• جزیره میمون پاتایا

جزیره میمون پاتایا

جزیره میمون پاتایا به نام های مختلفی از جمله Koh Ling و Koh Ped (جزیره اردک) و نام رسمی: Koh Klet Kaew (جزیره سحر کریستال) است. درست است که بعضی از نام های آن، توده های کوچکی از پوشش کوچک جنگلی به شکل تقریبی شبیه کریستال شکل گرفته است و برای جمعیت بزرگی از ماکائو های خرچنگ معروف است. با این حال، هیچ اردکی وجود ندارد.

جزیره 24 هکتاری فقط در ساحل Sattahip خانه صدها میمون است که به بازدید روزانه قایق حمل و نقل گردشگران عادت کرده اند و تماس با انسان ها. ساحل سنگی در انتهای شرقی جزیره یکی از محبوب ترین نقاط در مسیر بسیاری از تورهای جزر و مدی است که از دریانوردان دریای اقیانوس مارینا در Na Jomtien تهیه شده است. بازدیدکنندگان از غذا خوردن و عکاسی ساکنان لذت می برند.

جزیره میمون پاتایا هنگامی که یک خانه کاملا سفیدپوست بزرگ بود و توسط نیروی نظامی ایالات متحده در سال 1967 کشف شد، آنها بخشی از مطالعه ی امکان استفاده از مستعمرات پرورش جداگانه به عنوان یک منبع آماده برای آزمایش واکسنهای بالقوه مالاریا بود. با این حال، موسسه پشت برنامه بیش از چند سال بعد از استفاده از gibbons در تحقیقات خود متوقف شد و gibbons در نزدیکی Kanchanaburi منتقل شد.

ساکنان کنونی، ماکاچ خرچنگ، که همچنین به عنوان macaques long-tailed شناخته می شود و به صورت محلی به عنوان Ling Samae ("لین" به معنی میمون و "Samae" نوع خرچنگ است. اعداد آنقدر بزرگ شده اند که به طور منظم توسط بازدیدکنندگان تغذیه شده اند، که نیروی دریایی سلطنتی تایلند برای جلوگیری از گرسنگی جسمی در طول فصل غیبت در اختیار شما قرار می دهد! میمون ها به عنوان گردشگران مورد استفاده قرار می گیرند که اغلب آنها را برای دیدار از قایق های شنا می بینند، مشتاقانه به میوه می رسند که اکثر آنها به همراه دارند.

اگر شما بخواهید میمونها را تغذیه کنید، موز و آجیل مناسب هستند، اما هندوانه مورد علاقه آنهاست. مهم است که توجه داشته باشید، در حالی که ساکنین جزیره میمون پاتایا به طور کلی دوستانه و قابل دسترس هستند اما،میمونها هنوز هم وحشی هستند و بدون هشدار می توانند تهاجمی باشند.

دیدنیهای پاتایا

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic719589210001

گالری تصاویر
moncey-island.jpg
moncey-island1.jpg moncey-island2.jpg