• جزیره ساموسیر بالی

جزیره ساموسیر بالی

جزایر بالی: جزیره ساموسیر

جزیره ساموسیر در دریاچه تبا، در شمال سوماترا بالی واقع شده است. با مساحت 630 کیلومتر مربع، کمی کوچکتر از سنگاپور، این جزیره بزرگترین جزیره در مجموع جزایر بالی است. این جزیره از یک رویداد آتشفشانی قبل از تاریخ پدیدار شد و تا سال 1906 به شکل یک شبه جزیره بود، زمانی که هلندی ها کانال را از طریق ساطع باریک که آن را به سرزمین اصلی متصل می کرد، حفاری کردند. جزیره ساموسیر محل مناسبی برای تعطیلات بدون استرس در یک محیط زرق و برق دار Highland در میان مردم مهربان Batak است. هوای خنک، سرعت زندگی؛ گرما و آشفتگی که معمولا در اندونزی رخ می دهد، این جزیره را تشکیل می دهد.

شما در این جزیره میراث های منحصر به فرد و جذابی را در قالب خانه های سنتی با سقف هایی که منحنی هایی مانند شاخ های بوفالو دارند را ببینید، همچنین کلیساهای سفید با چشم انداز سنگ های مقبره و سنگ قبرهای باستانی.

حومه نفس گیر و ناپايدار با دامنه های شیب دار و کج که به آب های عمیق آبی فرود می آید، و دیدگاه های گسترده در هر جهت ذهن شما را پاک می کند و اطمینان می دهد که اقامت شما در Samosir به طور کامل شما را آرام می کند.

بسیاری از نقاط در اطراف جزیره ساموسیر ارزش بازدید را دارند از گنجینه های جذاب بتاک فرهنگی و زیبایی هایی که شما را در طول مسیر متحیر می کند. بسیاری از خانه های باته با حفظ و نگهداری از سقف انحناییشان، به عنوان مقبره های باستانی قبیله حاکم سیبوتار، از اهل تامک دیدن می کنند. بیشتر در شمال در Ambarita، آرامگاه پادشاه سیالالان، همراه با یک دادگاه فضای باز و زمین اعدام است که مجرمان محکوم شده شکنجه و کشته شدند. فضای شگفت انگیز با این واقعیت که پادشاه و بزرگان پس از آن خون را می نوشند. در حالی که موزه Batak در Simanindo بسیاری از بازدید کنندگان را جذب میکند. برای یک نگاه اجمالی لذت بخش از فرهنگ بتاک، جایی که مردم آواز می خوانند و موسیقی مینوازند در یک کنسرت از آهنگ های سنتی یا مذهبی شرکت کنید ، از آرامش زندگی و چشم انداز زیبا که در هر جا به چشم میخورد، لذت ببرید.

گزینه های متنوعی از غذا را خواهید یافت مثلا غذاهای مورد علاقه ی غربی مانند ساندویچ، سالاد، برگر، پیتزا و غذاهای کبابی گوشتی به طور گسترده ای در دسترس هستند. به عنوان یک مرکز توریستی، قیمت Tuk Tuk بالاتر از شهرهای نزدیک است مانند Tomok و Parapat. البته شما می توانید غذاهای خوشمزه اندونزی را در هر نقطه از Samosir پیدا کنید.

Lake Toba در یک رویداد دراماتیک شکل گرفت که براساس آن، به گفته دانشمندان، تاثیر مستقیمی روی توسعه سیاره و نژاد انسان نیز داشته است. جایی که بین سال های 69000 تا 77000 سال پیش، آتشفشان توبا در 25 میلیون سال گذشته شدیدترین فوران نیروی جهان را در خود جای داده است. فوران "فوق العاده آتشفشانی" یا "مگا عظیم" یک دره بزرگ و عمیق را با آب پر کرد. حدود 40000 سال بعد، اتاق ماگما در زیر دریاچه به سمت بالا حرکت کرد و جزیره ساموسیر از عمق ظاهر شد. خاکستر از فوران Toba در سراسر جنوب شرقی آسیا در یک لایه از 15 سانتیمتر تا چند متر ضخیم ریخته شد و همچنین دریای عربی، اقیانوس هند و دریای جنوبی چین را پوشش داد. گرد و غبار در اتمسفر به طور متوسط درجه حرارت جهانی 3-5 درجه سانتیگراد (و تا 15 درجه در عرض های بالاتر) را کاهش داده و جهان را به یک دهه آتشفشانی فرو برده است. بعضی از دانشمندان می گویند که رویداد Toba مسئول یک دوره 1000 ساله خنک کننده جهانی است که باعث "گلوگاه ژنتیکی" انسان شد.

جزیره بالی

جزیره ساموسیر

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic677919210001

گالری تصاویر
samo600b.jpg
samo600e.jpg Samosir-Island.jpg