• جزیره زیبای سانتورینی یونان

جزیره زیبای سانتورینی یونان

سانتورینی یک نمونه ی مثال زدنی و گل سر سبد جزایر یونانیست، که با آرامش و زیبایی محضش در سرتاسر دنیا معروف شده است. صخره های رنگارنگ ان که گویی در دریای کالدرا غرق شده اند یکی از جنبه های توریستی جزیره ی سانتورینی میباشد ، این جزیره با ساختمان های سفید پلکانی پوشیده شده است. و برای چشم انداز خیره کننده، غروب های عاشقانه و سواحل شن و ماسه آتشفشانی بسیار خوش نام و مشهور است. جزیره ی سانتورینی در صدر جدول انتخاب گردشگران حرفه ایست. منحصر به فرد بودن این مقصد و جذابیت عظیم آن علت این انتخاب است. بسیار جالب است بدانید که جزیره ی Santorini سالانه 1.5 میلیون گردشگر را میزبانی می کند. اگر قصد اضافه شدن به این جمعیت را دارید پس با ما تماس بگیرید.

بخشی از گروه جزیره Cyclades، Santorini (که به طور رسمی به نام Thira شناخته می شود، نامی است که جزایر آتشفشانی را در مدار نارسایی سانتروینی قرار می دهد) در دریای اژه واقع شده است، تقریبا در فاصله ای بین آتن و کرت قرار دارد.

این جزیره مانند یک کریسانت شگفت انگیز است و جزایر همسایه اشاره دارد به اینکه Santorini یک بار دایره ای بود؛ به عنوان Strongili شناخته شد (دور اول). هزاران سال پیش یک فوران آتشفشانی غولپیکری باعث شد که مرکز Strongili غرق شود، و یک کلدرا (یا دهانه) با صخره های بلند در امتداد سمت شرق ان ایجاد شود.. پیاده روی یکی از فعالیت های پرطرفدار در تور یونان و بخصوص جزیره ی سانتورینی میباشد. پس در تور یونان و سفر سانتورینی از این اقدام لذت بخش غافل نشوید.

جزیره سانتورینی یونان

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

pic655110310001

گالری تصاویر
Church-Imerovigli-village-Santorini_CS.jpg
Imerovigli-village-Santorini_CS.jpg Oia-village-Santorini_CS.jpg Red-Beach-Santorini_CS.jpg