• بهترین ساحل های هنگ کنگ

بهترین ساحل های هنگ کنگ

بهترین سواحل در هنگ کنگ از خلیج شنی در سراسر قلمرو ساحلی انتخاب شده است. در واقع، بیش از 50 ساحل زیبا برای لذت بردن در هنگ کنگ و جزایر اطراف آن وجود دارد. این که آیا شما به دنبال موج های بزرگ برای گشت و گذار، کمپینگ و یا استراحت به همراه خانواده و دوستان در آخر هفته باشید، یا اگر دوست دارید پای خود را در شن و ماسه ببرید، سواحل هنگ کنگ جایی مناسب برای انجام درست آن است. در ادمه به معرفی این سواحل زیبا میپردازیم.

Tai Long Wan

برای شن های نرم، و آب تمیز برای مایل ها در اطراف آن، تای لانگ وان قطعا بهترین ساحل در هنگ کنگ است. این ساحل در شبه جزیره سای کونگ در لبه شرقی سرزمین های جدید واقع شده است. چهار ساحل با مسیرهای پیاده روی کوتاه در کنار هم وجود دارد، تای لانگ محبوب ترین ساحل است برای امکانات تفریحی، اجاره تخته موج سواری و یک رستوران معروف وجود دارد، که غذاهایی مانند سای وان، ژامبون گوشت خرگوش قلع وان و تونگ وان در ان ارائه میشود. رسیدن به ساحل تای لانگ وان ممکن است با پیاده روی تا چند ساعت طول بکشد، شما همچنین می توانید یک قایق موتوری خصوصی از شهر سای کونگ اجاره کنید و به این ساحل سریعتر برسید. در اینجا اردوگاه و تجهیزات برای ماندن شب در دسترس است.

Aysham

Shek O Beach

نباید با موج بزرگ خلیج در سرزمین های جدید اشتباه گرفته شود، این نقطه ساحل محبوب در ساحل جنوب شرقی جزیره هنگ کنگ یک ضربه قطعی با شرح که برای شن و ماسه تمیز به اینجا می آیند، رستوران ها راحت و پرنیان آرام است. به معنای واقعی کلمه ترجمه با عنوان «راکی خلیج، شک O ساحل موج سواری و پیاده روی نقطه محبوب است بنابراین شما می توانید به عنوان فعال (یا غیر فعال) عنوان دوست دارید. روستای شک-O هنوز پرنیان از روستای عجیب و جالب یک ماهیگیر را حفظ، اگر چه خانه های فانتزی تابستان نقطه دامنه کوه بالاتر از خط ساحلی این روز است. با این وجود، اگر شما می خواهید یک روز در ساحل در جزیره هنگ کنگ، این نقطه های مورد علاقه ما است.

Aysham

Kwum Yan Beach

متشکل از دو سواحل، تونگ وان ساحل و Kwum یان ساحل را با یک پرتگاه کوچک، این است که در آن مردم محلی و کسانی که در خارج آیند برای لذت بردن ورزش های آبی. مشهور به عنوان مکانی که در آن اولین برنده مدال طلا در هنگ کنگ برای اولین بار آموزش دیده (لی لای شان موفق به کسب یک مدال طلا در سال 1996 بازی های المپیک در آتلانتا)، Kwun یام ساحل خانه به چونگ Chau مرکز موج سواری ارائه می دهد که موج سواری، گشت و گذار و قایقرانی تجهیزات است برای استخدام. از تونگ وان ساحل شما می توانید Aberdeen و ایزدبانوی لاما Island در فاصله ای را که نگاه ویژه نزدیک غروب خورشید جذاب را ببینید. برای رسیدن به چونگ Chau Island از مرکز شهر هنگ کنگ را کشتی از اسکله مرکزی 5 (40-60 دقیقه بسته به نوع کشتی).

Aysham

Cheung Sha Beach

چونگ شا ساحل کشش منزوی از شن و ماسه نرم سفید است که در امتداد نزد افق است. این کامل ساحل هنگ کنگ برای فرار از فشار از شهرستان است. آب پاک است، و حتی در تعطیلات آخر هفته شما قادر به پیدا کردن پچ خود را از تنهایی دور از رستوران ها و تغییر اتاق خواهد بود. منظره ای منحصر به فرد برخی از افراد قادر به لذت بردن از یک گله گاومیش که اسم خودشان را در امواج ملایم بر روی چونگ شا ساحل سرد است. نزدیک بله O ساحل دارای طیف وسیعی از محل اقامت اگر شما قصد اقامت شبانه. مطلع به چونگ شا ساحل از هنگ کنگ با در نظر گرفتن کشتی از اسکله مرکزی 6 به Mui مو، پس از آن اتوبوس شماره 1. کل سفر باید 1 ساعت و 30 دقیقه طول بکشد.

Stanley and St Stephen's Beaches

استنلی ساحل بسیار محبوب است با روز معلق که برای پرنیان آرام این شهر ساحلی استعماری آمده است. رستوران های جذاب و یک بازار مرکزی تکمیل ساحل و برای یک روز بزرگ را برای به دیدن یک سمت های مختلف از چه هنگ کنگ همه چیز در مورد. استنلی ساحل در لبه شرقی شهر و ساحل سنت استفان در غرب واقع شده است. هر دو خلیج شنی دارند چاله باربکیو، تغییر امکانات و مناطق مشبک برای شنا با خیال راحت. استنلی ساحل نیز یکی از ساده ترین راه برای رسیدن از مرکز شهر هنگ کنگ است. فقط اتوبوس 6X یا 260 از میدان اوراق بهادار در مرکزی است. سفر 30 دقیقه طول می کشد حدود.

Aysham

pic080897210001

گالری تصاویر
shek-o-beach.jpg
st-Stephen-beaches.jpg tai-long-wan.jpg tung-wan-beach.jpg