• بهترین هتل های لوکس چیانگ مای

بهترین هتل های لوکس چیانگ مای

بهترین هتل های لوکس چیانگ مای همه دارای یک آب و هوای خاص هستند، و یک احساس لذت بخش و فراموش نشدنی در مهمان ها ایجاد میکنند با ارائه خدمات با کیفیت ، در برخی موارد این هتلها طراحی شده توسط معماران برنده جایزه های طراحی شده اند، و هتل های لوکس چیانگ مای را ارائه داده اند.

چیانگ مای یکی از شهرهای کوچک تایلند است که مارک های هتل های جهان در کنار هتل های بوتیک محلی مستقر قرار دارند ما در اینجا پنج هتل لوکس برتر چیانگ مای را برای شما آورده ایم.

این هتلها در محبوب ترین نقاط سراسر چیانگ مای ، از جمله تاریخی شهر قدیمی ، منطقه زیبا Riverside و منطقه پر جنب و جوش بازار شبانه واقع شده اند.

137 Pillars House

137 Pillars House یک هتل جذاب است که در ساحل رودخانه پینگ در چیانگ مای واقع شده است. شما در این هتل به زمان دیگری منتقل میشوید، صبحانه و خدمات فوق العاده ای در این هتل پنج ستاره تجربه خواهید کرد. در اینجا سعی شده است طراحی نزدیک به ساختمان اصلی که در سال 1889 ساخته شده بود باشد؛ همپنین مهمانان هتل از امکانات مدرن لذت ببرند.در اینجا 30 سوئیت با نام هایی مانند راج بروک و شرق بورنئو، با شروع از یک اتاق قابل توجه 70 متر مربعی برای اقامت مهمانان ساخته شده است. هر اتاق دارای تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم با سرعت بالا، اتصالات آی پاد، تلویزیون و پخش دی وی دی است.

Aysham

Anantara Chiang Mai Resort

Anantara Chiang Mai Resort & Spa یا هتل آنانتارا چیانگ مای از بیرون مانند یک جعبه چوبی به نظر می رسد و بسیار قابل توجه است، اما هنگامی که شما از طریق درب این 84 اتاق لوکس بوتیک توسط رودخانه، شما را به یک سرزمین عجایب استعماری، احاطه شده توسط استخر های تحت پوشش در نیلوفرهای آبی، و در شب با شمع های شناور روشن روبرو میشوید. چشم شما به آن طرف رودخانه، ساختمان اصلی 1920 که برای کنسولگری انگلیس استفاده می شود، کشیده می شود.

آب میوه ها را در صبحانه و منوی غذای شرقی برای ناهار سرو می شود و شام با بهترین های اروپا، هند، ژاپن و کره در منوای گسترده ارائه میگردد.

Aysham

Rachamankha

هتل Rachamankha در چیانگ مای یکی از آن مکان هایی است که تحسین برانگیز است. مفهوم طراحی، دیدگاه برخی از بهترین معماران و طراحان کشور را با یک مجموعه عتیقه ای در راهروها و اتاق خواب، یک دیوار پناهگاه در وسط شهر قدیمی ارائه گردیده. هر اتاق احساس متفاوتی به شما میدهد، برخی از قرن نوزدهم از چین، با رنگ گیلاس قرمز و فانوس های تزئینی، و با drapes خیره کننده ساخته شده از ابریشم طراحی شده.

Aysham

دهرا دوی چیانگ مای

دهرا دوی چیانگ مای در قلب تپه شمالی و قرون وسطی قرار دارد و در نهایت به حفظ حریم خصوصی و لوکس می پردازد. با بیش از 60 هکتار از طبیعت بی نظیر، طبیعی و الهام گرفته از پادشاهی تاریخی لانا، هتل یک رویکرد جامع به جوان سازی بدن، ذهن و روحیه میدهد. درهوای آزاد اسپا معنوی روح آرامش بی نظیری به همراه دارد. دهرا دوی همچنین میراث غنی شمال تایلند محسوب میشود. مرکزی فرهنگی برای حفظ سنت های فریبنده ای که نگاه اجمالی زندگی به گذشته دارد؛ همچنین آکادمی آشپزی شرقی و باشگاه Lanna Kids که در این هتل ارائه می شود تخیل همه ی کاشفان جوان را گسترش می دهد.

Aysham

Puripunn Baby Grand Boutique Hotel

یک هتل پنج ستاره کوچک است که در چیانگ مای واقع شده است. طراحی این هتل از بهترین سنت های لوایا و مدرن لوکس است که تنها 30 اتاق با ظرافت طراحی شده و خدمات استاندارد بین المللی ارائه میدهد. هتل بوتیک با ظرافت های رنگارنگ غنی، از جمله سوئیت های قرمز و اتاق خواب های سبز آرامش بخش، به زیبایی تزئین شده است. با توجه به لمس های وینتیک و عتیقه به مبلمان، شما تقریبا می توانید بر این باور داشته باشید که به عقب بازگشته اید. لذت بردن از راحتی های مدرن اتاق ها، تهویه مطبوع، تلویزیون بزرگ با پخش دی وی دی، دسترسی به اینترنت بی سیم و یک حمام بزرگ با دوش گرم از امکانات هتل میباشد.

Aysham

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic318819210001

گالری تصاویر
137pillars-house.jpg
anantara.jpg dhara.jpg puri.jpg rachamankha.jpg