• جزئیات روند خرید و واردات ۱۵ فروند بویینگ 800-737 جدید به ایران

جزئیات روند خرید و واردات ۱۵ فروند بویینگ 800-737 جدید به ایران

مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر وضعیت مذاکرات این شرکت با شرکت هواپیماسازی بویینگ برای خرید و واردات ۱۵ فروند هواپیمای جدید بویینگ به ایران را توضیح داد.

آقای محمود شکرآبی در گفت‌وگو اظهار کرد: نخستین مداکرات ما با شرکت بویینگ مربوط به همایش چند ماه قبل یاتا در مکزیک بود که در جریان آن مذاکرات ابتدایی مطلوبی میدان نماینده شرکت قشم ایر و شرکت بویینگ انجام گرفت.

وی ادامه داد: سپس نمایندگان شرکت هواپیمایی بویینگ به ایران آمدند و با نهایی شدن فاز ابتدایی مذاکرات دوجانبه توافق‌نامه‌ای برای خرید ۱۵ فروند هواپیمای بویینگ ۸۰۰-۷۳۷ به امضا طرفین رسید و بنا براین شد که شرکت هواپیمایی بویینگ گام‌های بعدی برای دریافت مجوزهای لازم را پیگیری نماید.

آقای شرکت آبی مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر با بیان اینکه اکنون این توافق در مرحله اخذ مجوزهای مورد نیاز از دولتمردان ایالات متحده آمریکا قر ار دارد، تاکید کرد: بویینگ اعلام کرده به تنهایی تمام فرآیندهای مربوط به دریافت مجوزهای لازم در حوزه فروش هواپیما و کلیه برنامه‌های آموزشی و پشتیبانی را دنبال خواهد کرد و از این رو ما منتظر نهایی شدن این مرحله هستیم.

آقای شکرآبی مدیر عامل هواپیمایی قشم ایر درباره زمان‌ نهایی شدن این توافق و تبدیل آن به یک قرارداد نیز عنوان کرد: چیزی که در برنامه‌های دو طرف این توافق قید شده مربوط به ماه ژانویه ۲۰۱۸ میباشد و با امید به خدا در صورتیکه مشکل خاصی نباشد، این قرارداد در همان روز به مرحله امضا و نهایی شدن خواهد رسید.

وی درمورد امکان مشکلات احتمالی که ممکن است دولت آمریکا در فرآیند فروش هواپیما به ایران به وجود آورد نیز اعلام کرد: با توجه به نیاز شرکت بویینگ برای نهایی کردن قراردادهای جدید و مشکلات اقتصادی که هواپیمایی بویینگ با آن مواجه است، قطعا ورود به بازارهایی مانند ایران از اولویتهای جدی بشمار میرود و احتمال آن بسیار کم خواهد بود که سیاستمداران آمریکایی بتوانند سنگ‌اندازی جدیدی در این مورد انجام دهند. ما معتقدیم که شرکت هواپیمایی بویینگ با توجه به نیازی که به این قرارداد دارد، با جدیت پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد و این قرارداد طبق زمان‌بندی‌های مورد توافق نهایی خواهد شد.

Aysham

لینکهای مرتبط

فروش بلیط هواپیما

خرید بلیط

فروش بلیط خارجی

رزرو هتل

بیمه مسافرتی

رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بلیط قطار

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط قطار

آژنس هواپیمایی تهران

pic520641310001

گالری تصاویر
airplanet.jpg
  • کدام صندلی هواپیما بهتر است

    کدام صندلی هواپیما بهتر است

    سازندگان هواپیما به شما خواهند گفت که همه ی صندلیهای هواپیما یکسان هستند. انها به شما حقیقت را میگویند اما این حقیقت تنها درباره ی امنیت صندلیها صدق میکند، با این حال مکانیک های سازنده های هواپیما بر این باورند که برخی از سیت های هواپیما از دیگر سیت ها برابر ترند. در سال 2007 تحقیقاتی انجام شد و طبق این تحقیقات مسافرانی صندلی انها که در نزدیکی دم هواپیما قرار گرفته است تا 40 درصد شانس زنده ماندن بیشتری در سقوط هواپیما نسبت به سایرین خواهند داشت. پس اگر علاقه مند به زنده ماندن هستید تا جای ممکن از کابین خلبان دور بشینید. اما اگر در یک سفر کاری و کوتاه هستید و بار کمی را با خود حمل میکنید باید در قسمت جلوی هواپیما در نزدیکی درب خروج بنشینید تا خروج شما از هواپیما با سرعت بیشتری صورت بگیرد. اما اگر میخواهید که طعم دلچسبتری را از غذاهای هواپیما داشته باشید بهتر است که در قسمت جلویی هواپیما جایی که هم ساکت تر است و هم سکوت بیشتری حکم فرماست بنشینید و از انجایی هوای داخل کابین خشک است از طعم غذای خود لذت ببرید. اگر دوست دارید که در قسمت جلوی پای خود فضای بیشتری داشته باشید بهتر است که در صندلی های ردیف اول هواپیما بنشینید . البته فراموش نکنید که تقاضا برای نشستن بر روی این صندلی ها زیاد است و از مسافرانی که بر روی این صندلی ها مینشینند تقاضا میشود که دستور العمل های امنیتی را رعایت کنند و در صورت خروج اضطراری به سایر مسافرین کمک کنند.