• بهترین مراکز خرید جزیره سبو

بهترین مراکز خرید جزیره سبو

برای خرید سوغاتی در تور فیلیپین بهترین مراکز خرید سبو را می توان در مرکز شلوغ شهر پیدا کرد. محبوب ترین و بزرگترین آنها SM City Cebu،است که در Kaohsiung واقع شده است. شمال و جنوب سبو با مغازه های شگفت آور، گزینه های ناهار خوری و مکان های سرگرمی دسته بندی می شود. مراکز دیگر در سراسر شهر واقع شده اند، مانند رابینسون، بازار کشور، فروشگاه الکترونیکی و Cebu Parkmall. کالاهای معتبر و محلی بیشتر در بازار کربن واقع در مرکز شهر یافت می شود.

بهترین مراکز خرید در شهر سبو در منطقه Cebu Metropolitan متمرکز شده است که شامل شهر سبو، شهر ماندائو و جزیره مکتان / Lapu-Lapu City و سایر شهرهای کوچکتر است. به عنوان دومین نطقه بزرگ و پرجمعیت در مناطق شهری فیلیپین، پس از مانیل، Metro Cebu تعداد قابل توجهی از گزینه های خرید را میزبانی می کند. امروزه به طور تقریبی در هر جایی از جهان، مراکز خرید بزرگ مقصد اصلی خرید و همچنین ناهارخوری هستند. مدرن و تهویه مطبوع، آنها گزینه ای بسیار جذاب و پرطرفدار در کشورهایی با آب و هوای گرمسیری هستند. بازارها نیز در شهر سبو به عنوان یک گزینه سنتی بسیار محبوب هستند، آنها محصولات تازه و تی شرت و لوازم جانبی را به فروش می رسانند. برای پیدا کردن تجربه خرده فروشی که برای شما مناسب است، از مغازه ها و فروشگاه های محبوب شهر سبو دیدن کنید.

Ayala Center Cebu

Ayala Centre Cebu یک مرکز خرید بزرگ است که کمتر از 9 هکتار را پوشش میدهد و توسط Archbishop خیابان Reyes را پوشش می دهد. این مرکز دارای تعداد قابل توجهی از بوتیک ها، مغازه ها و سوپر مارکت ها، و همچنین امکانات تفریحی، از جمله سینما است. تراس یک طبقه بزرگ اختصاص داده شده به مواد غذایی و نوشیدنی ها و دارای بیش از 100 رستوران ، کافی شاپ ، مغازه های شیرینی و غیره است. Ayala Centre Cebu به طور کامل با تهویه مطبوع، یک فضای بسیار دلپذیر برای گذراندن یک روز فوق العاده را فراهم می کند.

Robinsons Galleria Cebu

بزرگترین فروشگاه رابینسون در خارج از مانیل، رابینسون گالیرا سبو است، که در نزدیکی بندر سبو واقع شده است. این مجموعه شش طبقه شامل 200 بوتیک، فروشگاه ها، رستوران ها و کافه ها، از جمله فروشگاه های مارک های تجاری بین المللی مانند True Value و Robinsons Department Store و Robinsons Appliances می باشد. بخش سرگرمی این مجموعه سینمایی شش اتاق را میزبانی می کند.

SM City Cebu

در ابتدا تعیین شده بود در غرب بندر بین المللی سبو در Juan Luna Avenue ، SM مجموعه ای شامل خرید و ناهار خوری برای طبقه های کم و متوسط درآمد، در مقابل با مرکز عالی Ayala Centre Cebu طراحی شود. این مجموعه هفت طبقه از طریق تعمیرات عمده ای انجام شده است و اکنون تمام انواع مشتریان را هدف قرار می دهد. به طور متوسط 100،000 بازدید کننده در روزهای هفته (تا 150،000 در تعطیلات آخر هفته)، SM یک مقصد بسیار محبوب و مکان ناهارخوری مناسب است.

Carbon Market

کربن واقع در خیابان M.C. Briones در مرکز شهر سبو، قدیمی ترین و بزرگترین بازار کشاورزان در فیلیپین است و یک جاذبه ی توریستی بزرگ در شهر سبو است. از محصولات تازه تا لباس، سوغاتی و حیوانات به فروش میرسد، می توانید تقریبا هر چیزی را در بازار کربن پیدا کنید. بازار کربن به بازدید کنندگان یک نگاه اجمالی از زندگی روزمره مردم فیلیپین را میدهد و نمونه هایی از میوه ها و غذاهای خانگی خوشمزه مانند کوکی ها را ببینید.

Sugbo Mercado

بازار Sugbo ،توسط سازمان گردشگری مرکزی ویاسایاس، تایید شده است. این بازار شبانه که در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه ها در بلوک باغ در خیابان Inez Villa در مرکز شهر سبو برگزار می شود، به شما امکان می دهد تا انتخاب های زیادی از گزینه های محلی همراه با گوش دادن به موسیقی زنده از گروه های با استعداد محلی را به شما میدهد. این بازار همچنین دارای غرفه های لباس و لوازم جانبی است و مکانی بسیار دلپذیر برای خانواده در تعطیلات آخر هفته میباشد.

pic354451310001

گالری تصاویر
shop-filled2.jpg
Colourful-stuffed.jpg Home-decor1.jpg