• برترین مکانهای ماساژ در تایلند

برترین مکانهای ماساژ در تایلند

یکی از کارهایی که بازدیدکنندگان در تور تایلند مایل به انجام آن هستند، ماساژ تایلندی است همراه با بسیاری از گزینه های ماساژ که برای بازدید کنندگان فراهم است، ما به شما کمک میکنیم توسط این لیست با پنج مکان برتر ماساژ در بانکوک آشنا شوید. بر خلاف سبک های ماساژ غربی، ماساژ تایلندی بر روی نقاط فشار متمرکز است. درمان اغلب با پا شروع می شود و به تدریج به سمت بالا و به سمت سر حرکت می کند. ماساژ ریتمیک و مانورها در روش کار باعث ایجاد آرامش و استراحت اعضای بدن و ایجاد یک تراز انرژی در بدن است.در ماساژ تایلندی مقادیر مختلفی از فشار به خطوط انرژی در امتداد بدن، مطابق با اصول آیورودا از تعادل انرژی، به بدن فرد وارد میشود.

مغازه های ماساژ محلی

نمی شود در خیابانهای بانکوک قدم زد و مغازه های ماساژ را مشاهده نکرد، آنها واقعا در همه جا حضور دارند. مغازه های ماساژ معمولا بیش از چند طبقه هستند در طبقه همکف شما یک ردیف از صندلی و footstalls جایی که شما نشسته خواهید شد وجود دارد. اگر شما درخواست یک ماساژ پا دارید شما را به طبقه بالا خواهند برد، یک سری تشک که جدا شده توسط پرده هایی برای راحتی فرد، برای ماساژ تایلندی استفاده می شود. اکثر مغازه های ماساژ با زبان انگلیسی صحبت می کنند و قیمت ها قبل از ماساژ به شما اعلام خواهد شد؛ به طور متوسط هزینه آن 200-300 بات برای ماساژ تایلندی در یک ساعت است.

Aysham

انجمن گیاهان دارویی آسیا

انجمن گیاهان دارویی آسیا یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی که می خواهند از خدمات ماساژ طراحی شده استفاده کنند. پذیرش انجمن به زبان انگلیسی صحبت میکنند، انتخاب زمان و مدت زمان ماساژ را میتوانید انتخاب کنید. در اینجا یک ماساژ تایلندی به مدت یک ساعت 400 بات برای 60 دقیقه هزینه خواهد داشت. شما همچنین می توانید روغن ماساژ، مالش و درمان توپ گیاهی تایلندی را در اینجا دریافت کنید. همچنین اتاق خصوصی که در آن شما می توانید از درمان های تنهایی یا به عنوان یک زن و شوهر لذت ببرید وجود دارد.

Aysham

ماساژ سنتی تایلندی وات پو

وات پو خانه ماساژ سنتی تایلندی است، با اصول ماساژ که در سنگی در محوطه معبد حک شده است. ماساژ در تهویه مطبوع در اینجا صورت میگیرد. با نوسازی اخیر یک طبقه به آن اضافه شده است که ارائه یک منظره بزرگ از ساختمان پر زرق و برق، را میدهد. ماساژ تایلندی ساعتی 420 بات است.

سرزمین سلامت

اگر شما با مردم محلی صحبت کنید این مکان اغلب انتخاب اول آنها برای ماساژ در بانکوک است. امکانات با کیفیت بالا و ماساژ با یک پیام تایلندی دو ساعت هزینه ای تنها حدود 500 بات خواهد داشت. درمان های دیگر شامل ماساژ پا، ماساژ بدن لهستانی و فیشال و همچنین بهره گیری از آبگرم جکوزی و سونا تورمالین است که برای یک نفر طراحی شده است.

Aysham

ماساژ توسط نابینایان

اغلب گفته می شود که به دلیل عدم دید نابینایان، این ماساژ بیشتر در هماهنگی با بدن شما است و می تواند در درمان بهتر از آن استفاده کنید. همچنین یک منبع بزرگ درآمد برای افراد نابینا میباشد، که اغلب در تلاش برای پیدا کردن کار در بانکوک هستند. بنیاد اشتغال نابینایان در بانکوک تعیین کرده است تا یک مغازه ماساژ در ساختمان چان کائو برای آنها درنظر گرفته شود. این مکان باز است از ساعت 09:00 تا 20:00، ارزش ماساژ تایلندی در اینجا برابر 200 بات در یک ساعت است. در ابتدا ممکن است عجیب به نظر برسد، اما درمانگران ماساژ بسیار مهربان هستند و شما به زودی استراحت خوبی خواهید کرد و لذت میبرید از تجربه این ماساژ.

pic103488210001

گالری تصاویر