• بهترین سایت های غواصی در بالی

بهترین سایت های غواصی در بالی

جاذبه های گردشگری بالی:سایت های غواصی در بالی

پنج سایت غواصی بالی که در این مقاله آورده شده است برای کسانی مناسب است که به دنبال کاوش زیبایی های زیر آب در جزیره زیبا و گرمسیری بالی هستند. بالی به عنوان یک مقصد غواصی برتر در دنیا شناخته شده است و برای هر سطح مهارتی مکانی برای غواصی در بالی وجود دارد.

کشور اندونزی 17000 جزیره دارد که 15 درصد از کل پوشش مرجانی جهان را دارا میباشد بنابراین این کشور با دارا بودن 4000 گونه از آبزیان مکانی هیجان انگیز برای غواصی در جهان محسوب میشود با داشتن 500 سایت غواصی.

معمولا بهترین زمان برای غواصی در بالی در بین ماه های آوریل و نوامبر است.

بهترین سایت های غواصی در بالی به شما اجازه مشاهده گونه های نادر مانند: manta بزرگ و خورشید ماهی اقیانوسی یا کوسه ماهی ها، لاک پشت های دریایی و اسب دریایی کوتوله کوچک را میدهد.

جاذبه های گردشگری بالی

Tulamben

روستای ساحلی تالامبن در شرق بالی واقع شده است که با داشتن کشتی شکسته یواسایتی لیبرتی به عنوان جاذبه اصلی آن زیباترین مکان غواصی را دارد. علاوه بر مشاهده مرجان های رنگارنگ و انواع ماهی های استوایی، شما می توانید آبهای اطراف Tulamben که ترکیبی از تخت گل آلود آتشفشانی دریا و دیوار صخره طبیعی لذت ببرید. شما همچنین می گاه به گاه mantas، خورشید ماهی، لاک پشت های دریایی و دلفین هایی که به اینجا می آیند را خواهید دید.

Aysham

AMED

این سایت غواصی در شرق بالی مورد علاقه غواصان در تمام سطوح مهارت است، و تنها یک مسیر دو ساعته از کوتا و جنوب بالی آنها را به این سایت غواصی می رساند. در ساحلAMED، از جمله خلیج Jemeluk، یک مجموعه بزرگ تفریحی و مهمانخانه های ارزان قیمت وجود دارد که برای غواصان در تور بالی انتخابی مناسب و مقرون به صرفه میباشد.

شما می توانید در طول سال به این سایت مراجعه کنید و نظاره گر موجودات دریایی و صخره های مرجانی در اعماق 8 متری و 35 متری باشید.

Aysham

Pemuteran

این خلیج خوش منظره و آرام در سواحل شمال غربی بالی توجه جامعه غواصی در جهان را به خود جلب کرده است.

شما می توانید در زیر امواج آرام Pemuteran در تمام طول سال نظاره گر زیبایی های فوق العاده زیرآب باشید.

صخره های مرجانی رنگی، همراه با پوشش های دیگر زیر آب گسترده هستند در محور خلیج، زیبایی اینجا شما را شگفت زده خواهد کرد.

Aysham

جزیره Menjangan

آب های آرام و بکر اطراف جزیره Menjangan با ارائه زیبایی های دیدنی و جذاب زیر آب هر غواصی را مجذوب خود میکند.

این جزیره با طبیعت حفاظت شده و زیبا با آب کریستالی روشن توسط قایق ها در دسترس است. مناطق عمیق تر شامل چندین سایت های غواصی خاص، مانند "دیوار معبد" با صخره های رنگارنگ آن، لنگر barracudas، و باغ مارماهی با بستر ماسه ای است.

Aysham

Nusa Penida

بزرگترین جزیره از جزایر جنوب شرقی بالی، پنیدا نوسا است با ورود آب اقیانوس هند،در اواسط سال (اوت-اکتبر) مهاجرت گونه های دریایی به پنیدا نوسا غواصان میتوانند شاهد زیبایی دو چندان در این سایت غواصی باشند. در این سایت موجودات دریایی مانند خورشید ماهی اقیانوسی-ماهی خال خالی-مولا-مانتا وجود دارد.

Aysham

تور بالی

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic674268210001

گالری تصاویر
amed.jpg
Menjangan-Island.jpg Nusa-Penida.jpg Pemuteran.jpg tulamben.jpg