• جزیره کروکودیل بوراکای را در تور فیلیپین فراموش نکنید

جزیره کروکودیل بوراکای را در تور فیلیپین فراموش نکنید

در سفر به فیلیپین به قدری تنوع و جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که شما شاید نتوانید در یک سفر کوتاه و یا تور فیلیپین به بازدید از همه آنها بپردازید، یکی از جاذبه های طبیعی جزیره کروکدیل بوراکای است. جزیره کروکودیل یک جزیره کوچک در بوراکای فیلیپین است که جزیره ای محبوب در بین مردم محلی است، این جزیره نام خود را از شکل متمایزش بدست آورده که بسیار شباهت به یک تمساح دارد. طیف وسیعی از فعالیت های سرگرم کننده برای بازدید کنندگان این جزیره وجود دارد، از جمله فعالیت های و ورزشهای آبی، اما غواصی در این محل شناخته شده و بسیار محبوب است. این جزیره در انتهای جنوبی بوراکای واقع شده است و با یک قایق سواری 20 دقیقه ای از ساحل سفید برای کسانی که در آنجا مستقر هستند فاصله دارد و برای یک سفر یک روزه مناسب است.

آبهای اطراف جزیره کروکودیل برای جریان های قوی آب شناخته شده است، بنابراین برای غواصی در این آبها به توصیه های محلی در هنگام توجه داشته باشید. با این حال اگر جریان آب مناسب بود، و به زیر آب رفتید از تنوع چشمگیر زندگی موجودات دریایی، مرجان های زیبا، مارماهی ها، و غیره شگفت زده خواهید شد. آب های روشن که این جزیره را احاطه کرده اند این جزیره را زیباتر کرده است. بسیاری از شرکت های گشت و گذار و مسافرتی معمولا این جزیره را به عنوان بخشی از سفرنامه بازدید کنندگان تور فیلیپین قرار میدهند. نقطه دیگر نزدیک به این جزیره جزیره مرجانی کو می باشد.

@val3

@val3

تور فیلیپین،تور بوراکای،جزیره فیلیپین،جزیره کروکودیل بوراکای،قیمت تور فیلیپین،تور فیلیپین ارزان،مجری تور فیلیپین،تور فیلیپین نوروز،جزیره های فیلیپین،سواحل مانیل

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

خرید بلیط

فروش بلیط خارجی

رزرو هتل

بیمه مسافرتی

رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بلیط قطار

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط قطار

pic396731310001

گالری تصاویر
crocodile-island-boracay.jpg
crocodile-island-boracay3.jpg