• بهترین نقاط غواصی در قبرس

بهترین نقاط غواصی در قبرس

قبرس با دمای بیش از 25 درجه سانتیگراد در اکتبر، فصل غواصی طولانی تری را نسبت به اکثر رقبا در نزدیکی خود دارد. وضوح دریا، که اغلب برای غواصی خوب، حیاتی است بسیار عالی است. میدان دید بیش از 30 متر غیر معمول نیست و دریا نیز معمولا آرام است. در تور قبرس علاقمندان به غواصی میتوانند از این مکان ها استفاده کنند و لذت ببرند از زیبایی های آن.

White River

در جنوب شرقی پافوس، White River یک سایت ایده آل برای مبتدیان است با طول عمق 11 متر، غواصان می توانند در کانال های رنگارنگ، با لاک پشت های دریایی، انواع ماهی ها و بسیاری از هشت پا ها شنا کنند.

Protaras

در انتهای شرقی جزیره، نزدیک آیاناپا، محل صخره های رنگارنگ، غارهای زیر آب با هشت پا، خرچنگ و صدف وجود دارد.

Larnaca Harbour

RS Zenobia در ژوئن 1980 در خارج از بندر غرق شد. بخش بزرگی از آن 585 فوت طول دارد، محموله و اتاقها هنوز دیده می شود. این یکی از مکان های غواصی مورد علاقه در سراسر جهان است، اما تنها برای غواصان بسیار پیشرفته است.

George’s Wall

جرج وال برای هر دو غواصان مبتدی و پیشرفته مناسب است. یک دیوار قدیمی از سطح دریا در حدود 100 فوت پایینتر است. بسیاری از حیات دریایی در اطراف آن دیده می شود و با دید خوب دیده می شود.

Jubilee Shoals

این مکان با سقوط یک هواپیما در این آب ها مشهور شده است. در اینجا زندگی دریایی بسیار متنوعی موجود است و تا 100 فوت دید دارد.

Manajin Island

یک جزیره کوچک در نزدیکی پافوس با بستر سنگی که چندین مکان شنا را ارائه می دهد. باقی مانده از تمدن های باستانی موجود در سنگ ها وجود دارد. عکاسان زیر آب واقعا از این سایت خوششان می آید، زیرا ویژگی های سنگ و ماهی برای تصاویر قابل توجه است.

George’s Island

در نزدیکی شبه جزیره Akamas، در نزدیکی پافوس، غواصان از دیدن فراوانی زندگی دریایی، گاهی اوقات هشت پا و لاک پشت و سنگ های شگفت انگیز – دیوارها، غارها شگفت زده میشوند. عمق نسبتا کم تا 30 فوت آن را برای مبتدیان محبوب تر می سازد.

pic786142310001

گالری تصاویر