• باغ وحش Ragunan در جاکارتا

باغ وحش Ragunan در جاکارتا

باغ وحش راگونان بزرگترین پارک حیوانات در آسیای جنوب شرقی میباشد و بسیار توصیه می شود یک روز تمام با خانواده را در این باغ وحش صرف کنید؛ این ممکن است برای دیدن بیش از 400 گونه از حیوانات مختلف باشد، که همه بومی اندونزی است. این باغ وحش به بخش هایی برای خزندگان، پستانداران، پرندگان، و طیفی از اکوسیستم تالابها تقسیم شده است. در میان حیوانات بیش از همه ی گونه ها اژدهای کومودو، اورنگ و ببر سوماترایی در معرض خطر هستند.

پارک مخصوص بچه ها نیز بسیار محبوب است،در آن کودکان می توانند از نزدیک با یک طوطی صحبت کنند؛ یک ماهی آراپایما غول پیکر از آمازون در جنوب امریکا را ببینند، و یک زمین بازی در اختیار دارند.

برای کسانی که دوست دارند میمون های بزرگ از جمله اورنگ-utans، شامپانزه ها، و گوریل، پستانداران را ببینند این مرکز یکی از بهترین ها در جهان است.

تقلید محوطه محیط زیست طبیعی حیوانات تا جایی که ممکن است برای راحتی حیوانات از نکات جالب این باغ وحش است.

شیشه های ضخیم اجازه می دهد تا بازدید کنندگان برای دیدن اورنگ-utans بدون اخلال در آنها بروند. از سال 1864، باغ وحش گسترش یافت. این یکی از قدیمی ترین باغ وحش ها در جهان است و یک روز سرگرم کننده و آموزشی برای تمام خانواده میتواند باشد. باغ وحش در Pasar Minggu در جنوب جاکارتا واقع شده است.

ساعت بازدید 9:00-16:00 از سه شنبه تا یکشنبه است.

خیابان Harsono NO.1، Ragunan، Pasar Minggu، جاکارتا تلفن: +62 (0) 21 788 471 14

جاذبه های جاکارتا

باغ وحش Ragunan در جاکارتا

@val3

@val3

pic708809210001

گالری تصاویر
ragunan-zoo16.jpg
ragunan-zoo-jakarta.jpg