• ایر کانادا برای ششمین سال متوالی به عنوان بهترین ایرلاین آمریکای شمالی شناخته شده است

ایر کانادا برای ششمین سال متوالی به عنوان بهترین ایرلاین آمریکای شمالی شناخته شده است

این ششمین بار در هشت سال گذشته است که ایر کانادا به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی قاره امریکا نامگذاری شده است و بررسی دراین مورد تقریبا 20 توسط میلیون مسافر هوایی این ایرلان به عنوان معیارصادقانه جهانی صورت گرفته است.

این ششمین بار در هشت سال گذشته است که ایر کانادا به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی قاره امریکا نامگذاری شده است و بررسی دراین مورد تقریبا 20 توسط میلیون مسافر هوایی این ایرلان به عنوان معیارصادقانه جهانی صورت گرفته است. کالین روویسکو، نائب رئیس و مدیر اجرایی Air Canada، اظهار داشت: "ما خوشحالیم که به عنوان بهترین هواپیمایی در آمریکای شمالی توسط Skytrax شناخته میشویم ، بر اساس نظرات کسانی که ما را به بهترین نحو می شناسند(مشتریان ما) این انتخاب صورت گرفته است که بسیار برای ما قابل احترام است و به ما برای انجام هرچه بهتر وظایف خود انرژی بیشتری خواهد داد. این جایزه یک نقطه عطف مهم در تبدیل کانادا به یکی از حامل های مهم جهان است و با توجه به افزایش رقابت در صنعت هوایی اقدام معنی دار بینظیریست.

رولینسو ادامه داد: از کارکنانمان برای انجام کار سخت و تعهد خود در کمک به ما برای به دست آوردن این تمایز سپاسگذاریم و از مشتریانمان برای وفاداری و پشتیبانی خود تشکر می کنیم؛ زیرا ما در سراسر جهان شناخته شده ایم. همانطور که جشن 80 سالگی خود را در سال 2017 جشن می گیریم بسیار افتخار می کنیم که حامل پرچم کانادا، بهترین هواپیمایی آمریکای شمالی هستیم . بنیامین اسمیت، رییس شرکت هواپیمایی مسافربری ایر کانادا، گفت: "این جایزه، بر اساس نظرات تقریبا 20 میلیون مسافر هواپیما در سراسر جهان به ما تعلق گرفته است که نشان دهنده ی این است که مشتریانمان وفادارانه این انتخاب را انجام داده اند. اسکای ترکحس این نظرسنجی را، از 19.87 میلیون مسافر را که از 105 کشور جهان در سراسر دنیا بین ماههای اوت 2016 تا مه 2017 محاسبه شده است. این نظرسنجی شامل بیش از 325 هواپیمایی است که از بزرگترین خطوط هوایی بین المللی تا حامل های داخلی کوچکتر است و استانداردهای کیفیت را در بین 41 شاخص کلیدی عملکرد در محصولات خطی و خدمات در فرودگاه و محیط های در حال اجرا ارزیابی می کنند.

pic272519210001

گالری تصاویر