• جزیره کوه چانگ تایلند

جزیره کوه چانگ تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند: جزیره کوه چانگ تایلند

جزیره کوه چانگ نسبت به دیگر جزایر برای گردشگران ناشناخته است و هنوز هم در جنگل های دست نخورده با سواحل شنی و با کوه ها تحت پوشش قرار گرفته است. تایلند همیشه انتخاب مسافران در تعطیلات بوده است اما اخیرا این کشور شاهد هجوم گردشگرانی است که علاقه مند به کشف جزایر پنهان هستند.

پوکت؛ میزبان همیشگی مسافران است، جایی برای گذراندن تعطیلات و برگزاری عروسی ها و جشن های خانوادگی. جزیره Koh Phi-Phi اولین بار در سال 2000 با توجه به فیلم "لئوناردو دی کاپریو" در "The Beach" به دنیا معرفی شد.

کوه تائو جزیره ای کوچک است که علاقه مندان به غواصی را به خود جذب میکند.

جزیره Koh Chang دارای 70 درصد پوشش جنگل های دست نخورده است. همچنین در سواحل و کوه ها نیز اضافه شده است، و Koh Chang به عنوان یکی از طبیعی ترین جزایر سازگار با محیط زیست در تایلند شناخته شده است.

تعطیلات Koh Chang

ساحل سفید توسعه یافته ترین ساحل در منطقه Koh Chang است، و اولین توقف شما هنگامی که با یک تاکسی وارد این جزیره میشوید. در اینجا جشن های مختلف خانوادگی، برگزار میشود. شما می توانید بسیاری از خوابگاه ها و استراحتگاه ها را در ساحل و در کنار جاده اصلی انتخاب کنید، بانک ها، سوپرمارکت ها و رستوران ها را خواهید یافت. ساحل به بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است و مقدار زیادی از آن برای صندلی های آفتاب گرفتن، چتر و صندلی های آرامش بخش تخصیص داده شده است.

شما تعداد زیادی از فروشندگان مواد غذایی، استودیوهای خال کوبی، مغازه های لباس، رستوران ها، کافه ها و چند کاباره را در اینجا پیدا خواهید کرد.

ساحل واقع شده است قبل از منطقه پر جنب و جوش Lonely ساحل تنها در 15 دقیقه پیاده روی در دسترس است.

جاذبه های گردشگری تایلند

جزیره کوه چانگ تایلند

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic413029210001

گالری تصاویر
Koh-Chang-Lonely-Beach.jpg
Koh-Mak.jpg