• درباره هند

درباره هند

هند یکی از بزرگترین کشورهای جهان و بعد از چین پر جمعیت ترین کشور دنیا است. هند یکی از عجیب ترین کشورهای دنیاست که بیش از 700 دین و آیین دارد.حدود یک چهارم از شبه جزیره هند جنگلی است.این سرسبزی در هند نوید یک طبیعت بکر و جاذبه ها زیاد را برای گردشگرانی که به هند سفر میکنند میدهد.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

هند ( گوآ ، بمبئی ، دهلی ، آگرا ، جیپور )

موقعیت جغرافیایی هند

Aysham

جمهوری هند، دومین کشور آسیا پس از چین میباشد که بخش عمده ای از شبه قاره جنوب آسیا (که در آن پاکستان، نپال، بوتان و بنگلادش حضور دارند) و شامل جزایر آندامان و نیکوبار در خلیج بنگال و لکشادویپ هستند که هند بخش عظیمی از این منظقه را در برمیگیرد.

مساحت کل 3،287،590 کیلومتر مربع (1269345 مایل مربع که 222،236 کیلومتر مربع (85806 مایل مربع) متعلق به جامو و کشمیر است. این منطقه مورد مناقشه، 78932 کیلومتر مربع (30476 مایل مربع) تحت کنترل بالفعل پاکستان و 42735 کیلومتر مربع (16500 مایل مربع) توسط چین اداره می شود. در مقایسه، منطقه اشغال شده توسط هند کمی بیش از یک سوم اندازه ایالات متحده است.

پایتخت هند، دهلی نو است که در بخش مرکزی شمال هند واقع شده است.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

توپوگرافی هند

ویژگی اصلی مناظر و چشم اندازهای هند هیمالیا و محدوده مرتبط با آن میباشد، یک کمربند کوهستانی جوان که نشانه مرز شمالی هند است . شبه جزیره هند یک توده پایدار عظیم سنگ کریستالی باستان است. در حال حاضر دشت آبرفتی حاصل برخی از رودخانه های بزرگ هند که از شبه جزیره و هیمالیا به دریا میرسد، میباشد . این سه ویژگی، به علاوه یک دشت ساحلی باریک در امتداد دریای عرب و یکی از گسترده ترین دشت های حاصل خیز در امتداد خلیج بنگال است که به طور موثر ایجاد پنج منطقه مهم فیزیکی و اقتصادی در هند کرده است.

برخی از بالاترین قله های جهان در کوه های شمال هند کشف شده است: کانچن جونگا (8598 متر / 28208 فوت)، در رتبه سوم بلندترین کوه جهان است، در مرز بین سیکیم و نپال؛ نندا دوی (7817 متر / 25645 فوت)، بدرینیث (7138 متر / 23420 فوت) و داناگیری (7065 متر / 23179 فوت) در طول هند به طور کامل کشیده شده است و کامت (7756 متر / 25447 فوت) در مرز بین هند و تبت است.

هند در منطقه زلزله خیز مستعد زلزله مخرب واقع شده است. در 26 ژانویه سال 2001، یک زلزله 7.7 ریشتری در شمال غرب هند تحت تاثیر زلزله پاکستان احساس شد. بیش از 20،000 نفر کشته و بیش از 166،800 نفر در هند مجروح شدند. آن را به عنوان مرگبارترین زلزله سال در سراسر جهان ثبت شد.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

آب و هوای هند

در شرق (کوروماندل) و غرب (مالابار) سواحل شبه جزیره هند و دلتای مرطوب گرمسیری هستند. بیشتر شبه جزیره هند -براهماپوترا- دشت های مرطوب نیمه گرمسیری معتدل است. و استپ نیمه خشک و بیابانی خشک غرب نیمه گرمسیری نسبتا معتدل می باشد. کوه های شمال هند نمایش یک طبقه بندی منطقه ای از نیمه گرمسیری مرطوب به خشک قطب شمال که وابسته به ارتفاع کوه ها است نمایش میدهد.

طیف گسترده ای از انواع آب و هوا در هند زیاد هستند . بنابراین، روستاها در غرب راجستان، در تار (بزرگ هند) صحرا، ممکن است کمتر از 13 سانتی متر (5) میزان بارش سالانه را تجربه کند، در حالی که 2400 کیلومتر (1500 مایل) دور تر در شرق هند در چریاپونجی میانگین بارش 1140سانتیمتر است. بخش های ایستگاه های ساحل مالابار و تپه ها در هیمالیا هند به طور منظم دریافت 250-760 سانتی متر (100-300 ) در سال است.

در هند فقط در فصل زمستان و در بخش کشمیر که نزدیک به هیمالیا است بارش برف دیده میشود و در بیشتر بخش های هند گرمای سوزان و طاقت فرسایی دیده میشود. همچنین رطوبت نسبی بالا از سپتامبر تا آوریل در هند حکم فرماست.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

گیاهان و جانوران هند

Aysham

تقریبا یک چهارم از زمین های هند جنگلی است. جنگل گرمسیری انبوه به طور عمده به هیمالیا شرقی و قسمت های غربی و جزایر آندامان محدود شده است. کاج، بلوط، بامبو، درخت عرعر، دیودور و سال گونه مهم از جنگل های هیمالیا است. چوب صندل، چوب ساج، چوب بلسان بنفش، انبه، و چوب ماهون هند در شبه جزیره هند در جنوب در بر داشت. درخت چریش، یک درخت همیشه سبز گرمسیری بومی در هند که به "داروخانه روستایی"معروف است که از ان انواع دارو ها و لوسیون ها درست میشوند.

هند بیش از 300 گونه از پستانداران، 900 گونه از پرندگان و تنوع زیادی از ماهی و خزندگان راداراست. پستانداران وحشی، از جمله گوزن، گاومیش کوهان دار امریکایی هند، میمون، و خرس، در کوهپایه های هیمالیا و بخش پر از تپه آسام و فلات هند زندگی می کنند. در مناطق پرجمعیت، سگ، تعدادزیادی گاو و میمون به عنوان جاذبه های گردشگری در هند دیده میشوند. گاو جایگاه ویژه ای در دین و فرهنگ هندی ها دارا میباشد.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

جمعیت هند

سازمان ملل در مارس 2001 طی امار رسمی که اعلام کرد جمعیت هند را حدود 1103596000

براورد کرد است که هند در میان 193کشور بعد از چین در جایگاه دوم قرار گرفت.در سال 2005 حدود 4 درصد از جمعیت هند بالاتر از 65 سال و حدود 36 درصد زیر 15 سال سن داشتند. جمعیت پیش بینی شده برای هند در سال 2025،حدود 1363000000 بود. تراکم جمعیت 336نفر در هر کیلومتر مربع (869 در هر مایل مربع) تخمین زده شده است.

اداره آمار ایالات متحده پیش بینی کرده است بخاطر برنامه رشد سلامتی که در سال 1920کلیک خورده است و میزان زاد و ولد از میزان مرگ و میر در سال1970 بیشتر شده است،هند در سال 2035جمعیتی بیشتر از چین داشته باشد. در سال 1921، هنگامی که جمعیت هند در 251،321،213 بوده است، نرخ تولد 48.1 بود اما آمار مرگ و میر 47.2 بوده است. درسال 1961، زمانی که جمعیت هند 439،234،771 رسیده بوده است، نرخ تولد هنوز بالا بوده است و نرخ ان در حدود 40.8 بود، اما میزان مرگ و میر بیش از نصف و به حدود 22.8 کاهش یافته است. میزان تولد از نرخ 41.1 در 1971به 30.2 در سال 1990-1991 کاهش یافته، احتمالا مربوط به یک برنامه تنظیم خانواده، بارداری کنترل شده،عقیم سازی بوده است. با وجود این واقعیت که نرخ رشد جمعیت است به طور پیوسته برای چندین دهه کاهش کرده بود باز دولت در سال 2005 این برنامه ادامه داده است و به دنبال راه هایی برای کاهش سرعت رشد جمعیت است. دولت در عقیده دارد رشد سریع جمعیت یک مشکل جدی، به ویژه در رابطه با کاهش فقر این مسئله نیز ستیز دارد .دولت در نظر دارد تا سال2050 رشد جمعیت را به صفر برساند و جمعیت را به1.3میلیارد برساند.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

مهاجرت هند

قسمت بندی شبه قاره جنوب آسیا در سال 1947به هند و پاکستان یکی از بزرگترین مهاجرت های طول تاریخ بشریت که حدود 20 میلیون انسان مهاجرت کردند را رقم زده است.بیشتر این مهاجرها به کشور های سریلانکا، مالزی، میانمار و بنگلادش رفته بوده اند.در سال 1983حدود 280000نفر مسلمان نیز طی نژاد پرستی هایی که هندوها داشته اند نیز به کشورهای سریلانکا، مالزی، میانمار و بنگلادش نیز مهاجرت کرده اند.بعد از استقلال هند نیز افراد زیادی به طور عمده در سریلانکا، مالزی، نپال، میانمار، آفریقای جنوبی، موریس، ترینیداد و توباگو، گویان، فیجی، ایالات متحده، و انگلستان مهاجرت کرده اند. گروه های اقلیت هند در کشورهای خارجی به طور کلی تبدیل جذب با مردم محلی نشده اند، بلکه به عنوان گروه های جداگانه زندگی می کنند. ازدواج و نیز فرهنگ خاص خود را حتی پس از یک و بیشتر از چند نسل نیز حفظ کرده اند.

حال به مهاجرانی که به هند آمده اند میپردازیم؛طی آمار رسمی که در سال 2000 دولت هند منتشر کرده است،حدود6271000 مهاجر در هندوستان زندگی میکنند که حدود 170900از این مهاجر ها در هند پناهندگان هستند.در سال 2004،هند 162687 پناهنده از چین،سریلانکا و افغانستان و 314 پناهنده از میانمار داشته است. در سال 2004، نیز 650000 آواره داخلی در هند وجود دارد.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

گروه های قومی هند

تاریخ قومی هند بسیار پیچیده است و اختلافات نژادی متمایز بین مردم به طور کلی نمی تواند به وضوح کشیده می شود. با این حال قوم ای استرالود،نگروید،مغولی و کایوکاسیود قوم های قابل تفکیک هند هستند. سه مورد اول به طور عمده مردم قبیله ای هند هستند که در تپه های جنوبی ، فلات، آسام، هیمالیا، و جزایر آندامان زندگی میکنند.

تور گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

زبان هندوستان

در سرشماری سال 1961 در هند، 1652 زبان و گویش های مختلف در هند ثبت شده است که یک استان به تنهایی که مادها پرادش نام دارد، 377 زبان و گویش مختلف دارد.

به طور رسمی 211زبان جداگانه در هند وجود دارد. زبان های رسمی هندی، انگلیسی و 15 زبان منطقه ای است که به طور رسمی در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده است. 24 زبان فقط از این 211زبان رسمی که هند وجود دارد در بین مردم که جمعیت بیشتر از 1 میلیون دارند صحبت میشوند.

مهمترین گروه گفتار،فرهنگی و عددی و شاخه قومی هندی ها ایندو-اریان از خانواده ایندو-اروپین است.این همه از زبان سانسکریت گرفته شده است.این زبان،زبان رسمی 240میلیون از هندی ها است.

زبان بعدی که در هند رایج است؛زبان اردو که مخلوطی از زبان فارسی و عربی است.دیگر زبان هند، زبان انگلیسی است که حاصل تجاوز انگلیسی ها به این کشور بوده است.

زبانهای دیگر ایندو-اریان شامل آسامی، بنگالی، گجراتی، کشمیری، مراتی، اوریا، پنجابی، راجستانی، و سندی است. زبان سهام دراویدی غالب در جنوب هند است و شامل تلوگو، تامیل، کانادا، و مالایایی است. یک زبان قبیله ای چند در شرق هند، مانند هو و سانتالی، جا به خانواده موندا بومی، که قدیمیتر از خانواده دراویدی در شبه قاره هند است. گروه های کوچک تر در آسام و هیمالیا زبان مون-خامر و تبتی-چینی سخن میگوند.

تور گوآ، تور هند، بمبئی، تور دهلی، آگرا، جیپور، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند را با ما تجربه کنید.

ادیان هند

هند مهد دو ادیان بزرگ جهان، هندوئیسم و بودیسم است. متون اصلی آیین هندو-ریگ ودا (آیات از دانش معنوی)، اوپانیشادها (راه عبادت) و بهاگاوادگیتا (آهنگ از خداوند) بین 100 و1200قبل از میلاد نوشته آموزه های بودا نوشته شده اند برای اولین بار به صورت شفاهی منتقل شد. جین، یک دین است که همزمان با بودیسم توسعه یافته، تا حد زیادی به هند محدود شده است. مذهب سیک در قرن 15 به عنوان تلاش برای آشتی دادن اسلام و آموزه هندو آغاز شد، اما سیک به زودی یک فرقه جنگجو به تلخی به مقابل به اسلام تبدیل شد.

برآورد می شود که 82 درصد از جمعیت هند،پیرو دین هندوها هستند. هندوها یک اکثریت مطلق در همه زمینه ها به جز ناگالند، جامو و کشمیر و مناطق قبیله ای آسام. سیک ها برای حدود 2٪ از جمعیت هند را تشکیل میدهند.

سایر گروههای مذهبی هند، مسلمانان (12 از جمعیت، عمدتا سنی) و مسیحیان (2.3) هستند. جمعیت مسلمان زیادی در اوتار پرادش، بیهار، ماهاراشترا، غرب بنگال، آندرا پرادش، کرالا، جامو و کشمیر واقع شده است. ایالات شمال شرقی ناگالند، میزورام و مگالایا دارای اکثریت مسیحی است. بودایی ها، جین، پارسیان (زرتشتیان)، یهودیان و بهائیان کمتر از 2٪ از کل جمعیت را تشکیل می دهند.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

حمل و نقل هند

سیستم راه آهن هند بسیار توسعه یافته و به منزله ابزار اصلی این کشور برای حمل و نقل از نقاط دوردست داخلی کشور هند است. در سال 2004، سیستم راه آهن هند شامل 63،230 کیلومتر (39329 مایل)، از خطوط راه آهن زغال سنگی و باریک و16،693 کیلومتر (10383 مایل) آن برقی شده است. تقریبا تمام خطوط راه آهن هند دولتی هستند، و بزرگترین شرکت های عمومی کشور است. همچنین این بزرگترین سیستم راه آهن در آسیا و چهارمین سیستم در جهان است. در اکتبر سال 1984، برای اولین بار مترو هند در کلکته بیش از 3 کیلومتر (1.9 مایل) راه اندازی شد.

شبکه جاده ملی و ایالتی در سال 2002 شامل حدود 3،319،644 کیلومتر (2064818 مایل)بوده است، که 1517077 کیلومتر (942712 مایل) آسفالت شده است. در سال 2003، 10،694،000 وسایل نقلیه موتوری، از جمله 6،669،000 ماشین و وسایل نقلیه 4025000 کمتر تجاری وجود دارد.

از سال 2004، هند با 5200 کیلومتر (3234 مایل) در رودخانه های اصلی و 485 کیلومتر (302 مایل) در کانال های فرعی، کشتی های خود را در اب انداخته است .در مورد 14500 کیلومتر (9019 مایل) از آبراه داخلی برای نقل و انتقال داخلی استفاده میشود. مهمترین کانال ها؛ گنگ، براهماپوترا، گوداواری ها و رودخانه ها کریشنا و کانال دشت ساحلی کرالا، چنای، آندرا پرادش، و اوریسا است.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

درباره گوآ

Aysham

گوآ به عنوان "مروارید شرق" و "بهشت گردشگری" شناخته شده است، گوا در ساحل غربی هند در کمربند ساحلی قرار دارد.

زیبایی مناظر با شکوه و زرق و برق های معماری معابد، کلیساها و خانه های قدیمی ساخته شده در گوآ مورد علاقه مسافران از سراسر جهان می باشد.

اما پس از آن، گوا خیلی بیشتر از فقط سواحل و دریا است. از آن است که روح است که عمیق می رود به تاریخ منحصر به فرد، فرهنگ غنی و برخی از زیباترین مناظر طبیعی است که هند را ارائه کرده است.

افسانه های اساطیر هندو و پروردگار Parshuram، یک تجسم ویشنو در ایجاد گوا تناثیر گذار بوده است.

در طول قرن ها سلسله های مختلف گوا حکومت کرده اند Rashtrakutas، Kadambas، Silaharas، Chalukyas، Bahamani مسلمانان و پرتغالی ها معروف ترین حاکمان گوا بوده اند.

گوا توسط ارتش هند از استعمار پرتغالی در 19 دسامبر 1961 آزاد شد.

داشتن نقاط مشترک از نژادها، مذاهب و فرهنگ ها از شرق و غرب در طول قرن ها در گوآ یک شیوه زندگی چند رنگی و متمایز و کاملا متفاوت از سایر نقاط هند را بوجود آورده است. هندوها و جوامع کاتولیک تقریبا تمام جمعیت هند و همچنین با نمایندگی اقلیتی از مسلمانان و سایر ادیان را تشکیل می دهند.

تمامی جوامع با احترام متقابل نسبت به یکدیگر و چشم انداز سکولار گوا با ایجاد یک سنت ناگسستنی باعث ایجاد یک هماهنگی مذهبی را داده است. طبیعت گرم گوآ اجازه می دهد مردم گوآ با جشن و لذت بردن از جشنواره های ادیان مختلف مانند Chaturthi گانش، دیوالی، کریسمس، عید پاک با شور و شوق به زندگی در گوآ ادامه دهند.

ایالت ماهاراشترا مرز گوا در شمال، ایالت کارناتاکا در جنوب و شرق و همچنین گستره وسیعی از دریای عرب در غرب به شکل خط ساحلی باشکوهی گوا را احاطه کرده اند.

Terekhol (Tiracol)، Mandovi، Zuari، Chapora، Sal و Talpona رودخانه های اصلی گوآ هستند که راه خود را در سراسر کشور با تشکیل آبراه های داخلی و اضافه کردن زیبایی های گوآ علاوه بر این که برای حمل و نقل کالا و صادرات مانند آهن و سنگ معدن ، منگنز به کار میروند،جاذبه ای دوست داشتنی برای مسافران گوا هستند. در طول راه این آبراهه ها و رودخانه ها، نهرها و خلیجهای زیبا ، خط ساحلی زیبایی از نخل ها وجود دارد.

پانجی (پانجیم) مرکز ایالت واقع در سواحل رودخانه Mandovi و واسکو، مارگائو (Margao)، ماپوسا و PONDA دیگر شهرهای بزرگ می باشد. گوا توسط یک فرودگاه بین المللی / ملی واقع در دابولیم (Dabolim) نزدیک واسکو پذیرای گردشگران میباشد.. یک شبکه اتوبوس دولتی درون گوآ نقش مهمی در حمل و نقل مردم محلی گوآ و بازدید کنندگان به طور یکسان در داخل و اطراف گوا ایفا می کند.

گستره سبز گسترده ای از رشته کوه Sahyadri تضمین می کند که گوا دارای یک فراوانی همیشگی از آب است. دریا و رودخانه های فراوان منبع غذاهای دریایی مانند میگو، ساردین، خرچنگ و خرچنگ دریایی برای گردشگران گوآ و مردم محلی گوآ می باشد.

زبان انگلیسی که به طور گسترده در بین مردم گوآ رایج است. در سراسر گوا، Konkani و مراتی زبانها ملی هستند.

غذاهای گوآ ترکیبی از تأثیرات مختلف فرهنگ مردم گوآ میباشد. غذای اصلی در گوا ماهی و برنج در میان هندوها و کاتولیک ها می باشد.

یکی از زمینه های اصلی در گوآ با ورود هیپی در دهه شصت شکل گرفت و مقصد اصلی در برنامه سفر گردشگران داخلی و بین المللی بوده است.

فصل گردشگری در گوا در اواخر ماه سپتامبر آغاز می شود و از اوایل ماه مارس آب و هوا در این ماه معمولا خشک و خنک میشود.

سپس آب و هوا نسبتا گرم میشود در اطراف ماه مه و با پایان ماه ژوئن، گوا مملو از بادهای موسمی هند میشود و با بارندگی ناگهانی و رعد و برق گرمسیری توام میشود.

علاوه بر زیبایی های طبیعی، سواحل شگفت آور و آفتاب، مسافران عاشق ، ماهیت صلح آمیز، گرم و دوستانه مردم گوا هستند.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

کلیسای Basilica de Bom Jesus در گوآ

کلیسایBasilica de Bom Jesus گوآ

این سایت میراث جهانی یونسکو یک کلیسا قدیمی در گوا میباشد. کلیسای Basilica de Bom Jesus در سال 1605 ساخته شد و یکی از مهم ترین مقاصد برای زائران مسیحی از سراسر جهان است. یکی از جاذبه های مهم در اینجا جسد سنت فرانسیس خاویر است.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

سواحل گوآ

Aysham

گوا دارای بیش از 25 ساحل شگفت انگیز است. سواحل شمالی گوا پر جنب و جوش تر از گوا جنوبی می باشد و گوآ جنوبی ساکت تر و منزوی تر می باشد.

شمال گوا مملو ازسواحل نشاط آور مانند باگا، کالانگوت (Calangute)، آنجونا و به Colva، می باشد. با غذاهای Konkan وکوکتلهای جذاب در کنار سواحل گوا تجربه تعطیلات به یادماندنی در گوآ را کامل کنید.

سواحل جنوب گوا بسیار دلپذیر است، با سواحل بی سر و صدا مانند Arambol، Palolem و Galgibaga.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

قلعه آگوادا در گوآ

قلعه آگوادا

این قلعه با شکوه نشسته بر ساحل Sinquerim یکی از عجایب معماری از قرن 17است که توسط پرتغالی به منظور دفاع از سرزمین خود در مقابل انگلیس ساخته است. ارائه نمایش خیره کننده از دریای عرب به همراه یک پیاده روی در قلعه با فانوس دریایی واقع در بالای قلعه از جاذبه های تور گوا است. بخش پایین تر از قلعه اگوادا در حال حاضر به یک تفریحگاه ساحلی تبدیل شده است.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

کلیسای سنت فرانسیس در گوآ

کلیسای سنت فرانسیس در گوآ

کلیسای سنت فرانسیس آسیسی ساخت و سازی از میراث فرهنگی گوآ میباشد که در سال 1660 توسط پرتغالی به عنوان یک کلیسای کوچک ساخته شده بود. در حال حاضر بخشی از گوا قدیم، دارای کلیساهایی با معماری چشمگیر است.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

قلعه چاپورا در گوآ

قلعه چاپورا در گوآ

چاپورا فورت برای اولین بار در فیلم Dil Chahta Hai مورد توجه قرار گرفت. این قلعه باستانی در شمال گوا ارائه دهنده نمایش پر زرق و برق در ساحل Vagator مجاور و مشرف به دریای عرب می باشد. این قلعه در بالای تپه ای پر شیب واقع شده است، و هر چند از آن در حال حاضر خرابه بیش باقی نمانده ولی بازدید کنندگان را به خود جلب میکند.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

آبشار دودهساگار در گوآ

آبشارهایdubhsagar

یکی از زیباترین آبشارهای هند، آبشار دودهساگار حدود 60 کیلومتری پانجیم قرار دارد. این آبشار چند لایه با آب سفید شیری رنگ خود با ارتفاع 310 متر، پنجمین آبشار بلند در هند است. واقع در یک زیستگاه کاملا طبیعی لذت بخش قراردارد و حتی می توانید از شنا یا صخره نوردی در آن لذت ببرید. یک راه آسان برای رسیدن به Dudhsagarاستخدام یک جیپ از قلعه راک یا روستای مجاور است ، که شما را از طریق جنگل به سمت بالای آبشار هدایت خواهد کرد.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

ساحلSernabatim

Aysham

ساحلSernabatim

ساحل Sernabatim در اصل ادامه ساحل Colva است . این ساحل یک ساحل بسیار پاک تر و ساکت تر است، نسبت به سواحل دیگر در گوا و یک مکان ایده آل برای شنا و آرامش است. به دور از جمعیت پر سر و صدا و منفی دستفروشان مداوم، Sernabatim ساحل محبوب برای غروب پر زرق و برق گوآ ست و بسیاری از مردم شب را تا صبح آنجا سپری میکنند .

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

ساحل aljibag

ساحل aljibag

یکی از سواحل دور افتاده و زیبا در گوا و دابولیم (Dabolim) است. ساحل Galgibag شانزده کیلومتر از Chaudi فاصله دارد که توسط احاطه شده توسط درختان صنوبر احاطه شده است این ساحل یک از محبوبترین سواحل گوآست، زیرا یکی از معدود سواحل در گوآ در زمینه پرورش لاک پشت زیتونی ریدلی ( لاک پشت اقیانوس آرام ) است. در حالی که فعالیت های بسیار و یا مغازه ای در اطراف این ساحل وجود نداردولی مردم به اینجا می آیند و به استراحت در محیط زیبای این ساحل میپردازند.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

موزه نیروی دریایی و حمل و نقل هوایی در گوآ

موزه نیروی دریایی و حمل و نقل هوایی در گوآ

موزه نظامی و حمل و نقل هوایی تکامل نیروی دریایی هند در طول سالها را به نمایش میکشد.

این موزه در ماه اکتبر سال 1998افتتاح شد، این نمایشگاه در فضای باز و پارکی وسیع ایجاد شده است که در آن بازدید کنندگان می توانند با راه رفتن در اطراف و نگاه کردن هواپیماها که نیروی دریایی هند در طول سالها از آن استفاده میکره بپردازند . در مجموع سیزده هواپیما وجود دارد برخی از آنها : دریای هریر، هاوکر شاهین دریا، HAL-HT-2، HAL Chetak و وستلند . در بخش داخلی موزه، بازدید کنندگان میتوانند اطلاعاتی در مورد جنگ های کلیدی که در آن نیروی دریایی هند درگیر بود را پیدا کنند.جدای از آن، داخل موزه سلاح های مورد استفاده در جنگ، لباس پوشیده شده توسط پرسنل نیروی دریایی و همچنین عکس های قدیمی می باشد. در این موزه همچنین خانه های کپی ماموت از INS Vikrant و آیاناس ویرات موجود است.

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

جشنواره SUNBURN گوآ

جشنوارهSUNBURN

یکی از محبوب ترین جشنواره ها در گوآست که در اصل یک جشنواره موسیقی و رقص الکترونیکی در Candolim می باشد که در این ساحل هر سال در ماه دسامبر برگزار می شود. ترکیبی از موسیقی، غذا، سرگرمی و خرید است. جشنواره SUNBURN به عنوان نهمین جشنواره در جهان توسط سی ان ان در سال 2009 معرفی شد. جدای از آن ، بسیاری از فعالیت های جالب دیگر، مانند صخره نوردی، درمان های آبگرم و ماساژ نیز وجود دارد. این جشنواره 3 روزه است مجموعه ای از هنرمندان معروف در این جشنواره حضور دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید به وب سایت جشنواره SUNBURNمراجعه کنید. http://sunburn.in

تور گوآ، تور بمبیی گوآ، آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور گوآ، تور ارزان گوا، مجری مستقیم تور گوآ، تور هند، تور دهلی ، آگرا ، گوآ را با ما تجربه کنید.

ساحل Ashwem

این ساحل با طول 1.5 کیلومتر بین دو رود Chapora و دو ساحل Morjim beach and Mandrem beach کشیده شده است و یکی از ساحل های پر طرفدار و شلوغ گوا است.اطراف این ساحل در گوا دارای بیساری از سکونت گاه ها و رستوران های فرانسوی است.معروف ترین رستوران فرانسوی موجود در این ساحل در گوا که فرانسوی است "لا پلاگ 'نام دارد.یکی دیگه از جادبه های ابن ساحل ماهی گیری و دلفین داخل آب های این ساحل در گوآ و ورزش های آبی این ساحل فوق العاده و بسیار زیبا در گوآ است

ساحل Rajbagh Beach

ساحل Rajbagh ، همچنین به عنوان راج باگا شناخته شده است.این ساحل 4 کیلونتر چایین تر از ساحل Palolem واقع شده است.یک کیلومتر طول ساحلی این ساحل در گوآ است. بدون شک یکی از بهترین و تمیزترین سواحل در گوا این ساحل است. شن و ماسه تمیز و پاک، مناسب برای پیاده روی شب است و آب امن برای شنا کردن است.این ساجل نگین سواحل گوآ به شمار میرود

ساحل Bambolim Beach

اگر شما مایل به طعم غذاهای محلی گوآ شما باید ساحل Bambolim مراجعه کنید. رستوران ها در ساحل را نه تنها به مواد غذایی شگفت انگیز استفاده میکنند بلکه از تازه ترین مواد خوراکی استفاده میکنند تا لذت کامل به شم برسد. Bambolin یکی از بهترین سواحل گوآ است که سکونت و ماندن شما در آن آرامش خاصی به شما میدهد.این ساحل دارای آبهای نا ارامی است که مناسب برای قایق سواری و هیجان است.ورزش های دیگری از جمله موج سواری،قایق سواری و... بسار مناسب است.

Arossim Beach

در جنوب Velsao یک ساحل بسیار دیدنی و شگفتانگیز به نام Arossim وجود دارد.این محل بهشت کسانی است که دوست دارن در طبیعت کنجکاوی کنند و به گشت و گدار در نقاط ناشناخته طبیعت داشته باشند.در جزیره در گوا تعداد بسیار زیادبی ستاره دریایی وجود دارد. ساحل Arossim ورزش های آبی مختلف مانندقایق سواری،موج سواری از درجه مبتدی تا حرفه ای زیر نطر مربی های حرفه ای ارائه میدهد.

ساحل Patnem Colomb

نزدیک به ساحل Palolem دو ساحل نعل شکلی وجودارد به نام های Patnem و Colomb وجود دارد.این سواحل بسیار شلوغ هستند و دارا بیشترین توریست هستند.اگر برای آرامش و استراحت پس به این سواحل نروید.آب در اینجا کاملا تمیز و ارزش مصرف یک آب تنی و شنا را دارا میباشد

Caranzalem Beach in Goa

اگر شما علاقه مندان به ورزش های آبی هستید، Caranzalem مکان دلخواه شما برای این فعالیت است. خوبی این جزیره این است که مردم می توانند با خیال راحت اینجا به شنا بپردازند زیرا در اینجا هیچ جریان زیر آبی وجود دارد. کلبه سنتی غذایی Goan و رستوران های زیادی در این جزیره زیبا در گوا به وفور هستند. ساحل توسط مردم محلی برای پیاده روی شب و بچه ها در حال بازی فوتبال استفاده می شود. اگر شما می خواهید برای پیوستن به یک بازی فوتبال با بچه ها محلی، این محل را برای شما می باشد. غروب آفتاب این ساحل فوق العاده در گوآ فوق العاده دیدنی و بی نظیر است.این نما بسیار دیدینی است

Odxel Beach in Goa

این ساحل بسیار زیبا در گوآ زیاد بین توریست هامشهورنیست،به همین علت بیشتر مردم محلی به این ساحل بسیار زیبا میروند.این ساحل کوچک اما بسیار لذت بخش و آرام است. یک کلیسای کوچک کاتولیک در ساحل، که در آن بسیاری از مردم ازدواج خود را در آن انجام میدهند در این ساحل حضور دارند.این ساحل بسیار زیبا است.این ساحل بسیار نیز رمانتیک است.اهمیت این ساحل زیبا این است که فرماندار گوا نیز در این ساحل حضور دارد.

pic279035210001

گالری تصاویر
GOA20.jpg
goa21.jpg goa22.jpg goa23.jpg goa24.jpg