• جشنواره بین المللی بادبادک تایلند

جشنواره بین المللی بادبادک تایلند

جشنواره بین المللی بادبادک تایلند در ماه های مارس، آوریل و مه، با وزش باد در جنوب غربی تایلند برگزار میشود. تایلندی ها، هرگز فرصتی که برای گذراندن یک زمان خوب میباشد را از دست نمی دهند، بنابراین با ایجاد یک سنت و به پرواز درآوردن بادبادک ها، به این پدیده طبیعی پاسخ داده اند. هنگامی که باد می آید، نمایش بادبادک های زیبا آسمان را دو چندان زیباتر میکند و باعث ایجاد رقابت بین شرکت کنندگان میشود. در فضای باز منطقه Cha-am برگزار میشود و به جشنواره بین المللی کایت تایلند مشهور است.

در حال حاضر در دهمین سال برگزاری جشنواره هستیم، که در اوایل ماه مارس برنامه ریزی میشود. ویژگی های بادبادک ها در تمام شکوه های رنگارنگ خود نمایش داده میشود. بادبادک های شگفت انگیز، بادبادک های بزرگ، بادبادک های کوچک، بادبادک های با تکنولوژی بالا، بادبادک های سنتی تایلندی و نمایش های بادبادک های بین المللی وجود دارد. انواع مسابقات، بازی ها و فعالیت های مختلف نیز وجود دارد که همه چیز مربوط به بادبادک ها است.

اما جشنواره برای Cha-am بیش از یک رویداد در اطراف بادبادک است و بازدید کنندگان با فرصت های گوناگون برای خرید، گشت و گذار و در منطقه باعث رونق درآمد مردم منطقه میشوند.

جشنواره های تایلند

فستیوال بادبادک ها

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic515759210001

گالری تصاویر
International-Kite-Festival.jpg
International-Kite-Festival2.jpg