• باغ گل میراکل دبی

باغ گل میراکل دبی

جاذبه های گردشگری دبی: باغ گل میراکل دبی

دبی دارای مقاصد گردشگری زیادی است که ارزش دیدن دارد و حتی بسیاری از آنها وارد رکورد جهانی شده اند. این بار ما شما را به جایی از قلمرو شهر، بازار، و نزدیک به طبیعت و هوا دعوت می کنیم؛ جایی به نام بزرگترین باغ گل دنیا، باغ معجزه دبی. زیبایی آن مانند یک قطعه ای از آسمان در صحرا است. بله، بزرگترین باغ گل جهان در صحرا ساخته شده است. تضمین خواهیم کرد، زمانی که به این مکان می آیید، شگفت زده خواهید شد.

درباره باغ معجزه دبی

جای تعجب نیست که این باغ در کتاب رکوردها ثبت شده باشد. این باغ گل که در منطقه بیابانی 72000 متر مربع ساخته شده است، دارای 45 میلیون نوع گل از انواع مختلف از جمله گلهای نادر مانند گلبرگ، و گل سرخ است که از کشورهای مختلف از مصر تا ایالات متحده تشکیل شده است.

برای نگهداری گلها که 150 میلیون عدد است، آبی به میزان 200 هزار گالن (757،082 لیتر) در روز نیاز است. جای تعجب نیست که ورود معجزه گرای به کتاب سوابق گینس به عنوان "بزرگترین باغ عمودی" در جهان باشد.این باغ نیز "قطعه ای از بهشت" نامیده می شود.

باغ معجزه دبی توسط شرکت محوطه سازی Akar و کشاورزی مستقر در الین طراحی و ساخته شده و توسط مهندس عبدالناصر رحال ساخت آن آغاز شده است. باغ معجزه دبی برای اولین بار در 14 فوریه 2013 در روز ولنتاین به نمایش گذاشته شد.

جاذبه های گردشگری دبی

باغ گل میراکل دبی

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

pic274519210001

گالری تصاویر
Dubai-Miracle2.jpg
Dubai-Miracle3.jpg Dubai-Miracle4.jpg Dubai-Miracle5.jpg Dubai-Miracle6.jpg Dubai-Miracle-Garden1.jpg