• برج بایوک در بانکوک

برج بایوک در بانکوک

دیدنیهای تایلند: برج بایوک در بانکوک

با 84 طبقه، برج Baiyoke یک برجستگی غیر قابل پیش بینی در منطقه پراتونام است.با پنجره های بزرگ در طبقه 77 بهترین مکان برای دیدن چشم انداز بانکوک است در حالی که عرشه گردان آن در طبقه 84 طبقه ای با بیشترین بازدید کننده است. بایوک در حال حاضر دومین و بلندترین ساختمان در تایلند با ارتفاع 309 متر است.

Tower Baiyoke ("Bayok") هتل قدیمی است که در سال 1998 ساخته شده است و عمدتا به یک جاذبه و یک مجتمع خرید تبدیل شده است. منطقه ای که در آن برج قرار دارد، بازار معروف Pratunam قرار گرفته است که هزار فروشگاه در آن که لباس و پوشاک را ارائه میدهند وجود دارد.

عرشه مشاهیر برج Baiyoke

یک مکان برای دیدن خط افق بانکوک از پنجره اتاق هتل شماست، اما تماشای آن از عرشه چرخشی در فضای باز طبقه 84 کاملا متفاوت است. ارتفاع بالا، نسیم خنک، هیجان، فضای باز و حس این که شما در بالای یکی از بلندترین ساختمانهای تایلند هستید همه تفاوت ها را ایجاد می کند.

Baiyoke Sky Hotel

Baiyoke Tower II یا هتل چهار ستاره Baiyoke Sky، یکی از بلندترین هتلها در بانکوک، می باشد. اتاقها و سوئیتها به سه منطقه تقسیم شده اند (بسته به ارتفاع طبقه)، پانورامای مختلف از منظره شهر را ارائه میدهد و با امکانات مدرن همراه است.

راه دیگری برای لذت بردن از این دیدار، بوفه غذای بین المللی و غذاهای دریایی در رستوران Bangkok Sky در طبقه 76 و 78 است.

Opening Hours: 10:00-22:30 (skywalk and rooftop observatory deck)

Location: Ratchaprarob Soi 3, Pratunam

Price Range: 300THB

جاذبه های تایلند

برج بایوک در بانکوک

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic815539210001

گالری تصاویر
Tower-Baiyoke1.jpg
Tower-Baiyoke2.jpg Tower-Baiyoke3.jpg