• ایزی جت و آمادئوس - ادامه همکاری طولانی مدت

ایزی جت و آمادئوس - ادامه همکاری طولانی مدت

آمادوئوس همکاری خود با ایزس جت را در جهت اجرای سفرهای ارزان قیمت ادامه می دهد.

ایزی جت، هواپیمایی پیشرو در اروپا، و آمادئوس، پیشرو در ارائه راه حل های فن آوری های پیشرفته در صنعت سفر جهانی خبر تجدید یک همکاری طولانی مدت را به مشترکین آمادئوس داد.

این مشارکت که شامل تمرکز بر کسب و کار مسافرت میباشد تضمین می کند که مسافران شرکت های بزرگ به طور خاص به راحتی می توانند به این شرکت هوایی دسترسی داشته باشند.

ایزی جت و آمادئوس همکاری خود را در سال 2007آغاز کردند و در سال های پس از آن، ایزی جت با خدمات نوآورانه آمادئوس "، که اجازه می دهد تا آژانس های مسافرتی به پروازهای ایزی جت مانند هر حامل دیگری با استفاده از تکنولوژی XML شد.

از طریق ادامه استفاده از این فن آوری، ایزی جت توانست دامنه خود را در فروش محصولات و صندلی ها گسترش دهد. آمادئوس همچنین در حمایت از رشد ایزی جت در رزرو بر اساس GDS در سیستم آمادئوس همکاری بسیاری داشته است.

آنتونی دراری، رئیس کسب و کار ایزی جت گفت: "ایزی جت یکی از خطوط هوایی است که برای اولین بار در بخش بلیط های کم هزینه خود را در دسترس آژانس های مسافرتی در کانال های غیر مستقیم قرار داده است که این از اهمیت فوق العاده برخوردار است.

"حدود 20٪ از مسافران ایزی جت برای کسب و کار سفر میکنند .

معاون بازاریابی توزیع در آمادئوس افزود: "ایزی جت و آمادئوس نتایج این همکاری را در نه سال گذشته دیده اندو ما از ادامه این همکاری خوشحال میشویم. ایزی جت از شبکه بی نظیر ما ، شرکت های مدیریت سفر، آژانس های مسافرتی و رسیدن به بازار بهره برده است، ما طرح های جدید و فن آوری های نوآورانه منحصر به فردی در صنعت هوایی اراده دادیم تا خدمات سفر روز به روز تکامل یابد، ما مشتاقانه در انتظار همکاری با بازیکنان رو به جلو مانند ایزی جت هستیم. "

ایزی جت در شبکه هوایی اروپا منجر به پرواز در بیش از 100 مسیر شد که این آمار بیش از هر هواپیمایی بوده است و همچنین کرایه کم آن، خدمات دوستانه آن عوامل مهم در به به جذب و حفظ مشتریان کسب و کار جدید بوده است.

شرکای آمادئوس با بیش از 90 درصد سفرهای کم هزینه و حمل ترکیبی امروز، ساخت 80 درصد از کل LCC جهانی و سفرهای ترکیبی و صندلی های موجود در آمادئوس بوده که در نیمه اول سال 2016 افزایش 17٪ افزایش داشته است.

ایزی جت و آمادئوس - ادامه همکاری طولانی مدت

pic531035210001

گالری تصاویر