• جزیره زیبای سانتورینی یونان

جزیره زیبای سانتورینی یونان

سانتورینی یک نمونه ی مثال زدنی و گل سر سبد جزایر یونانیست، که با آرامش و زیبایی محضش در سرتاسر دنیا معروف شده است. صخره های رنگارنگ ان که گویی در دریای کالدرا غرق شده اند یکی از جنبه های توریستی جزیره ی سانتورینی میباشد ، این جزیره با ساختمان های سفید پلکانی پوشیده شده است. و برای چشم انداز خیره کننده، غروب های عاشقانه و سواحل شن و ماسه آتشفشانی بسیار خوش نام و مشهور است. جزیره ی سانتورینی در صدر جدول انتخاب گردشگران حرفه ایست. منحصر به فرد بودن این مقصد و جذابیت عظیم آن علت این انتخاب است. بسیار جالب است بدانید که جزیره ی Santorini سالانه 1.5 میلیون گردشگر را میزبانی می کند. اگر قصد اضافه شدن به این جمعیت را دارید پس با ما تماس بگیرید.

بخشی از گروه جزیره Cyclades، Santorini (که به طور رسمی به نام Thira شناخته می شود، نامی است که جزایر آتشفشانی را در مدار نارسایی سانتروینی قرار می دهد) در دریای اژه واقع شده است، تقریبا در فاصله ای بین آتن و کرت قرار دارد.

این جزیره مانند یک کریسانت شگفت انگیز است و جزایر همسایه اشاره دارد به اینکه Santorini یک بار دایره ای بود؛ به عنوان Strongili شناخته شد (دور اول). هزاران سال پیش یک فوران آتشفشانی غولپیکری باعث شد که مرکز Strongili غرق شود، و یک کلدرا (یا دهانه) با صخره های بلند در امتداد سمت شرق ان ایجاد شود.. پیاده روی یکی از فعالیت های پرطرفدار در تور یونان و بخصوص جزیره ی سانتورینی میباشد. پس در تور یونان و سفر سانتورینی از این اقدام لذت بخش غافل نشوید.

جزیره سانتورینی یونان

@val3

@val3

@val3

@val3

کارهایی که در جزیره سانتورینی یونانی باید انجام دهید

روزنامه بریتانیایی اکسپرس یک مقاله گسترده درباره جزیره سانتورینی یونانی را منتشر کرد و به گردشگران آینده نگر در گزینه های آنها کمک می کند، زمانی که آنها به "جواهر تاج یونان" می رسند.

فهرست موارد برتر در سانتورینی شامل فعالیت های مختلفی از سفرهای دریایی با کشتی تا مزه کردن شراب می شود. اول از همه، اکسپرس سفر خود را به برخی از معروف ترین سواحل جزیره، مانند ساحل قرمز، شناخته شده برای سنگریزه های آتشفشانی قرمز و سیاه و همچنین ساحل کاماری، "نادیده گرفته شده توسط ابهت سنگ Meso Vouno" اختصاص داده است.

علاوه بر این، راه رفتن را از طریق روستای زیبای Oia، یکی از مکان های بسیار جذاب در یونان است. گفته می شود که Oia دارای برخی از غروب های زیبا در زمستان است، اما مکان های دیگر در سراسر جزیره مانند Imerovigli یا Vlichada وجود دارد، جایی که بازدیدکنندگان فرصتی برای تجربه لذت بردن از یک منظره نفس گیر را دارند.

اکسپرس خانه غار را بخش مهمی از معماری سانتورینی مطرح کرد. خانه های غار توسط مردم محلی ساخته شد که سعی داشتند از خود در مقابل باد قوی محافظت کنند. تعدادی از این خانه ها ترمیم و مرمت شده به منظور محل اقامت برای گردشگران.

بازدیدکنندگان نیز باید مطمئن شوند که غذاهای محلی را انتخاب کرده و یک کروز رزرو کنند تا بتوانند هر جنبه ای از زیبایی جزیره یونانی را تجربه کنند.

بعدی در لیست اکسپرس شراب است. "تولید شراب در سانتورینی به دوران روم باستان برمیگردد و هنوز هم یکی از محصولات اصلی محلی است. یک تور بازدید از کارخانه شراب سازی پیشنهاد میشود.

بازدید از روستای زیبا Emporio یا Kasteli مناسب برای افرادی است که عاشق راه رفتن از طریق منظره های زیبا هستند، در حالی که Akrotiri سایت پر از تاریخ است.

pic655110310001

گالری تصاویر
Church-Imerovigli-village-Santorini_CS.jpg
Imerovigli-village-Santorini_CS.jpg Oia-village-Santorini_CS.jpg Red-Beach-Santorini_CS.jpg