• بهترین مکان ها و جاذبه های جاکارتا

بهترین مکان ها و جاذبه های جاکارتا

در این مقاله بهترین جاذبه های جاکارتا برای شما آورده شده است که کمک خواهد کرد که شما با نکات برجسته اصلی و مکان هایی را که باید در این کلان شهر وسیع ببینید آشنا شوید. در زیر آسمان خراش ها و ترافیک گیج کننده، مکان های تاریخی حومه شهری جاکارتا که آزمون زمان را تحمل کرده اند و سرمایه اندونزی هستند دیده میشود. جاکارتا ارائه می دهد مجموعه ای از تفریحات مدرن، جاذبه های حیوانات، پارک های تفریحی که اجازه می دهد تا شما را در سفر حود به جاکارتا از هنر و فرهنگ مجمع الجزایر اندونزی لذت ببرید.

پارک تامان مینی

این پارک منحصر به فرد یک راه عالی برای صرف یک روز تعطیل در جاکارتا است که در آن شما و خانواده می توانید در مورد تنوع فرهنگی مجمع الجزایر اندونزی چیزهای زیادی یاد بگیرید. غرفه های متعدد نشان دهنده معماری منحصر به فرد، لباس های سنتی و هنرهای نمایشی از جزایر مختلف است. دریاچه مصنوعی، موزه، باغ گل، یک پارک پرنده، یک پارک آبی، کتابخانه، تئاتر و یک سینمای IMAX از امکانات این پارک می باشد.

@val3

سرزمین رویایی Ancol

یک روز کامل نیاز است برای گردش و تفریح در سرزمین رویایی که پارک اصلی جاکارتا واقع در اسکله شمالی است. این پارک بخشی از یک مجموعه بزرگ به همین نام که تحت پوشش 552 هکتار و شامل یک زمین گلف و استراحتگاه است. میتوانید هیجان متعدد سواری را امتحان کنید در Dufan فانتزی جهانی، برخی از امکانات سرگرم کننده در پارک آب آتلانتیس و دو سواحل اصلی که به عنوان سالن های کنسرت، و دیگر سایت های تفریحی برای ورزش های آبی وجود دارد.

@val3

گالری ملی اندونزی

دوستداران هنر دوست دارند زمان خود را در گالری ملی صرف کنند،که یک مرکز موزه و هنر در مرکز جاکارتا است که بیش از یک هزار قطعه اثر هنرمندان داخلی و خارجی در این گالری موجود است. نمایشگاه دائمی شامل مجسمه و نقاشی های هنرمندان معروف اندونزی، نام هایی مانند رادن صالح و Nyoman Lempad بالی، در حالی که نمایشگاه های موقت به طور منظم در سه سالن هنر گسترده برگزار میشوند. همچنین در این محل یک کتابخانه و یک آزمایشگاه ویژه برای بازسازی آثار هنری قابل توجه است.

@val3

محله چینی های جاکارتا

به عنوان یک سایت تاریخی و فرهنگی قابل توجه به اسم Glodok شناخته شده است. محله چینی ها واقع شده است در مجاورت کوتا توا، شهر قدیمی جاکارتا، به اشتراک گذاری محیط نوستالژیک از کل منطقه، با معماری شرق دور است. شما می توانید تعداد زیادی از معابد قدیمی قرن 17 را در این محله ببینید، همراه با مغازه ها و رستوران های چینی.

@val3

باغ وحش Ragunan

باغ وحش Ragunan ، باغ وحش اصلی جاکارتا است که در نواحی فرعی Pasar Minggu در جنوب جاکارتا واقع شده است. این باغ وحش بیش از یک قرن پیش در دوران استعمار هلندی تاسیس شد، و در حال حاضر این باغ وحش شامل 3000 گونه ی حیوانات از اندونزی و سراسر جهان است. هوای جنگلی سرد منطقه باعث می شود از پیاده روی لذت بخش در اطراف محوطه حیوانات لذت ببرید، که در آن شما می توانید حیوانات بومی مانند اژدهای کومودو، اورنگ-utans، خوک خرطوم دراز، ببر سوماترایی، و مجموعه ای از پرندگان گرمسیری را مشاهده کنید.

@val3

لینکهای مرتبط

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic575308210001

گالری تصاویر
ancol-dreamland.jpg
glodok.jpg Indonesia-National-Gallery.jpg ragunan-zoo.jpg taman-min-indonesia.jpg