• جزیره کامپا، جمهوری چک

جزیره کامپا، جمهوری چک

یکی از قسمت های عجیب اما زیبای کشور چک جزیره ی کامپا میباشد که به عنوان دومین جزیره ی زیبای دنیا شناخته میشود البته این لقب از حیث زیبایی شهری و معماری و همینطور زیبایی طبیعی به آن اختصاص داده شده است. اگر برایتان جالب است که اولین و سومین جایگاه از نظر زیبایی به کدام جزایر اختصاص دارد باید بدانید که اولین جایگاه در جزیره سنت لودویگ در پاریس بود و سومین جایگاه در جزیره آدا سیگانلیا در بلگراد قراردارد این نمودار توسط VirtualTourist سرور معتبر مسافرتی ایجاد شده است. این منطقه ازکشور پراگ بسیار شگفت انگیز است که به نظر می رسد تقریبا غیر واقعی باشد. شما می توانید بسیاری از بناهای تاریخی پراگ را از ارتفاعات جزیره ی کامپا ببینید .از یک طرفشما دیدگاهی پانورامیک از قلعه پراگ، کلیسای سنت ویتس و پل چارلز خواهید داشت طرف دیگر نمایشگاه تئاتر ملی را مشاهده میکنید.

اگرچه جزیره ی کامپا به خودی خود آنقدرها شگفت انگیز و جذاب است که بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب میکند اما یک سایت گردشگری بسیار مهم را با نام دیوار لنون در خود جای داده است که که به افتخار جان لنون عضوی از گروه موسیقی بیتلز بسیاری از اشعار این گروه را بر روی خود جای داده است گردشگران بسیاری را به جزیره ی کامپا چک میکشاند.

فضای رمانتیک کامپا همواره بسیاری از شخصیت های مهم چکی را به خود جلب کرده است: نمایشنامه نویس چک، داستان نویس و بازیگر Jan Werich در این جزیره زندگی میکنند ، و همچنین آهنگ ساز Bohuslav Martinů، هنرمند Jiří Trnka، شاعر ولادیمیر هولان یا جوزف Dobrovský فیلولوژیست. در سفر به جزیره ی کامپا و تور چک بازدید از موزه ی هنرهای مدرن را فراموش نکنید.

دیدنیهای پراگ

جزیره کامپا، جمهوری چک

Aysham

Aysham

Aysham

pic924110310001

گالری تصاویر
c-prague-kampa-island.jpg
czech-tour.jpg kampa-island_4049.jpg