• جشنواره روستای سانور بالی

جشنواره روستای سانور بالی

جشنواره روستای سانور بالی که جشنی 12 ساله است در روزهای 26-30 آگوست برگزار می شود در طول یک هفته پیش از چندین هنر، فرهنگ، غذا، ورزش های آبی و رویدادهای مربوط به آگاهی زیست محیطی، رقص و موسیقی های سنتی در انتظار شماست. کمیته جشنواره خبر داد امسال برگزاری جشنواره، عمدتا در منطقه Maisonette کنار هتل افسانه ای Inna Grand Bali Beach، متمرکز شده است، و این کمیته وظایف خود را طبق جلوه های معمول جشنواره های قبلی ادامه می دهد و فعالیت های جدیدی را در سالن های مختلف در اطراف سانور برگزار میکند. جشنواره روستای سانور، جشنواره غذا و بازار، نمایشگاه های مد، آثار، تورها، چالش های آشپزی، یوگا، فعالیت های ورزشی و برنامه های آگاهی رسانی زیست محیطی را برجسته می کند و همچنین جشنواره بین المللی بادبادک، جشنواره ی جغرافیایی عجیب و غریب در سانور اجرا میشود.

جشنواره روستای سانور در سال جاری، مجموعه ای از رویدادهای ورزشی و مسابقات مختلف را شامل می شود که با اجرای Sanur Run همراه می شود که در طول ساحل Mertasari ساحل جنوبی سانور، با غواصانی از بالی، اندونزی و سراسر جهان به سمت طلوع آفتاب زیبا سانور. مسابقه گشت و گذار نیز در ساحل سجارای ایو برگزار خواهد شد، جایی که خوانندگان به دنبال بهترین امواج خود می روند.

رویدادهای ورزشی همچنین دارای مسابقات ماهیگیری در اطراف آبهای ساحلی ساحلی سانور بیچ است و مسابقه عجیب Jukung در Segara Ayu Beach با بادبان های رنگارنگ در طلوع خورشید همراه است.

جشن سالانه هنر، فرهنگ، غذا و محیط زیست در سانور، بالی

جشنواره روستای سانور

@val3

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic479769210001

گالری تصاویر
image1.jpg