• بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین

بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین

جاذبه های گردشگری فیلیپین: بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین

چشم انداز طبیعی فیلیپین هیجان انگیز و منحصر به فرد است. یکی از جاذبه هایی که مناظر طبیعی دارد و مورد علاقه گردشگران است، بوراکای است. بوراکای جزیره کوچکی است که در 315 کیلومتری مانیل واقع شده است. در سال 1990، این مقصد توریستی به عنوان یکی از بهترین سواحل جهان توسط کتابچه راهنمای سفر BMW Tropical Beach انتخاب شد. علاوه بر این، در سال 1996 به وسیله تلویزیون Quick به عنوان ساحل گرمسیری نامگذاری شد. این جزیره بخشی از استان اکلان است که در واقع شناخته شده است برای داشتن یک ساحل زیبا.

این نقطه توریستی دارای دو ساحل در این جزیره است و به سه بخش تقسیم می شود که به عنوان ایستگاه 1، 2 و 3 شناخته می شوند. از میان سه بخش، شلوغ ترین و ارزان ترین در ایستگاه 3 است، در حالی که ایستگاه 1 گران تر و در دسترس تر و تمیزتر میباشد. در ایستگاه 2 یک مرکز خرید به نام D'mall وجود دارد، غذا و سوغاتی های مختلف نیز را عرضه می کند.

در بوراکای، شما می توانید از یک وسیله نقلیه تفریحی هیجان انگیز لذت ببرید که کشتی های رانندگی، زیر دریایی، غواصی، گشت و گذار و پارازیلینگ را رانندگی می کند. اگر می خواهید فعالیت هایی را که ساده هستند و هزینه ای پرداخت نکنید، می توانید در عرض لبه ساحل در بعد ازظهر پیاده روی کنید و به منظره اقیانوس و غروب خورشید نگاه کنید. خط ساحل بوراکای خیلی طول نمی کشد فقط یک ساعت طول می کشد تا به راحتی در کنار آن حرکت کنید.

اگر می خواهید شب را در این جزیره بمانید، می توانید شب را در یک تخت لوکس بر روی تپه بگذرانید. مدیریت این جاذبه ها می تواند به درستی از نظر زیرساخت ها مشاهده شود و امکانات حمل و نقل به راحتی قابل دسترسی است. نه تنها این امر از لحاظ امنیت یک رکورد مهم درنظر گرفته می شود، زیرا پلیس پاسبانی ساحل در منطقه ساحلی همیشه حضور دارد.

برای کسانی که علاقه مند هستند به این جزیره و می خواهند تعطیلات را در این جزیره بگذرانند، بهترین شکل حمل و نقل به این جزیره استفاده از دو فرودگاه آن است؛ یعنی Kalibo و Caticlan شما می توانید مسیر خود را از فرودگاه بین المللی نینوی آکوینو در مانیل به Caticlan پیش ببرید. سپس از Catlican به سمت بوراکای، سپس در حدود 10 دقیقه با قایق سفر خواهید داشت تا به این جزیره زیبا برسید.

آیا می خواهید از Boracay دیدن کنید؟ جالب تر و سرگرم کننده تر خواهد بود اگر وقت خود را برای دیدن جاذبه های دیگر نیز مانند: ریزال پارک، Intramuros و جزیره Miniloc در نظر بگیرید. برای اقامت در این جزیره، شما می توانید شب را در چند هتل در فیلیپین، از جمله، Creekside Amorsolo، Fersal ، TOILENA مستقر شوید.

جاذبه های گردشگری فیلیپین

بوراکای جزیره شیک گرمسیری در فیلیپین

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

جزیره بوراکای،جزیره شیک،جزیره گرمسیری فیلیپین،تور بوراکای،تور مانیل،تور فیلیپین،تور فیلیپین تابستان،قیمت تور فیلیپین،جاهای دیدنی فیلیپین،جاهای دیدنی مانیل،تور بوراکای مانیل.

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

pic854219210001

گالری تصاویر
Boracay-Beach1.jpg
Boracay-Beach2.jpg Boracay-Beach3.jpg Boracay-Beach4.jpg Boracay-Beach5.jpg Boracay-Hotels-Lingganay.jpg