• باغ وحش شهر سامویی تایلند

باغ وحش شهر سامویی تایلند

باغ وحش سامویی،مجموعه ای از زندگی دریایی، پرندگان رنگارنگ و حیات وحش عجیب و غریب همه در یک مکان با هم است. این جاذبه خانوادگی، قطعا به اندازه کافی برای نگه داشتن بچه ها در یک روز تعطیل بسیار مناسب است.

آکواریوم این باغ وحش عمدتا موجودات دریایی بومی خلیج تایلند را در خود دارد. مجموعه ای بزرگ با طیف وسیعی از زندگی دریایی شامل کوسه، کوسه پلنگ، مانتا، گربه ماهی و بسیاری از گونه های ماهی گرمسیری و منطقه ای است که بازدید کنندگان می توانند به لاک پشت های دریایی غذا بدهند.

در باغ وحش، جاذبه اصلی ببرها و پلنگ های بنگال است که برخی از نمایش های هیجان انگیز قدرت و چابکی را در نمایش های زنده روزانه ارائه می کنند. همچنین یک فرصت برای گرفتن عکس با برخی از آنها با دادن هزینه اضافی وجود دارد.

بهترین روش برای دیدن ماهی و دیگر موجودات دریایی از نزدیک توسط غواصی یا snorkelling در آکواریم است.

طراحی آکواریوم از یک روستای قدیمی ماهیگیران مدل شده است، و به بازدید کنندگان طعم تاریخ و همچنین مجموعه ای جالب از زندگی دریایی را میچشاند.

در باغ وحش، حیواناتی مانند ببر، پلنگ، و میمون و پرندگان متعدد رنگارنگ از جمله طوطی ها، هورنبل ها و عقاب ها دارد. مربیان حیوانات آنهارابه بازدیدکنندگان نشان می دهند. کسانی که بیشتر جاذبه های حیات وحش را در سایر نقاط جهان تجربه کرده اند، ممکن است این موضوع را کمی با توجه به تمرکز بر روی سرگرمی های حیوانی نسبت به آموزش ببینند. با این حال، برای بعضی از هیجان های جالب دیدن برخی از حیوانات عجیب و غریب جهان، باغ وحش سامویی جایی مناسب برای رفتن است.

Opening Hours: seven days a week from 09:00 to 18:00

Location: Samui Orchid Resort on Ban Harn Beach, Laem-set Road (Route 4170), Hua Thanon

Address: 33/2 Moo 2, Ban Harn Beach, Samui Orchid Resort Koh Samui 84310

Tel: +66 (0)77 424 017-8

جاهای دیدنی تایلند

باغ وحش شهر سامویی تایلند

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

pic012189210001

گالری تصاویر
samui-aquarium-tiger-show1.jpg
samui-aquarium-tiger-show2.jpg samui-aquarium-tiger-show3.jpg samui-aquarium-tiger-show4.jpg