• جذاب ترین جاذبه های شبانه

جذاب ترین جاذبه های شبانه

تماشای ستاره ها در هاوایی

این سرزمین نه تنها مقصد تعطیلات کامل برای آفتاب گرفتن، خوانندگان و دوستداران آتشفشان است، آسمان بالای سر نیز دور از آلودگی نوری بسیار واضح است که تماشای ستارگان یک درمان واقعی برای چشم های شماست. رصدخانه Mauna Kea در ارتفاع 4205 متر (13 796 فوت) قرار دارد و یکی از مشهورترین رصدخانه ها در جهان است و اکتشافات زیادی در اینجا صورت گرفته است.

سنگاپور

سنگاپور در واقع یکی از بهترین کلان شهرهای آسیا است. از مجموعه مجلل خلیج مارینا سندز، که دارای یک استخر بی نظیر که مشرف به شهر است میباشد. در این جا چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد سرگرمی، فروشگاه ها، پارک ها و غذاهای مختلف.

هتل Bill & Coo میکونوس، یونان

هتل بوتیک در قلب میکونوس واقع شده و مشرف به دریای اژه است. در شب مهمانان می توانند یک غروب خورشید فوق العاده را تحسین کنند، در یک استخر بی نهایت خیره کننده.

خلیج جرویس استرالیا

این مکان یک مقصد تعطیلات محبوب است، از آنجا که سواحل شنی سفید و شفاف و آب کریستالی وجود دارد. در میان فعالیت های مختلف آبی، گردشگران می توانند طبیعت متنوعی را بیابند،و لذت ببرند از غذاهای خوشمزه. علاوه بر این، سواحل این منطقه حتی در شب بیشتر خیره کننده است: به علت واکنش های شیمیایی پلانکتون ها نورانی می شود.

شیکاگو، ایالات متحده آمریکا

شیکاگو یکی دیگر از بزرگترین مکان های در آمریکا است. همه چیز کمی متفاوت است و بیشتر راک اند رول و سپس در نیویورک. غذاهای عالی، کافه ها و سالن های موسیقی جذاب محلی و همچنین بازدیدکنندگانی از سراسر جهان است.شیکاگو یکی از هیجان انگیزترین شهرهای آمریکا است. معماری غول پیکر آن، زندگی شهری شلوغ و محله های متعدد، ثابت می کند که یکی از بزرگترین شهرهای جهان است.

@val3

pic638550310001

گالری تصاویر
night1.jpg
  • جزیره ی سنتوزا سنگاپور

    جزیره ی سنتوزا سنگاپور

    جزیره ی سنتوزای سنگاپور جزیره ای است ساخته ی دست بشر که برای سرگرمی و تفریح خلق شده است. جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی در جزیره ی سنتوزا وجود دارد که از جمله ی آنها میتوان به استراحتگاه جهانی توریستی ، استادیوم جهانی سنگاپور ، برج ببر آسمان ، پادشاهی پروانه ها و حشرات سنگاپور و بزرگترین مجموعه ی حیوانات آبزی یعنی اکواریوم دریا اشاره کرد. این مکان های دیدنی سالیانه گردشگران بسیاری را به خود جذب میکنند. جزیره ی زیبای سنتوزا درست در جنوب مرکز شهر سنگاپور قرار گرفته است که با استفاده از تلکابین تنها 12 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد اگرچه استفاده از تلکابین تنها راه ممکن برای دسترسی به جزیره ی سنتوزا نیست اما دیدحیرت انگیزی که شما از این تلکابین خواهید داشت موجب محبئبیت این تلکابین شده است. اما اگر همه ی اینها به نظرتان خسته کننده می آید نگران نباشید چرا که سواحل زیبا با شن های سفید و نرم از دیگر ویژگی های جزیره ی سنتوزا میباشند که در موازات سواحل جنوبی سنگاپور قرار گرفته اند ومحبوبیت آنها در تعطیلات آخر هفته چندین برابر میشود. این جزیره ی زیبا یکی از بهترین مکانها برای فرار از شلوغی مبهم ترین شهر آسیاست. تیم آیشم به شما توصیه میکند که بازدید از جزیره ی سنتوزا را در تور سنگاپور از دست ندهید.