارع برنج در تپه های شکلاتی بسیار باحوصله و مهربان درباره ی این مزارع برنج زیبای بهول فیلیپین در تور فیلیپین برای گردشگران توضیح میدهند . سبک زندگی در اینجا بسیار محلی و سنتی است و شما علاوه بر مزارع برنج شاهد شیشه های پر از انواع مختلف برنج، و برخی از لباس های سنتی از جمله کلاه های گرد و خاکی خواهید بود که قدری هیجان به تور فیلیپین شما اضافه میکند.

جزیره لامانوک بهول ، فیلیپین

این جزیره در 7 کیلومتری شمال آندا قرار دارد و دارای نقاشی هایی در درون غارها میباشد که این نقاشی ها بسیار مهم و ارزشمند هستند چرا که قدمت انها به دهها هزار سال پیش برمیگردد و با دست خالی بر روی دیواره های این غارها نقش بسته اند و علاوه بر گردشگران تور فیلیپین برای محققان و تاریخ شناسان نیز دارای اهمیت فراوانی است . اگر در تور فیلیپین خود و در سفر به بهول علاقه مند به بازدید از این غارهای هیجان انگیز هستید آماده ی یک قایق سواری 15 دقیقه ای و بعد از یک سه چرخه سواری چند دقیقه ای باشید و بعد از رسیدن به مقصد هم از طبیعت زیبا و هم از این سنگ نگاره های تاریخی لذت ببریید. در قلب این جزیره ی کوچک یک مرکز اطلاعاتی قرار دارد که برگزار کننده ی تورهای گردشگری این جزیره است. اگر در تور فیلیپین علاقه مند به بازدید قدری تمدن و تاریخ در کنار این همه زیبایی طبیعی هستید در جزیره ی بهول سری هم به جزیره ی لامانوک فیلیپین بزنید.

ساحل آلونا بهول ،فیلیپین

این سواحل شنی وسیع، با افق رویا رو به جنوب آن، در سالهای اخیر محبوبیت فراوانی یافته است و در حال حاضر با هتل ها، کافه ها و کیوسک های سوغات بسیار شلوغ و پرطرفدار است. ساحل آونا ساحلی کوچک از بهشت گرمسیری در جزیره پنگلائو، بهول است و به سرعت به یکی از مقصد های مهم سفر در تور فیلیپین تبدیل شده است، زیرا این ساحل شگفت انگیز با شن های سفید و آب آبی زیبا، در تور فیلیپین یکی از بهترین مکانها برای غواصی و برگزاری تورهای جهانی است.

غار هیناگ دانان پانگلائو ، بهول ، فیلیپین

اگر در تور فیلیپین و در سفر به بهول به دنبال بازدید از پرطرفدارترین منطقه ی بهوال هستید بدون شک غار هیناگ دانان درست ترین انتخاب برای شما خواهد بود. یک غار کوچک با صخره های زیبا و منحصر به فرد که توجه هر بیننده ای را به خود جلب میکند. قندیل های این غار بهد شکل زیبایی در اطراف دریاچه ای درون این غار قرار گرفته اند و همین طرز قرار گرفتن این قندیل ها ورود به غار را برای گردشگران بسیار راحت کرده است. درست از قسمت ورودی غار تا دریاچه راه پله ای مسطح وجود دارد بنابراین شما حتی با کفش پاشنه بلند هم میتوانید از این غار در تور فیلیپین دیدن کنید. اما سایر قسمت های این غار همانند سایر غارهای دنیا دارای زمینی لغزنده میباشد از همین رو در کنارهای دیوار (همه ی قسمت ها) طنابی برای راحتتر کردن عبور و مرور وجود دارد. دریاچه ی زیرزمینی که درون این غار قرار دارد برای شنا کردن بسیار پرطرفدار است . شاید در تور فیلیپین فکر کنید که برای حرکت و ورود به این غار همانند سایر غارهای دنیا احتیاج به صرف نیروی زیادی دارید اما از انجایی که درجه ی هوای این غار در بهول 25 درجه ی سانتیگراد است و همانند دیگر قسمت های کشور زیبای فیلیپین دارای آب و هوای معتدل و دلپذیر است و همین امر میتواند غارنوردی را برای شما به امری راحت و لذت بخش در تور فیلیپین تبدیل کند.

جنگل بیلار بهول ، فیلیپین

جنگل بیلار بهول فیلیپین جنگی زیباست که به طور طبیعی رشد نکرده و تماما ساخته ی دست انسان است. این جنگل در واقع یک منطقه ی 2 کیلومتری که سراسر با درختان ماهون پوشیده شده است در مرز لوبوک و بیلار است. قبل از اینکه بومیان بهول دست به کار شوند و به فکر ساختن این جنگل مصنوعی بیفتند منطقه دارای پوشش گیاهی بسیار ظعیف و نازکی بود اما امروزه سرتاسر با گیاهان سرخس و درختان بلند و شاخ و برگ های سبز پوشیده شده است. در تور فیلیپین بازدید از این جنگل ساخته ی دست بشر میتواند بخشی از خاطرات به یاد ماندنی شما در منطقه ای به یاد ماندنی باشد.

pic338821310001

گالری تصاویر