• اقدام جدید هواپیمایی کی ال ام

اقدام جدید هواپیمایی کی ال ام

هواپیمایی کی ال ام گام بعدی خود را برای همگام شدن با رسانه های اجتماعی استراتژیک را با آپدیت کردن اطلاعات پرواز در توییتر و WeChat به روزرسانی میکند.

هواپیمایی کی ال ام گام بعدی خود را برای همگام شدن با رسانه های اجتماعی استراتژیک را با آپدیت کردن اطلاعات پرواز در توییتر و WeChat به روزرسانی میکند.

از امروز، ایرلاین کی ال ام مشتریان خود را در سراسر جهان با امکان رزرو، اطلاع رسانی ، وضعیت پرواز و کارت پرواز را به 10 زبان در توییتر و WeChat به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه میدهد. این امر باعث می شود اطلاعات در یک مکان آسان پیدا شوند، بنابراین در فرودگاه، در مسیر یا در خانه شما به راحتی به همه ی اطلاعات مورد نیاز سفر خود دسترسی دارید. مشتریان همچنین می توانند از طریق توییتر و WeChat به طور مستقیم با کد 24/7 با پشتیبانی این خط پروازی و تمامی سرویس های ان ارتباط برقرار کنند. این سرویس جدید برای همه مشتریان KLM که رزرو و پک کردن پرواز را به تور انلاین از وب سایت رسمی کی ال ام انجام میدادند فعال شده است و این رولینگ از امروز شروع می شود و این سرویس در هفته های آینده به طور گسترده ای در دسترس خواهد بود. در سال 2016، KLM اولین شرکت هواپیمایی در سراسر جهان برای ارائه اسناد پرواز و اطلاعات از طریق مسنجر استفاده میکرد. در حال حاضر، این اولین بار در توییتر است و اولین شرکت هواپیمایی خارج از چین اطلاعات پرواز در WeChat را ارائه می دهد. پس از مسنجر، ارائه اطلاعات پرواز KLM در توییتر و WeChat استراتژی جدید رسانه های اجتماعی KLM است. شیوه ای بسیار جدید و هیجان انگیز که قطعا هر خریداری را به خود جذب خواهد کرد.

pic882519210001

گالری تصاویر