• جاذبه های گردشگری هراکلیون

جاذبه های گردشگری هراکلیون

هراکلیون بزرگترین شهر و بندر جزیره ی کرت که یکی از مقاصد مورد علاقه ی گردشگران نقاط مختلف دنیا، مخصوصا در طول تابستان میباشد. هراکلیون توریست های بی شماری از یونان و سایر کشورهای دنیا به خود جذب می کند که می خواهند سایت های باستان شناسی یونان را کشف کنند و از زیبایی طبیعی و شب زنده داری شگفت انگیز یونانی ها لذت ببرند. مردم مهمان نواز هراکلیون از شما به گرمی استقبال خواهند کرد.

تور یونان

قلعه ی هراکلیون ، هراکلیون ، یونان

قلعه ونیزی عجیب و غریب هراکلیون که کولس نامیده میشود که قلعه ای چشمگیر است که حومه شهر را احاطه کرده است . این قلعه ی زیبا در هراکلیون یونان در زمانی که هراکلیون به تصرف ونیزی ها ( ایتالیایی ها ) در آمد یعنی درست در اوایل قرن 13 ساخته شد. امروزه در این قلعه شاهد برگزاری نمایشگاههای مختلف و برگزاری برخی از مراسم خاص مردم محلی میباشد پس اگر تمایل به بازدید از معماری زیبای این قلعه دارید میتوانید از نزدیک شاهد برخی از مراسم و نمایشگاههای مردم محلی هراکلیون باشید و در تور یونان با فرهنگ آنها بیشتر اشنا شوید. اگر در تور یونان خود تمایل به بازدید از این قلعه را دارید به آدرس : قلعه ی هراکلیون ، هراکلیون ، یونان مراجعه بفرمایید.

کلیسای سنت میناس ، هراکلیون ، یونان

کلیسای سنت میناس هراکلیون به عنوان حامی شهر هراکلیون شناخته میشود. کلیسای جامع سنت میناس توسط معمار توماس مویس در 25 مارس 1862 به عنوان نشانه ای از قدردانی شهروندان برای حفاظت ارائه شده توسط نیروهای امنیتی ساخته شد. در کنار این کلیسای جامع واقع در هراکلیون یونان، که یکی از بزرگترین شهرهای یونان است، کلیسای سنت کاترین و همچنین میدان سنت کاترین قرار گرفته اند. اگر در تور یونان خود علاقه مند به بازدید از کلیسای سنت میناس میباشید به آدرس کلیسای سنت میناس هراکلیون واقع در خیابان 712 هراکلیون شماره ی 1 مراجعه بفرمایید.

کلیسای سنت تیتوس هراکلیون ، یونان

کلیسای سنت تیتوس هراکلیون واقع در خیابان 25 آگوستو هراکلیون یکی از مهمترین آثار تاریخی هراکلیون است که متعلق سال 961 میباشد زمانی که نیکی فوراس فوکاس اعراب از کرت بیرون راندند و دوباره این جزیره را تحت سلطه ی امپراطوری بیزانس غربی کردند. منظور از ساخت کلیسای سنت تیتوس هراکلیون در ان زمان در واقع تضعیف قدرت و سنت های ارتودکس ها در جزیره بود . در طی سالیان طولانی ساختمان این کلیسا به عنوان نماد هراکلیون پا بر جای باقی مانده است . امروزه، در نزدیکی این کلیسا، میدان فوق العاده ایگوتوس تیتوس، با رستوران ها و کافه های زیبا و دوستانه پذیرای گردشگران تور یونان میباشند . اگر در تور یونان خود علاقه مند به بازدید از کلیسای سنت تیتوس هراکلیون میباشید به آدرس خیابان آگوستو ، هراکلیون ، یونان مراجعه بفرمایید.

موزه ی تاریخ طبیعی هراکلیون ، یونان

موزه ی تاریخ طبیعی کرت (هراکلیون ) در سال 1981 در خیابان سوفوکلی ونیزلوی هراکلیون در ساختمانی صنعتی که پیشتر به عنوان یک نیروگاه تولید برق کاربر داشت ساخته شد. موزه های اهدا شده برروی مطالعه، حفاظت و ارتقاء گیاه و جانوران منطقه مدیترانه شرقی تمرکز دارند. اگر یکی از دوستداران طبیعت هستید در تور یونان به آدرس پلاک 7122 خیابان سوفوکلی هراکلیون ، یونان مراجعه بفرمایید.

موزه ی تاریخی کرت، یونان

موزه ی تاریخی کرت نیز که در سال 1953 ساخته شده است در هراکلیون قرار دارد . هدف این موزه حفظ و ترویج میراث فرهنگی کرت است که به دوره ی بیزانس مربوط میشوند و تا عصر فعلی کرت ادامه دارند . یکی دیگر از اهداف فعالیت این موزه گرد آوری سرامیک، مجسمه ها، سکه ها و نقاشی های دوران بیزانس است و همچنین برگزاری نمایشگاه های موضوعی میباشد. اگر در تور یونان خود علاقه مند به بازدید از این مجموعه ی زیبا هستید به ادرس سوفوکلی ونیزلوی پلاک 72 ، هراکلیون ، یونان مراجعه بفرمایید.

موزه ی باستان شناسی هراکلیون

موزه باستان شناسی هراکلیون یکی از بزرگترین موزه های یونان و یکی از مهم ترین موزه ها در کل اروپا است. نمایشگاه های آن بازتاب معتبری از تاریخ و زمان پیش از تاریخ کریستان (حدود 7000 سال) پیش، از دوره عصر نولیت تا امپراتوری روم را به نمایش میگذارد. مصنوعات متعلق به تمدن مینو می توانند شما را با ارزش تاریخی و زیبایی شناختی خود آشنا کنند.

pic325121310001

گالری تصاویر