تور ژاپن و اطلاعات سفر به ژاپن

در ادامه راهنمایی درباره سفر به ژاپن خواهیم داشت، که در آن به معرفی جاهای دیدنی ژاپن، مراکز خرید برتر، اطلاعات گردشگری و هر آنچه که بعد از خرید تور ژاپن باید بدانید میپردازیم.

ژاپن سرزمین تضادها، فرهنگ ها و مکانی سرشار از جاذبه های دیدنی در اقیانوس آرام در آسیای شرقی واقع شده است. با وجود اینکه کشور ژاپن یکی از مهم ترین و قوی ترین قطب های اقتصادی در آسیا می باشد اما با در نظر گرفتن جاذبه های فرهنگی و تاریخی آن میتوان یک زندگی مدرن که در مکانی تاریخی شکل گرفته است را ببینید، شاید به جز ژاپن در هیچ جای دنیا نتوان زندگی فوق مدرن را در کنار چنین بافت تاریخی دید.

کشور ژاپن همچنین دارای ادبیاتی منحصر بفرد، موسیقی ملی و معروف و سنت های جالب است و سفر به کشور ژاپن یک کشف واقعی است.

اگر تلاش کنیم که جاذبه های گردشگری ژاپن را در چند جمله خلاصه کنیم اشتباه بسیار بزرگی کرده ایم چراکه معابد عجیب و غریب و کلیساهای فراوان شیشه ای و فولادی و همینطور موزه معروف کیوتو که برای غربی ها عجیب و غریب است برای ژاپنی ها یک جذابیت اصلی است.

معابد و کاخ های سلطنتی به اندازه پارک های زیبا ژاپن فراوان هستند. کشور ژاپن در فصل بهار به خاطر شکوفه های گیلاس معروف خود دارای زیبایی سورئال می باشد. بازدید از ژاپن یعنی بازدید از موزه های فراوان در اوزاکا، دیدن یک فیلم در بزرگترین صفحه آی مکس دنیا و بازدید از بزرگترین آکواریوم کره زمین. گردشگران تور ژاپن از دیدن این همه تنوع و زیبایی در مکانی سنتی و مدرن شگفت زده خواهند شد، ژاپن هر ساله میزبان تعداد بی شماری گردشگر از سرتاسر دنیا می باشد.

نکات سفر به ژاپن

* واحد پول ژاپن ین است.

*اختلاف ساعت: ژاپن ۴.۵ ساعت از ساعت ایران جلوتر است.

*پایتخت و مرکز مالی ژاپن شهر توکیو است، شهری مدرن که جمعیت زیادی دارد.

*هنگام ورود به عبادتگاه های ژاپن، با کفش وارد نشوید.

*در شهرهای بزرگ ژاپن مترو یا تراموا، اتوبوس و تاکسی مسافران را در سطح شهر جا به جا میکنند.

* فصل شکوفه های گیلاس بین ماه های مارس تا آوریل (اسفند و فروردین) است که جشنواره های زیادی برگزار می شود اگر قصد خرید تور ژاپن را دارید به شما این فصل را پیشنهاد می کنیم.