• Khor Virap یک صومعه تاریخی در دشت آرارات ارمنستان

Khor Virap یک صومعه تاریخی در دشت آرارات ارمنستان

یک صومعه تاریخی در محیط باور نکردنی در دشت آرارات واقع شده است. ارمنستان اولین کشورمسیحی در جهان بود، و اولین کلیسای کوچک جهان در قرن هفتم در این کشور ساخته شد که بعدها به یک مجموعه کامل تبدیل شد. با توجه به کوه آرارات، که نماد این منطقه است، صومعه نیز قرن ها یک مکان زیارتگاهی بوده است.

این محبوب ترین مکان توریستی کشوراست. این مکان یک سلول زندان دارد، جایی که گریگور لوئیسووریچ زندانی شد - یک رویداد که منجر به تبدیل کشور به مسیحیت شد. کلیسای سنت Astvatsatsin جایی برای جذب زوج ها برای، برگزاری مراسم ازدواج آنها میباشد. این مکان همچنین فرصت گرفتن عکس های عالی برای عکاسان نیز فراهم می کند.

معروف ترین جاذبه در ارمنستان این منطقه میباشد. از لحاظ تاریخی و فرهنگی قابل توجه است، که در محیطی خیره کننده واقع شده است، جایی که کوه آرارات در تمام جلوه های آن نمایان می شود.

هر زمانی میشود از اینجا بازدید کرد، هر چند در تابستان بهتر است و البته در صبح، زیرا در طول روز بسیار گرم می شود. در تعطیلات آخر هفته، اجراهای مختلف و رویدادهای مختلف برگزار می شود، همچنین کیوسک هایی برای خرید سوغاتی نیز وجود دارد.

صومعه تنها 44 کیلومتر (28 مایل) از پایتخت فاصله دارد. شما همچنین می توانید به راحتی از دیگر شهرها نیز به آنجا برسید، زیرا این مکان واقعا در میان مسافران محبوب است.

دیدنیهای ارمنستان

Khor Virap یک صومعه تاریخی در دشت آرارات ارمنستان

@val3

@val3

@val3

@val3

pic550000310001

گالری تصاویر
Khor-Virap1.jpg
Khor-Virap2.jpg Khor-Virap3.jpg Khor-Virap4.jpg