• اطلاعات گردشگری مالدیو

اطلاعات گردشگری مالدیو

اسم مالدیو که میاد همه ایرانی ها ناخدا اگاه یاد بازی عجیب 17-0ایران و مالدیو میفتن.حال ما میخواهیم شما را با مالدیو زیبا بیشتر اشنا کنیم،پس با ما برای آشنایی با مالدیو همراه باشید.

آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد.

تور مالدیو یکی از بهترین مقاصد برای سفر ماه عسل

مالدیو

درباره مالدیو

@val3

جمهوری مالدیو مجمع الجزایر مستقلی هستند که در اقیانوس هند قرار دارند. قابل ذکر است مالدیو هیچ همتایی در کل جهان ندارد. مالدیو از نظر جغرافیا و توپوگرافی منحصر به فرد است.

مالدیو شامل بیشتر از 99٪ از دریا و کمتر از 1٪ از خشکی دارد. مالدیو یک شاهکار در محوطه سازی طبیعی میباشد و جزیره مالدیو 99% آب و کمتر از 1% ار جزایر خاکی ساخته شده است.

مالدیو شامل 26 جزایر مرجانی طبیعی متشکل از زنجیره جزیره دوگانه است. در ضمن زبان مالدیو مشتق شده زیبای از زبان انگلیسی است که در زیان انگلیسی به مالدیو(جزیره مرجانی )نیز گفته میشود.

کانال هایی با اندازه های مختلف بین جزایر مرجانی مالدیو مورد استفاده برای ناوبری وجود دارد. برای عملکرد اداری کارآمد، 26 جزایر مرجانی طبیعی به 20 تقسیمات دسته بندی کرد. به ویژه مالدیو جزیره ای است در یک منطقه استراتژیک با دسترسی به مسیرهای اصلی دریا بین المللی در اقیانوس هند واقع شده است.

مالدیو، واقع در بالای یک کوه زیر آبی به ارتفاع حدود 1190 است. رشته مروارید مانند جزایر مالدیو را پوشش داده است. همه جزایر مالدیو توسط یک تالاب پر برکت با آب شفاف محاصره شده است. مالدیو با یک ساختار صخره ای محافظت می شود.زندگی در مالدیو یکی از جذابترین و منحصر بفردترین تجربه ها زندگی است.

زندگی در جزایر مالدیو

به طور سنتی جوامع جزایر مالدیو ،نزدیک و گرم باهم در ارتباط هستن . این روابط است که هنوز هم در جوامع ، مردم مالدیو باصلح و ارامش در کنار هم زندگی میکنند.

شغل اصلی در جزیره مالدیو به طور عمده شیلات، نجاری و بهره برداری عرق خرما که بااب گرم مخلوط شده می باشد. . زنان مالدیو به طور عمده در وظایف خانگی و خانواده درگیر شدند.

آیین ها و مراسم خاص در جزایر در موارد خاص مانند عروسی پیگیری شدند. برخی از این آداب و رسوم هنوز به گرمی در مالدیوی ادامه دارد..

ظهور گردشگری مالدیو در سال 1970 باعث روند نوسازی در کشور مالدیو شد. امروز تعداد فزاینده ای از زنان مالدیو نقش بسیار مهم در بخش های دولتی و خصوصی مالدیو دارند. به عنوان یک نتیجه از رشد اقتصادی مالدیو، میتوانیم تغییر نقش زنان در مالدیو را به وضوح ببینیم.

@val3

موسیقی و رقص در مالدیو

مالدیو دارای یک فرهنگ غنی از موسیقی و رقص است. برخی از موسیقی ها و رقص ها می تواند ریشه های خود را به قاره های دوردست ارتباط دهند.به دلیل زیاد شدن توریست در مالدیو موسیقی و رقص به طور جدی و زنده در سرتاسر مالدیو برپا میشود.

بیشتر این اهنگ ها و رقص ها ریشه در فرهنگ غرب و هندوها هستن که همه به صورت زنده اکثرا در مالدیو اجرا میشوند.

صنایع دستی مالدیو

تسلط و نوآوری مالدیو را می توان در آثار حصیر بافی، الیاف سخت و زبر طناب ساخت محلی و خوشنویسی دید. لباس های سنتی مالدیو و زیور آلات و اثار هنری حرفه ای و خلاقیت هنری مالدیو از اثار مردم مالدیو است. این آثار استثنایی را می توان به بازدید کنندگان به عنوان سوغات در مالدیو ارائه کرد.سفر به مالدیو نه تنها تضمین بهترین تعطیلات در طول عمر

هر توریستی است بلکه سفری است که یک چالش فرهنگی نیز برای شما به ارمغان میاورد.

آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد.

طبیعت بی نطیر و رویایی مالدیو را با آژانس هواپیمایی آیشم تجربه کنید.

مردم مالدیو

مالدیویها در سراسر جهان با مهمان نوازی و خوش رویی خود را نسبت به مهمان خود معروف میکنند. در حال حاضر جمعیت مالدیو 341256 است. علاوه بر این نزدیک به 60،000 خارجی ثبت شده در کشور مالدیو زندگی می کنند.

مالدیوی ها با اشتراک گذاشتن میراث فرهنگی، تاریخ، اصل و نسب، میهن، زبان و مذهب معروف هستن. ، به همین دلیل وحدت و هماهنگی در جزایر مالدیو خیره کننده است .

ریشه آبا و اجداد مالدیویها را میتوان به در سینهالی از سریلانکا، در مراتی از هند،عرب، مالزیایی و منش شمال آفریقا پیش بینی کرد.از این رو مالدیو فرهنگ و تاریخ غنی و عجیبی دارد.

@val3

آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد.

در حال حاضر مالدیویها پیروان اهل سنت اسلام هستند. مالدیوی ها اسلام را در 1153 میلادی در آغوش گرفتند و از آن به بعد اسلام نقش کلیدی را در شکل دادن به جامعه مالدیو ایفا کرده اند. برخی از نشانه های معروف در مالدیو تا حد زیادی معماری اسلامی را تحت تاثیر قرار داده است. قبل از تبدیل دین رسمی به اسلام، مالدیو به تمرین بودیسم و الحاد باستان شناخته شده بود. خرابه های باستانی بودایی مالدیو و آثار باستانی عتیقه بودایی در موزه ملی مالدیو نمایش داده شده است.

به طور سنتی هر زمان که مشغول بازدید از جزیره های محلی مالدیو هستید، مالدیویها شما را به یک نوشیدنی نارگیل تازه دعوت خواهند کرد. این سنت تا به امروز ادامه دارد و تعجب نکنید تا به مالدیو رسیدید با اب نارگیل های محلی رو به رو شدید.

رفتار اجتماعی مالدیوی ها آداب و رسوم و تا حد زیادی توسط سرخپوستان، سریلانکای ها، اعراب و آفریقای شمالی که به مالدیو سفر کردو از طریق مسیرهای تجارت مرکزی اقیانوس هند را تحت تاثیر قرار داده است. فرهنگ مالدیو به علت تزریق دیگر عناصر مختلف فرهنگی غنی و پر جنب و جوش است.

فرهنگ عامه مالدیو سرشار از افسانه باستانی و فرهنگ عامه است که به صورت قصه از طریق نسل به نسل و سینه به سینه بازگو شده است. این اسطوره ها ، داستان های جذاب در جنبه های مختلف زندگی جزیره مالدیو پوشش میدهند.از آنجا که جزایر مالدیو توسط دریا احاطه شده است، بسیاری از افسانه ها در مالدیو از دریا و فضای دریا نقل شده است.

آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد.

آژانس هواپیمایی آیشم مدعی قدرتمندترین برگزار کننده تور مالدیو می باشد.

آب و هوا مالدیو

مالدیو، آفتابی از زندگی است با صفحه نمایش جادویی و خیره کننده از نور خورشید برای تمامی افتاب دوستان یک بهشت برین است. اب و هوا مالدیو مشابه به کشورهای گرمسیری می باشد باا این تفاوت که که یک نسیم خنک کننده از سمت دریا همیشه در حال وزش است و گه گاهی نیز بارش های متناوب نیز در مالدیو میبارد. به طور متوسط درجه حرارت روزانه مالدیو ممکن است از 31 درجه سانتی گراد در طول روز به 23 درجه سانتی گراد در شب در نوسان باشد. بالاترین درجه حرارت در مالدیو 36.8 درجه سانتی گراد ثبت شده است. در حالی که پایین ترین دمایی که تاکنون در مالدیو ثبت شده 17.2 درجه سانتی گراد بوده.

فصول گرم فصولی برای تحسین علاقه مندان به خورشید است. در طول فصول گرم ، لذت شما از نور خورشید زیبا و روشن تضمین شده است. بر این اساس دریاهای مالدیو بی سر و صدا با آسمان آبی روشن است. تنها باران پراکنده در طول فصل پاییز و زمستان وجود دارد. از این رو این فصل مالدیو بهترین مکان برای آفتاب گرفتن و تماشای غروب آفتابمالدیو و غواصی در مالدیو است.

آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد.

متنوع ترین هتلهای مالدیو را از آژانس هواپیمایی آیشم بخواهید.

دولت مالدیو

تصویب قانون اساسی جمهوری مالدیو در 2008 اوت 7 به یک دوره جدید دموکراتیک منتهی شد. طبق قانون اساسی جدید تاکید شدیدی بر حفظ آموزه حاکمیت قانون و تفکیک قوا قرار داده است.

قدرت اجرایی در مالدیو توسط دولت توسط رئيس جمهور اعمال می شود. رئیس جمهور فعلی جمهوری مالدیو جناب عبدالله یمین عبد است. رئيس جمهور مالدیو در حال حاضر برای یک دوره پنج سال از طریق انتخابات عمومی در مالدیو در نوامبر 2013 انتخاب شد.

در حال حاضر مالدیو یک مجلس قانونگذاری قدرتمند قوه مقننه مالدیو است دارد. قوه قانونگذاری مجلس خلق نامیده می شود. اعضای پارلمان از طریق انتخابات عمومی در رای دهندگان مختلف برگزار انتخاب می شوند. در حال حاضر 85 عضو این مجلس دارا میباشد که برای یک دوره پنج ساله انتخاب می شوند وجود دارد. علاوه بر این رئیس مجلس محترم عبدالله مسیح محمد است.

قوه قضائیه است توسط دیوان عالی کشور مالدیو به عهده دارد.. نظام حقوقی مالدیو مخلوطی از قوانین اسلامی و قانون مشترک است. در حال حاضر یک فرایند اصلاح نظام حقوقی مالدیو در جریان است.

قانون اساسی جدید یک سیستم دولت محلی معرفی شده است. تحت سیستم غیر متمرکز، در جزایر مرجانی و جزایر مسکونی توسط یک شورای انتخابی محلی اداره می شود. در حال حاضر دو شهرستانها در مالدیو وجود دارد؛ مردان شهر و ادو سیتی. هر دو شهرستانها توسط یک شهردار منتخب رهبری و توسط شورای شهر. سازمان نظارت بر دولت محلی و نظارت بر کارکرد شوراها انتخاب می شوند.

آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو ، آژانس آیشم مدعی بهترین ، لوکس ترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو می باشد.

اگر به دنبال فضایی آرام ، طبیعتی بکر و هتلهایی لوکس میگردید، آژانس هواپیمایی آیشم تور مالدیو را به شما پیشنهاد می دهد.

میوه ها و مواد غذایی مالدیو

رستورانهای روباز همراه با اجرای موزیکهای بین المللی به صورت زنده و غذاهای بین المللی و محلی دریایی که به وفور در آنها یافت میشود، بشقاب های غذاهای محلی مالدیو شامل برنج محلی با طعمی لذت بخش که در مخلوطی از مرغوب ترین گوشت های حیوانات و سبزیجات تفت داده میشوند و یا با ماهی و گوشت حیوانات دریایی دیگر سرو می گردند. سبدهای میوه در مالدیو از سبد میوه های استوایی غنی، کامل و با کیفیت بهره میبرد، بخصوص نارگیل، انبه و موز که شما آن ها را اغلب در لیست میوه های مناطق استوایی می بینید.

خرید در مالدیو

شما در مالدیو می توانید صنایع چوبی و لیف های بافته شده از پوست نارگیل و شیرینی های محلی با نام باندی را که با نارگیل پخته شده است و ماهی های دودی و ساعت های زیبا را از مغازه های واقع در هتل و یا در ماله (پایتخت مالدیو) خرید کنید تا بتوانید تور مالدیو را با یک یادگاری زیبا دلچسب تر کنید.

واحد پول مالدیو

واحد پول مالدیو روفیه است و ارزش آن تقریبا یک دهم دلار آمریکاست.

شایان ذکر است که در اکثر فروشگاههای مالدیو و کلیه هتل ها میتوانید به راحتی از دلار و یا یورو برای خرید استفاده کنید.

فستیوال های مالدیو

در ادامه مقاله تعدادی از جشنها و فستیوال های مالدیو را به شما عزیزان معرفی میکنیم تا بتوانید زمان بندی بهتری را برای تور مالدیو داشته باشید.

عید Eid-Ul-Adha مالدیو

عید قربان مالدیو یکی از جشنواره های بزرگ مذهبی Maldivians است. این جشن است که با نام های مختلف مانند جشنواره قربانی، عید قربان، عید Qurbani و بسیاری دیگر شناخته شده است.

عید Kuda Eid مالدیو

عید Kuda ، همچنین به عنوان Fithru عید شناخته می شود

جشن های مذهبی مهم است که نشان از پایان ماه مبارک رمضان است. معمولا، این جشنواره به نام Kuda در مالدیو شناخته میشود، با توجه به تقویم اسلامی در روز اول در ماه Shawaal این جشن شروع میشود. این جشن طولانی سه روز است که به عنوان یک دوره تعطیلات عمومی مشاهده است.

Independence Day روز استقلال مالدیو

روز استقلال مالدیو است که بسیار از اهمیت خاصی برخوردار است ،این روز آزادی مالدیو از چنگال انگلیسیها است. این رخ داد مهم در 26 جولای رخ داده است. در سال 1887، مالدیو تحت الحمایه بریتانیا شد. در طول آن زمان، انگلیسیها موافقت کردند که آنها به طور مستقیم در امور داخلی مالدیو دخالت کنند

روز ملی مالدیو

روز ملی مالدیو یک روز بسیار مهم است که در آن Muhammad Thakurufaanu در جنگی برابر پرتغالی ها در سال 1573 آن ها را شکست داده است.با توجه تقویم اسلامی این روز اول ربیع اول،ماه سوم سال قمری است.

Prophet Mohammad's Birthday

تولد حضرت محمد در مالدیو با جشن های بزرگ و برپای مراسم جشن گرفتند. با توجه به تقویم اسلامی، آن را در روز 12th در ماه رابعه الاول صورت میگیرد. این جشن بسیار برای مردم مالدیو با اهمیت است و مفصل برپا میشود

روز جمهوری مالدیو

روز جمهوری مالدیو است که بسیاری از اهمیت خاصی برخوردار است،در این روز است که مالدیو جمهوری شد، پس از سالها به عنوان سلطنت سپری شده است. در ابتدا، جمهوری در سال 1953 تشکیل شد، اما آن را نمی تواند برای مدت زمان طولانی دوام و سلطنت در همان سال دوباره بازسازی شد.

ماه رمضان مالدیو

این ماه از عقیده مسلمانان ماه مهمانی خدا است و برای این ماه بسیار ارزش میدهند

روز پیروزی مالدیو

روز پیروزی مالدیو از اهمیت عالی برخوردار است، به عنوان آن در این روز که یک گروه تروریستی از سریلانکا به دولت مالدیو حمله کرده است. آنها تلاش برای سرنگونی دولت مالدیو، اما موفق نشدند. هنگامی که آنها در ماموریت خود شکست خورده، آنها را از این کشور فرار کردند.

تقویم سال 2017 میلادی مالدیو

برای راهنمایی هرچه بیشتر شما مسافرین و علاقه مندان تور مالدیو ، تقویم سال 2017 میلادی مالدیو را در اختیارتان قرار میدهیم.

@val3

pic329035210001

گالری تصاویر
Adaaran-Prestige-Vadoo.jpg
Adaaran-Prestige-Water-Villas.jpg Adaaran-select-Hudhuranfushi.jpg Adaaran-Select-Meedhupparu.jpg Anantara-Dhigu-Maldives.jpg Anantara-Veli-Maldives.jpg Angaga-Island-Resort-Spa.jpg Angsana-Resorts-and-Spa.jpg AsduSunIsland.jpg BandosIslandResortSpaMaldives.jpg BanyanTreeVabbinfaru.jpg BarosMaldives.jpg BiyadhooIslandSouthMale.jpg ChaayaIslandDhonveli.jpg ChaayaLagoonHakuraaHuraa.jpg ChaayaReefEllaidhoo.jpg Cinnamon.jpg CocoPalmDhuni.jpg ConradMaldivesRangali.jpg ConstanceHalaveliResort.jpg DivaResort.jpg elephants.jpg EmbuduVillag.jpg EriyadhuIslandResort.jpg FilitheyoIslandResort.jpg FourSeasonsResort.jpg FourSeasonsResortMaldives.jpg HelengeliIslandResort.jpg HolidayIslandResort.jpg HuvafenFushi.jpg KandoomaMaldives.jpg Maldives-2017-page-001.jpg 1033988024821001B.jpg 1033980124821001B.jpg 1033989024821001B.jpg 1033982399821001B.jpg 1033983399821001B.jpg maldives1.jpg maldives2.jpg maldives3.jpg maldives4.jpg maldives5.jpg
  • مراکز خرید مالدیو

    مراکز خرید مالدیو

    مالدیو یک نقطه عطف برای گردشگران است، و این یک فرصت عالی برای فروشگاه ها و بازارهاست. خرید در مالدیو می تواند یک ماجراجویی هیجان انگیز باشد. این بهشت گرمسیری برخی از بهترین اجناس را برای هر نوع سلیقه ای، از الکترونیک تا عطرهای خوشبو را در خود جا داده است. پارچه های رنگارنگ و لطیف مانند ابریشمی از سنگاپور، لباس های رنگارنگ از تایلند، اندونزی و دبی را در اینجا پیدا خواهید کرد.از خرید صنایع دستی مالدیو، مانند تشک های بافته شده از برگ های خشک نارگیل و نی، ماهی های چوبی و dhoanis محبوب (مدل های کشتی های محلی)، ساخته شده از پوسته های چوبی و صدف، لذت خواهید برد. بهترین مکان های خرید در مالدیو در این مقاله آورده شده، این مکان ها که مطمئنا نیازهای خرید شما را برآورده می کند به شما اجازه می دهد تا فرهنگ این جزیره آرام را بشناسید. بازار محلی مرد – طعم های محلی پرطرفدار مالدیو هنگامی که وارد بازار محلی مرد شوید، خرید در مالدیو هیجان انگیز می شود. این بازار بزرگ یکی از محبوب ترین بازارهای خیابانی در مالدیو واقع در ساحل شمالی است و همچنین یکی از محبوب ترین بازارهای مردم محلی با سالن های متعدد فروش صنایع دستی، اقلام و سوغاتی های مورد علاقه برای بازدیدکنندگان خارجی میباشد. کیوسک های فروش اسنک محلی برجسته ترین بخش این بازار است. زمان بازدید: ساعت 8 صبح تا 11 شب آدرس: Male 'Higun، Malé، Maldives چیزهایی که از بازار محلی مرد میتوان خرید: شیرینی ، ترشی محلی ، سوغاتی از قبیل قایق مینیاتوری ، صندلهای دست ساز چوب نخل، دکور خانه ساخته شده از صدف، و شیر نارگیل تازه. Majeedhee Magu Majedhee Magu در مرکز شهر و در خیابان sprawling واقع شده است و در این بازار از لباس، لوازم جانبی تا کالاهای الکترونیکی، همه چیز به راحتی در دسترس است. برخی از گزینه های ناهار خوری شگفت انگیز مانند Café Asiana که در آن شما می توانید غذاهای خوشمزه ای از مالدیو را امتحان کنید وجود دارد. زمان بازدید: ساعت 9 صبح تا 11 شب آدرس: Majedhee Magu Road, Male, Maldives چیزهایی که از Majedhee Magu میتوان خرید: لوازم تزئینی محلی، جواهرات محلی، چیپس ماهی خشک شده، و ماهی دودی کنسرو شده. Le Cute اگر دوست دارید محصولات زیبایی، به ویژه عطر، از Le Cute، بازدید کنید که یک فروشگاه زیبایی شناخته شده در مالدیو است. این یک فروشگاه شیک با لوازم آرایشی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات مراقبت از سلامت و محصولات گیاهی است که بعضی از بهترین چیزها برای خرید در مالدیو را در اینجا میتوانید پیدا کنید. زمان سفر: 9:30 - 11:00 صبح و 4:00 بعد از ظهر - 6:00 و 8 بعدازظهر - 11:00 شب در روز جمعه آدرس: Majedhee Magu Road, Male, Maldives چیزهایی که از Le Cute میتوان خرید: عطر STO مرکز تجارت مرکز تجارت STO یک تجربه خرید مالدیوی را ارائه می دهد. طبقه اول دارای بخش خانگی است در حالی که طبقات دوم و سوم دارای فروشگاه های سوغاتی هستند. STO هر روز مورد بازدید بسیاری از مردم محلی و گردشگران قرار میگیرد، فروشگاه فوق العاده شلوغ و قطعا در میان بهترین مکانها برای خرید در مالدیو است. زمان بازدید: 8:30 - 10:00 شب آدرس: Orchid Magu, Male, Maldives چیزهایی که از STO میتوان خرید: وسایل محلی، صنایع دستی و ابزارهای الکترونیکی بازار جزیره تجربه خرید در بازار جزیره همیشه منحصر به فرد خواهد بود زیرا این بوتیک مدرن و شیک نه تنها محصولات شیک و سبک زندگی را به فروش می رساند بلکه باعث ارتقاء صنایع دستی پیچیده از صنعتگران محلی می شود. این یکی از بهترین مکان ها برای خرید در مالدیو است اگر می خواهید،هدیه ی منحصر به فرد و زیبا را برای نزدیکان و عزیزان خود خریداری کنید. زمان بازدید: 10:00 - 6:00 و 4:00 - 6:00 بعد از ظهر در جمعه ها آدرس: M.Karishma. Level 1, Fareedhee Magu, Male’, Maldives چیزهایی که از بازار جزیره میتوان خرید: Elhabe - جواهرات دست ساز، روسری، توری ضخیم و ریشه دار و ظروف دست ساز Centro Mall اگر مارک های لوکس، گزینه های ناهارخوری، و مناطق بازی چیزی است که شما دنبال آن هستید، پس به Centro Mall در Hulhumale بروید. میزبانی بیش از 30 فروشگاه برند و فروشگاه های معروف، سالن های پرطرفدار، سالن های آبگرم و ناهار خوری در سطح جهانی مانند بازار ماهی منهتن، که بدون شک،از موارد جالب برای خرید در مالدیو است. زمان بازدید: 7:00 - 12:00 شب آدرس: Hulhumale, Maldives چیزهایی که در Centro Mall میتوان خرید: پوشاک و لوازم خانگی Chaandhanee Magu یکی از مکان های محبوب برای خرید در مالدیو Chaanhanee Magu است. این جایی است که شما می توانید مجموعه های شگفت انگیز از کارهای دست ساز محلی و همچنین کالاهای خارجی را پیدا کنید. همانطور که اکثر کالاهای وارداتی از سنگاپور خریداری می شود، اغلب مردم محلی Chaanhanee Magu را "بازار سنگاپور" می نامند. زمان بازدید: ساعت 9 صبح تا 11 شب آدرس: North Male Atoll, Maldives چیزهایی که از Chaandhanee Magu میتوان خرید: حصیر با طرح های هندسی و 'dhonis' - قایق های چوبی مینیاتوری. Nala Boutique مجموعه ای از لباس ها و لوازم جانبی مطمئنا شما را در بوتیک نالا جذب می کند. این مرکز یکی از فروشگاه های هدایا و لباس های محبوب در مالدیو است. از اسباب بازی های ساحلی، لباس های کودکان، لباس های زنانه، فروشگاه هر چیزی که شما نیاز دارید را در خود جای داده است. زمان بازدید: 8:30 - 10:00 شب آدرس: Kurumba Maldives, Vihamanafushi, North Male Atoll Maldives چیزهایی که از Nala Boutique میتوان خرید: روغن نارگیل، لباس ساحلی شیک و خرده ریزهای طراحی شده مالدیوی [(img)|1038828837041001B] [(img)|1038829837041001B] [(img)|1038820937041001B]