+
  • درباره تایلند

درباره تایلند

تور تایلند تخصص ماست،آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند،تور بانکوک،تور پوکت،تور پاتایا،تور پوکت،تور سامویی.

تایلند شامل یک منطقه از جنوب شرقی آسیا،که 514،000 کیلومتر مربع (198456 مایل مربع) مساحت تایلند است. (که قبلا به عنوان سیام شناخته می شود) تایلند مرزی به گستره تقریبا دو سوم پایین شبه جزیره مالایا، با طول 1648 کیلومتر (1024 مایل) N-S و عرض 780 کیلومتر (485 مایل) E-W دارد. در مقایسه، منطقه اشغال شده توسط تایلند کمی بیش از دو برابر اندازه ایالت وایومینگ است. تایلند در شمال شرقی وشرق با لائوس هم مرز است، در جنوب شرقی توسط کامبوج و خلیج تایلند (که قبلا در خلیج سیام نام داشت) ،همسایه بوده است.در جنوب غربی با دریای آندامان، و در عرض شمال غربی توسط میانمار محاصره شده است،تایلند با مجموع طول مرزی به مجموع 8082 کیلومتر (5022 مایل)و 3219 کیلومتر (2000 مایل) خط ساحلی است.

پایتخت تایلند شهر بانکوک است که در خلیج تایلند و سواحل آن واقع شده است.

@val3

تایلند

آب و هوای تایلند

تایلند دارای آب و هوای استوایی است.تایلند از ماه ژوئن تا اکتبر بیشترین میزان بارش را دارا میباشد.تایلند در تمام طول سال دارای بارندگی است.

در امتداد ساحل شرق از اکتبر تا ژانویه. برای بسیاری از تایلند دما به ندرت زیر می افتد 13 ° C (55 ° F) و یا به بالا 35 درجه سانتی گراد (95 ° F)، با بسیاری از مکان به طور متوسط بین 24 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتی گراد (75 درجه فارنهایت و 86 ° F) . بارش سالانه در محدوده 102 سانتی متر (40 اینچ) در شمال شرق به بیش از 380 سانتی متر (150 اینچ) در شبه جزیره. بانکوک به طور متوسط درجه حرارت سالانه 28 ° C (82 ° F)؛ درجه حرارت متوسط ماهانه محدوده از پایین در حدود 25 درجه سانتی گراد (77 درجه فارنهایت) در دسامبر به بالا در حدود 30 درجه سانتی گراد (86 درجه فارنهایت) در ماه مه، و میزان بارش سالانه در حدود 150 سانتی متر (59 اینچ) است.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

گونه های جانوری و گیاهی

بسیاری از اشکال متفاوت،گونه های گیاهی و حیوانی در تایلند یافت یافت می شوند. جنگلهای برگ پهن (به ویژه چوب ساج)، کاج، بامبو، و فوفل و نارگیل در تایلند یافت میشود؛ در ساحل تایلند زمینهای پست، درختان حرا و فراوانند، درخت خون سیاوشان نیز بسیار زیاد در تایلند یافت میشوند.

بیش از 11،600 گونه های گیاهی در تایلند وجود دارد.

در میان پستانداران بزرگتر خرس، سمور و گربه بیشترین گونه های جانوری تایلند هستند.حیوانات دیگر شامل گیبون و بسیاری از گونه از میمون ها. همچنین گوسفند، بز، گاو، کرگدن تک شاخ، گوزن، خوک خرطوم دراز، گاو وحشی، خوک وحشی، و مارها وجود دارد. بیش از 285 گونه پرنده و بیش از 265 گونه پستاندار ئر تایلند وجود دارد. تمساح، سوسمار، لاک پشت متعدد هستند. ماهی در رودخانه ها و آب های ساحلی وجود دارد.

@val3

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

جمعیت تایلند

جمعیت تایلند در سال 2005 توسط سازمان ملل متحد (UN) در 65،002،000 اعلام شده است، که آن را در شماره 19 در جمعیت در میان 193 کشور جهان قرار برآورد شد. در سال 2016، حدود 7 درصد از جمعیت تایلند بالای 65 سال سن داشته اند و 23 درصد دیگر از جمعیت تایلند زیر 15 سال سن داشته اند. 96 مرد برای هر 100 نفر زن در تایلند وجود دارد. به گزارش سازمان ملل، نرخ سالانه تغییر جمعیت از سال 2005،هفت دهم درصد انتظار می رفت که این نرخ رضایت بخش دولت نیز بوده است. جمعیت پیش بینی شده برای سال 2025 تایلند 70،150،000 بوده است. تراکم کلی جمعیت 127نفر در هر کیلومتر مربع (328 در هر مایل مربع) بود،

سازمان ملل متحد تخمین زده است که 31 درصد از جمعیت تایلند در مناطق شهری در سال 2005 زندگی می کردند، و این که مناطق شهری در نرخ سالانه از 1.99٪ در حال رشد بودند. پایتخت تایلند، بانکوک (کرونگ تیپ) بوده، که جمعیت 6،486،000 در آن زندگی میکنند بود.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

گروه های قومی تایلند

@val3

تایلند شامل بیش از 30 گروه قومی مختلف در تاریخ، زبان، مذهب، ظاهر، و الگوهای امرار معاش است. با این حال، تایلندی ها ، شبیه به قوم Lao از لائوس هستند، شان از میانمار (برمه)؛ و گروه بندی های تایلندی از جنوب چین را تشکیل می دهند که حدود 75 درصد از کل جمعیت تایلند از این سه گروه بزرگ قومی تشکیل میشوند.

تایلندی ها را می توان به سه گروه عمده و سه گروه کوچک تقسیم شده است. گروه های اصلی شامل: تایلندی ها مرکزی (سیامی) در دره مرکزی؛ تایلندی شرقی (لائوس) در شمال شرق (خورات)؛ تایلند شمالی (لائوس) شمال تایلند؛ ساکن هستند. گروه جزئی Phuthai از شمال شرقی خورات، شان از گوشه ای دور شمال غربی و شمال تایلند، و لو در قسمت شمال شرقی و شمال تایلند می باشد. چند شاخه تایلندی توسط یک زبان مشترک متحد شده اند.

اقلیت قومی چینی تایلندی، که حدود 14٪ از کل جمعیت را تشکیل می شده است. آنها به طور کلی در کسب و کار و تجارت در سراسر کشور تایلند می باشد. دیگر گروه های قومی متنوع که 11٪ باقیمانده جمعیت را تشکیل میدهند. مالزی (3/4 درصد) در شبه جزیره جنوبی تایلند در نزدیکی مرز زندگی می کنند و به میزان کمتر، در امتداد سواحل جنوب شرقی حضور دارند؛ خمرهای (1٪)، که همه و همه در امتداد مرز کامبوج از مکونگ به خلیج تایلند حضور دارند.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

زبان تایلند

زبان تایلندی زبان رسمی تایلند است که در شمال، شرق، مرکز (بانکوک یا رسمی تایلندی) بیشتر از این زبان حرف میزنن .گویش جنوبی تایلندی ها، خیلی نزدیک به زبان چینی ها است. الفبا تایلندی بسیار متفاوت از زبان های آسیا شرقی است و بخشی از خانواده زبان چینی-تبتی در بر میکرد، اگر چه بعضی ها معتقد اند که بیشتر به زبان هندی نیز مشهود است. گویش تایلندی در بیشتر قسمت های تایلند متفاوت است و فهم آن بسیار دشوار است. اگرچه اقلیت های قومی (از جمله مالزی) به طور کلی زبان خود صحبت می کنند، تایلندی به طور گسترده ای قابل درک باشد. جمعیت چین تا حد زیادی دو زبانه است. همه اسناد رسمی در زبان تایلندی مرکزی و اسکریپت هستند،

امروز در تایلند به طور گشترده زبان انگلیسی در تایلند تدریس میشود و زبان تجارت این کشور نیز انگلیسی است.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

واحد پول تایلند

ارز رایج کشور تایلند بت است که به 100 واحد تقسیم میشود. صدور ارز در کشور تایلند بر عهده ی بانک مرکزی کشور تایلند میباشد، و طبق آمار سوییفت بت تایلند به عنوان دهمین ارز رایج دنیا شناخته میشود، بت تایلند درست مانند پوند از یک واحد سنتی سرچشمه میگیرد و ارزش این ارز چیزی در حدود 15 گرم نقره در نظر گرفته شده است. در سال 1902 دولت تایلند تصمیم به افزایش ارزش نرخ ارز خود کرد و با توجه به اقداماتی که انجام داد در سال 1903 توانست کمی ارزش آن را جا به جا کند.

فرهنگ مردم تایلند

فرهنگ مردم تایلند تا حد زیادی از کشورهای همسایه ی آن نظیر چین ، هند و جنوب آسیا سرچشمه گرفته است و تا حد زیادی تحت تاثیر آیین بودایسم و هندوییسم قرار گرفته است. تقریبا 95% مردم تایلند بودایی هستند بقیه مسلمان و مسیحی هستند. مردم تایلند علاقه و احترام بسیاری برای لباس محلی خود که چاتا نام دارد قائل هستند و لباس سنتی آنها توسط مردان، زنانو کودکان آنها در مراسم های محلی و خاص استفاده میشود. و در همه ی مناسبت های ملی و رسمی شما مردم تایلند را با این لباس خواهید دید. مردم کشور تایلند اهمیت فراوانی برای خانواده و روابط خانوادگی قائل هستند به طوری که در طول روز سعی در این دارند که سعی در این دارند که حداقل روزانه یک وعده را درکنار یکدیگر صرف کنند.

دین مردم تایلند

دین مردم در کشور تایلند متفاوت است، هیچ دین تعریف شده ای در قانون اساسی تایلند وجود ندارد، و هیچ قانونی مبنی بر انتخاب دین مردم تایلند وجود ندارد و تنها قانون الزامی کشور تایلند حول محور دین این است که اداره کننده ی کشور باید به دین ترودا بودایی اعتقاد داشته باشد وهمینطوردین اصلی که اکثریت مردم بالی به آن معتقد هستند بوداییست اما در بین مردم تایلند علاقه و گرایش زیادی به آیین هندوها نیز وجود دارد، عده ای از مردم تایلند با توجه به مراوده بسیار و زیاد شدن تعداد چینی ها در کشورشان به آیین چینی ها روی می آورند و این آمار در میان مردم تایلند رو به افزایش است. دیگر نکته ی دارای اهمیت تایلند وجود تعداد زیادی جمعیت مسلمان در این کشور است که عموما در قسمت های جنوبی کشور تایلند زندگی میکنند این عده از مردم تایلند از میان تایلندی مالزیایی هستند.

درمان در تایلند

وقتی نام کشور تایلند را میشنویم اصولا به یاد فرهنگ آسیایی، غذاهای خوشمزه و سواحل و طبیعت زیبا می افتیم، اما در کنار همه ی این ها آگاهی از وضعیت پزشکی و درمان در سفر به هر کشوری حائز اهمیت میباشد از همین رو در ادامه ی این مقاله شما عزیزا را کمی با امکانات و وضعیت پزشکی تایلند آشنا خواهیم کرد. در اکثر نقاط کشور تایلند انواع خدمات پزشکی نظیر چشم پزشکی، دندان پزشکی و سایرخدمات درمانی دارای وضعیت خوبی میباشند و در اکثر بیمارستان های این کشور پزشکان قابلی را نیز خواهید یافت و اگر بیمه ی درمانی مناسبی داشته باشید جای نگرانی نیست اما این به این معنی نیست که امور مهمی مانند جراحی پلاستیک رادر این کشور انجام بدهید، با این حال امید است که بدون نیاز به انجام هرنوع اقدامات پزشکی سفر به تایلند را به پایان برسانید.

کتابخانه ها و موزه های تایلند

کتابخانه ملی (در سال 1905 تاسیس) شامل بیش از 2.4 میلیون نسخه کتاب و بیش از 300،000 نسخه های خطی دارا میباشد؛ کتابخانه ملی حفظ کردن سایت کتابخانه اصلی و هشت سایت های دیگر در بانکوک و همچنین 17 شاخه مکان های استانی بر عهده میباشد.

دیگر کتابخانه های مهم در بانکوک شامل موسسه آسیایی فناوری (200.000 جلد)، دانشگاه Chulalongkorn 264،700، دانشگاه 231،000Thammasat، دانشگاه Kasetsart دارای313000، و دانشگاه Nakharinwirot دارای (299،500)جلد کتاب است.

کتابخانه اداره خدمات علم حافظ یک مجموعه خاص از کتب است که در این مجموع 450000 جلد است. خارج بانکوک، مجموعه قابل توجهی در دانشگاه چیانگ مای (655000) و دانشگاه کاین خون (340000) کتاب نگه داری میشود.

دانشگاه اقتصادی و کمیسیون اجتماعی برای آسیا و اقیانوس آرام ، 150،000 جلد کتاب دارد. سیستم کتابخانه های عمومی شامل بیش از 70 سایت شناخته شده به عنوان Chalermrajgumaree( کتابخانه های عمومی)، که با حمایت از او رویال حضرت شاهزاده Sirindhorn باز شد. بیش از 70 کتابخانه های عمومی استان های اضافی و بیش از 650 کتابخانه منطقه کوچک در تایلند وجود دارد.

موزه ملی در بانکوک (در سال 1926 تاسیس) دارای مجموعه گسترده ای از آثار تایلندی، از جمله مجسمه ها، منسوجات، سرامیک، جواهرات، سکه ها، سلاح، و ماسک در این موزه ملی تایلند وجود دارد.

بسیاری از معابد و کاخ بانکوک حاوی نمونه های عالی از نقاشی های دیواری تایلندی و مجسمه های بودایی که ساخته شده از طلا و نقره است.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

فستیوال های تایلند

فستیوالهای بیشماری در تایلند وجود دارند به طوری که آنقدر زیاد هستند که شمردن همه ی انها کاری دشوار میباشد، برخی از این فستیوالها در سطح ملی جشن گرفته میشوند و برخی از آنها منصب به شهر و منطقه ی خاصی میباشند ، نکته ی جالب فستیوال های تایلندی این است که با توجه به تقویم تایلندی تغییر میکنند و اصولا در روزی جشن گرفته میشوند که ماه کامل باشد.

فستیوال سانگ کارن تایلند

جشنواره ی سالیانه ی آب تایلند که در استقبال از سال نو تایلندی ها برگزار میشود سانگ کارن نام دارد، توصیف این فستیوال برای درک عظمت آن کافی نیست و باید شخصا در این فستیوال حضور داشته باشید تا عظمت آن را درک کنید. یک جشن سراسر آب بسیار شاد!

@val3

فستیوال لوی کراتونگ

جشنواره لوی کراتونگ زیباترین جشنواره ی تایلند است که در سرتاسر تیلند جشن گرفته میشود. کلمه ی لوی به معنی شناور است در حالی که کلمه ی کراتونگ به معنی سبد های کوچک میباشد و در واقع این جشنواره سبدهایی با برگ درخت موز به صورت سنتی ساخته میشوند که در آنها شمع و گل قرار میدهند، شخصی که این سبدها را در آب شناور میکند تکه ای از ناخن و یا موی خود را به همراه چندین سکه در این سبدها قرار میدهد سپس شمع را روشن میکنند و سبد را به حرکت در می اورند اعتقاد بر این است که این کار شروع یک آغاز و شانس دوباره است.

@val3

@val3

توریست و گردشگری تایلند

توریسم به صورت صنعت حیاتی در تایلند تبدیل شده است، ارائه طیف وسیعی از جاذبه های از فعالیت در فضای باز به موزه ها و رویدادهای فرهنگی زیاد در تایلند به صنعت توریسم جلوه خاصی بخشیده است.

اکثر بازدیدکنندگان از تایلند به معابد و از پایتخت تایلند یعنی بانکوک بازدید میکنند.

دیگر فعالیت های گردشگری در تایلند عبارت است از:فوتبال (فوتبال) و بیس بال. گاو نر تایلندی،مبارزه خروس، و مبارزه با ماهی نیز محبوب (هر چند غیر قانونی است )، همراه با بوکس تایلندی، گلف، بدمینتون، و مبارزه بادبادک ها.

تمام بازدید کنندگان باید از یک گذرنامه، ویزا، و اثبات بودجه کافی برای اقامت در تایلند برخوردار باشند.

میانگین بازدید سالیانه گردشگران خارجی از تایلند 1.200.000میلیون نفر و حدود 400.000اتاق در سال گردشگران رزرو میکنند.

وزارت امور خارجه آمریکا برآورد هزینه روزانه از اقامت در بانکوک در 182 $ کرده است. در پوکت، 253 $و در مناطق کوچکتر، 118 $این هزینه براورد شده است.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

شهر های توریستی تایلند

@val3

شهرهای توریستی تایلند عبارتند از: بانکوک،پوکت،سامویی،پاتایا،کرابی،جزیره فی فی،هواهین،چیانگ مای.

در ادامه به بررسی این شهرهای زیبا میپردازیم.

درباره بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند است و یکی مهم ترین شهر های شرق آسیا است.بانکوک دارای مراکز خرید زیادی است و همچنین معابد زیبا و محله های دیدنی.بانکوک یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری شرق آسیا است.حدود 11 میلیون گردشگر هر سال به بانکوک سفر میکند. در بانکوک زندگی پرشوری جریان دارد.جمعیت آن در سال ۲۰۰۷ برابر با ۸٬۱۶۰٬۵۲۲ نفر (با احتساب حومه ۱۰٬۰۶۱٬۷۲۶ نفر) برآورد شده‌است و در کرانه خاوری رود چائو فرایا در نزدیکی خلیج تایلند واقع شده‌ است.این شهر در مرکز مبارزات سیاسی تایلند در قرن 20 بود و تحت کودتاهای متعدد و چند شورش، سرانجام با لغو سلطنت مطلقه، حکومت های مشروطه به تصویب رسید. این شهر در طول سالهای 1960تا 1980 به سرعت رشد کرد و در حال حاضر تاثیر قابل توجهی در سیاست، اقتصاد، آموزش و پرورش، رسانه ها و جامعه مدرن تایلند دارد.این شهر در حال حاضر یک نیروی منطقه ای در امور مالی و کسب و کار، یک مرکز بین المللی برای حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی است، و به عنوان یک مرکز منطقه ای برای هنر، مد و سرگرمی.

@val3

آب و هوای بانکوک

فصل گرم از مارس تا ژوئن، فصل بارانی از جولای تا اکتبر و فصل سرد بین نوامبر و فوریه در بانکوک است؛ آب و هوا در بانکوک که توسط آب و هوای گرمسیری موسمی که به معنی سه فصل اصلی وجود دارد تحت سلطه است. بانکوک گرمترین شهر در جهان است، انتظار می رود دمای روزانه به بیش از 30 درجه سانتی گراد در طول سال (به استثنای احتمالی اواخر دسامبر و اوایل ژانویه) باشد. دو دوره آوریل-مه و سپتامبر تا اکتبر، با رطوبت بالا همراه است. بادهای موسمی جنوب غربی وارد شهر شده بین ماه مه و اکتبر، هوای ابری و بارانی برای بسیاری، خوشحال کننده است.

@val3

بهترین زمان برای رفتن به بانکوک

بهترین ماه برای دیدار بانکوک در فاصله ماه دسامبر تا فوریه است؛ در طول شب در این زمان از سال دمای آن به زیر 20 درجه سانتیگراد میرسد. آب و هوای بانکوک در طول این ماه تا حد زیادی خوب و آرام است، با آسمان آبی تقریبا در هر روز.

@val3

پرطرفدارترین زمان در بانکوک

داغ ترین زمان بانکوک بین ماه های مارس و مه، هنگامی که درجه حرارت افزایش می یابد وبه 40 درجه میرسد. این زمانی است که سال نو تایلندی، از Songkran،شکل می گیرد و کشور با آب بازی سه روزه سرگرم است.

@val3

فصل بارانی

فصل بارانی بین ماه مه و اکتبر رخ می دهد. هتل ها و امکانات گشت و گذار اغلب با تخفیف بسیار حتی تا نصف قیمت در این دوره خدمات ارائه میدهند. اگر شما برای تعطیلات ساحلی آمده اید با این حال، تهدید باران در بانکوک است و شما میتوانید از فعالیت های داخلی سرپوشیده لذت ببرید، از جمله مجتمع های سرگرمی، خرید، آکواریوم و معابد بانکوک.

فرودگاه بانکوک

بانکوک دارای یکی از شلوغ ترین حمل و نقل هوایی در کشورهای آسیایی است . دو فرودگاه ها تجاری دارد، فرودگاه قدیمی تر، فرودگاه بین المللی دن موئنگ و فرودگاه بین المللی جدید بانکوک، که معمولا به عنوان سووارنابومی شناخته میشود. سووارنابومی، به عنوان فرودگاه اصلی بانکوک که در سال 2006 افتتاح شد، 52808013 مسافر را در سال 2015 جابجا کرده است، این فرودگاه بیستمین فرودگاه شلوغ در جهان است.

محله های معروف بانکوک

Sukhumvit

Silom

Siam

Pratunam

Chinatown

Riverside

Khao San Road

Chidlom - Ploenchit

Old City

Sathorn

Ratchadapisek

Suvarnabhumi

محله Sukhumvit

طولانی ترین محله در تایلند است و دارای بسیاری از جاذبه های توریستی است.دقیقه به دقیقه که در این محله قدم میزنید میتوانید خرید کنید و یا در رستوران های متنوع این محله در بانکوک غذاهای خوشمزه میل کنید.اگر دوستدار جذابیت و شور و زندگی هستید به این محله سربزنید.بسیاری از به روزترین رستوران ها، کافه ها، مراکز مطبوع، هتل های لوکس و باشگاه ها را در این منطقه میتوان یافت.آرامش را می توان در کافه ها، رستوران های کنار نهر آب و چشمه های طبیعی این محله یافت. چشمه های معدنی زیادی در این محله یافت میشود.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Silom

سیلوم (Silom) بدون شک یکی از مرکزهای مالی و مهم ترین محله های بانکوک همراه با بسیاری از مقر بانک ها، موسسات مالی و ساختمان های اداری است.هتل های خوب، مراکز فروش زیاد،پاساژها و رستوران های بزرگ فراوانی در این محله یافت میشود.این محله ی بسیار پیشرفته در بانکوک دارای همه نوع وسایل نقلیه عمومی روز دنیا میباشد.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Siam

سیام بدون شک مرکز خرید در بانکوک است.محله سیام را میتوان از محبوب ترین و مهمترین مراکز خرید نام برد و از مراکزی مانند MBK Center, Siam Discovery Center, Siam Center, and Siam Paragon تشکیل شده. در میدان سیام، طیف گسترده ای از مغازه ها و خدمات، از جمله رستوران ها، کافه ها، بوتیک های لباس، فروشگاه ها، سینما، کتاب فروشی ها، کافه Hard Rock، هتل ها و بانک ها وجود دارد.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Pratunam

Pratunam یکی از مناطق رنگارنگ و پر هرج و مرج بانکوک، و معروف برای بوتیک های مد روز، بازارهای خیابانی، بازار و فروشندگان محلی آن است. Pratunam ارائه می دهد قیمت پایین برای انواع لباس، لوازم جانبی مد، کفش، ساعت، جواهرات، کمربند، چمدان و ... شمارا به خریدن وسوسه میکند.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Chinatown

محله چینی های بانکوک یکی از جاذبه های توریستی محبوب بانکوک است.اگر طرفدار غذای چینی هستید حتما به این محل سر بزنید.غذاهای این محله فوق العاده است.همچنین تمامی آداب و رسوم چینی ها را میتوانید در این محل ببینید.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Bangkok Riverside

یکی از قدیمی ترین محله های بانکوک میباشد که ریشه سنتی تایلند هنوز در این شهر وجود دارد. یکی از مناطق جذاب و خوش منظره و زیبای بانکوک در این شهر واقع شده است که میتوانید با منظره صحنه تغییر روز و شب و آسمان را مشاهده کنید.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Khao San Road

این محل بر اساس کتاب ساحل به عنوان محل کوله پشتی به دوشان شناخته میشود. در این محله مغازه های متفاوتی میتوانید پیدا کنید، هتل، کافی نت ها، کافه ها و باشگاه ها، رستوران ها، سالن های ماساژ، آژانس های مسافرتی، کتاب فروشی ها، بازار، مغازه های خال کوبی و خیلی، خیلی بیشتر میتوانید در کنار هم در این محله پیدا کنید.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله Chidlom and Ploenchit Bangkok

Ploenchit و Chidlom منطقه ای در مرکز شهر بانکوک.این محل چهره مدرنی را به بانکوک داده است. توسط ساختمان های بلند، آپارتمان مجلل، سفارتخانه ها، مراکز خرید گران قیمت و هتل های لوکس، منطقه ای مهم در بانکوک شده است. این منطقه جاذبه های توریستی سنتی کمی دارد(به غیر از چند زیارتگاه محبوب)، اما یکی از شیک ترین محله های بانکوک است.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

محله (Bangkok Old City (Rattanakosin

این منطقه نزدیک محله چینی ها قرار دارد. شهر قدیمی (Rattanakosin) که در آن شما جاذبه های تاریخی و دیدنی و مورد احترام بانکوک را پیدا میکنید. هر گوشه این محله مناظر شامل عظمت کاخ های بزرگ، زیبایی و هیبت الهام بخش از معبد Phra Kaew و مراکز یادگیری سنتی وات پو و وات Mahathat را میتوان دید، اگر اهل مدیتیشن هستید میتوانید در این محله به سراغ آن بروید.

Sanam Luang,یک پارک تاریخی در کنار کاخ بزرگ به طور سنتی برای مراسم سلطنتی و مراسم بودایی و ملی مهم استفاده می شود.

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

موزه های بانکوک

در بانکوک والاترین و عجیب ترین موزه ها را میتوان دید، مجموعه ای از آثار مختلف که شما می توانید تصور کنید، به بازدید کنندگان یک بینش فوق العاده به فرهنگ رنگارنگ تایلند و میراث منحصر به فردش میدهد. بهترین مکان برای شروع رفتن به موزه ملی، در Rattanakosin است، مجموعه های آن تمام آثار ادوار تاریخ تایلند را ارائه میدهد و مقدمه ای بینظیر برای هنر و معماری این کشور است.

موزه شهر باستانی

ساعت کار: 8:00-17:00

آدرس: سموت پرکن، Bangpoo –با فاصله کمتر از یک ساعت از مرکز شهر بانکوک-بهترین راه برای رفتن به آنجا با تاکسی است و یا گرفتن BTS قطار هوایی، سپس در ادامه مسیر با تاکسی تا حدود 30 دقیقه.

@val3

موزه پزشکی بانکوک

چیزهای ترسناکی که برای بدن انسان اتفاق میفتد را در این موزه میتوانید ببینید. جسد هایی از قربانیان ،اعضای بدن انسان و جسد های کالبد شکافی شده همگی در شیشه هایی به نمایش گذاشته شده در این موزه. این موزه مربوط به انگل شناسی ،تاریخچه پزشکی و انسان شناسی می باشد برای همین بیشتر بازدیدکنندگان آن دانشجویان پزشکی هستند.

ساعات کار: دوشنبه تا شنبه - 9:00-16:00

محدوده قیمت: 40 بات - رایگان برای کودکان

بهترین راه برای رفتن به این موزه از رودخانه شاتل در نزدیکی کاخ بزرگ است و با گرفتن قایق در اسکله چانگ و یا اسکلهPrajan، این راهی ساده است تنها با هزینه 3 بات.

@val3

موزه ملی بانکوک

این موزه مجموعه ای از آثار تمام ادوار تاریخ تایلند و کلکسیونی از هنر و معماری بی نظیر و آثار مکشوفه کشور تایلند میباشد.

ساعات: 09:00 - 16:00 (چهارشنبه - یکشنبه)

آدرس: جاده Phrothat ، در نزدیکی کاخ بزرگ

احتمالا بهترین راه برای رفتن به آنجا با تاکسی است.

@val3

موزه صدف حلزونی یا خرچنگ بانکوک

ساعت کار: 10:00-20:00

آدرس: جاده 23سیلوم ، در مقابل بیمارستانLerdsin

@val3

موزه Bangkokian

ساعات کار: 10:00-17:00 (تعطیلات آخر هفته تنها)

آدرس: Charoenkrung – بهترین مسیر برای رفتن به آنجا با تاکسی است. شما می توانید قطار هوایی BTS به ایستگاه Nonsi یا مترو MRT به ایستگاه سام یان را، سپس در ادامه مسیر با تاکسی.

@val3

موزه بانک تایلند

موزه بانک تایلند، تاریخ گردش و تکامل پول کشور تایلند را به نمایش گذاشته است.

ساعت کار: 09:30 - 16:00 (دوشنبه - جمعه)

آدرس: کاخ Khunphrom بهترین راه برای رفتن به آنجا با تاکسی است. یا شما می توانید با قایق به اسکله Thewej (N15)،بروید و پس از آن با تاکسی ادامه مسیر را بروید.

@val3

موزه Erawan

ساعات کار: هر روز 00: 8-00: 17

آدرس: جاده سوخومویت-برای رسیدن به آنجا: از قطار هوایی در ایستگاه مهره ، گرفتن یک تاکسی به موزه

@val3

موزه ماشین

ساعات 9 صبح الی 5 بعد از ظهر بجز دوشنبه آدرس: Ngio ، Nakorn Chaisri، Nakorn پاتوم 73120

@val3

موزه سیام

ساعت کار: 10.00-18.00 (سه تا یکشنبه) آدرس: در منطقه Phra Nakorn، جزیره Rattanakosin ، جنوب وات پو

@val3

باغ وحش و آکواریوم ها در بانکوک

در ادامه سعی می شود شما را با باغ وحش ها و آکواریوم های جذاب و دیدنی در بانکوک آشنا کنیم.

باغ وحش سافاری

این باغ وحش فوق العاده در بانکوک، به دو قسمت تقسیم شده است. بخش اول، سافاری پارک تایلند بزرگترین باغ وحش و اوقات فراغت پارک باز است، و جایی برای همه ی گروه های سنی است. این باغ وحش تجربه سیاحت اکتشافی در افریقا را ارائه می دهد از طریق یک حیات وحش آفریقایی، که خانه ای برای صدها نوع حیوانات از سراسر جهان است. برخی از جاذبه های مهم در اینجا جنگل کروز، جنگ CDV، تخم مرغ جهانی، بالیوود نمایش کابوی شیرین کاری و نمایش بوکس اورانگوتان.

بخش دوم یک پارک دریایی است که شامل انواع غنی از حیوانات دریایی است. شما همچنین می توانید دلفین ها، پرندگان و دیگر حیوانات آموزش دیده را در یک نمایش زیبا و لذت بخش ببینید. این باغ وحش را باید بازدید کرد.

@val3

آژانس آیشم مجری تور تایلند،تور بانکوک،تور ارزان،تور تایلند تخصص ماست،تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی است.

دنیای اقیانوس سیام

سیام به اندازه سه استخر المپیک و دو طبقه در زیر مرکز خرید پاراگون است، اقیانوس جهانی سیام سرزمین عجایب آبی است. این بزرگترین آکواریوم در تایلند است و شامل برخی از گونه های نادر از حیات دریایی میباشد. و دارای سینماD4. هنگامی که از بانکوک بازدید میکنید، تور خود را به هر دو بخش آموزشی و سرگرم کننده تقسیم کنید به خصوص اگر شما در حال سفر با بچه ها هستید. شاهد مرگبارترین شکارچیان در تونل 270 درجه ای در زیر آب شوید و لذت ببرید. شنا در میان کوسه ها و دیدن زیبایی های اقیانوس در یک قایق پایین شیشه ای در سیام میتواند بسیار لذت بخش باشد. اقیانوس جهانی سیام خواهد توانست شما را هیپنوتیزم کند!

@val3

آژانس آیشم مجری تور تایلند،تور بانکوک،تور ارزان،تور تایلند تخصص ماست،تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی است.

باغ وحش دوسیت

اولین باغ وحش تایلند، همچنین به عنوان Khao Din نیز شناخته شده است. در اینجا شما به دیدن 1600 حیوانان خانگی و بین المللی، از جمله گوزن پارس زال و ببر سفید بنگال می روید. این پارک همچنین دارای امکانات برای سوار کاری برای کودکان و همچنین به عنوان یک دریاچه قابل توجه، که در آن شما می توانید قایقرانی کنید و به تغذیه ماهی ها بپردازید و لذت ببرید. علاقمندان به تاریخ نیز می توانند یک انحراف و پناهگاه زیرزمینی جنگ جهانی دوم در نزدیکی زیستگاه کرگدن را ببینند. همپنین یک مرکز بزرگ مواد غذایی وجود دارد که انواع غذاهای محلی و دسر را ارائه می دهد. از آنجا که باغ وحش یک منطقه وسیع است توصیه می شود مناطق مورد علاقه خود را از روی نقشه انتخاب کنید.

@val3

آژانس آیشم مجری تور تایلند،تور بانکوک،تور ارزان،تور تایلند تخصص ماست،تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی است.

باغ وحش و مزرعه تمساح Samutprakarn

بزرگترین باغ وحش تمساح در جهان است که در 10 کیلومتری از بانکوک واقع شده است و به آموزش و پرورش و حفظ حیوانات، به ویژه تمساح اختصاص یافته است. در این مزرعه شما همچنین می توانید فیل ها، ببر، شیر، میمون، اسب و اسب آبی را مشاهده کنید. در آن جا نوازندگان روزانه دیده می شود که با انجام کارهایی مانند قرار دادن سر و دست خود داخل دهان تمساح بازدیدکنندگان را به وجد می آورند. شما همچنین می توانید لذت ببرید از تماشای فیل ها که روی طناب راه می روند، اسکیت سوارها و رقص.

@val3

آژانس آیشم مجری تور تایلند،تور بانکوک،تور ارزان،تور تایلند تخصص ماست،تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی است.

5 مکان برتر برای ماساژ در بانکوک

یکی از کارهایی که افرادی که از تایلند بازدید میکنند انجام ماساژ تایلندی است با بسیاری از گزینه های ماساژ که در دسترس بازدید کنندگان است، ما به شما کمک میکنیم توسط این لیست با پنج مکان برتر ماساژ در بانکوک آشنا شوید. بر خلاف سبک های ماساژ غربی، ماساژ تایلندی بر روی نقاط فشار متمرکز است. درمان اغلب با پا شروع می شود و به تدریج به سمت بالا به سمت سر حرکت می کند. ماساژ ریتمیک و مانورها روش کار به منظور استراحت و یک تراز انرژی در بدن هستند. مقادیر مختلفی از فشار به خطوط انرژی در امتداد بدن مطابق با اصول آیورودا از تعادل انرژی به بدن فرد وارد میشود.

مغازه های ماساژ محلی

شما واقعا نمی توانید پیاده روی کنید در خیابانهای بانکوک بدون اینکه مغازه های ماساژ را نبینید، آنها واقعا در همه جا حاضر هستند. مغازه های ماساژ معمولا بیش از چند طبقه هستند در طبقه همکف شما یک ردیف از صندلی و footstalls جایی که شما نشسته خواهید شد وجود دارد. اگر شما درخواست یک ماساژ پا دارید شما را به طبقه بالا خواهند برد، یک سری تشک که جدا شده توسط پرده هایی برای راحتی فرد، برای ماساژ تایلندی استفاده می شود. اکثر مغازه های ماساژ با زبان انگلیسی صحبت می کنند و قیمت ها قبل از ماساژ به شما اعلام خواهد شد؛ به طور متوسط هزینه آن 200-300 بات برای ماساژ تایلندی در یک ساعت است.

@val3

انجمن گیاهان دارویی آسیا

انجمن گیاهان دارویی آسیا یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی که می خواهند از خدمات ماساژ طراحی شده استفاده کنند. پذیرش انجمن به زبان انگلیسی صحبت میکنند، انتخاب زمان و مدت زمان ماساژ را میتوانید انتخاب کنید. در اینجا یک ماساژ تایلندی به مدت یک ساعت 400 بات برای 60 دقیقه هزینه خواهد داشت. شما همچنین می توانید روغن ماساژ، مالش و درمان توپ گیاهی تایلندی را در اینجا دریافت کنید. همچنین اتاق خصوصی که در آن شما می توانید از درمان های تنهایی یا به عنوان یک زن و شوهر لذت ببرید وجود دارد.

@val3

ماساژ سنتی تایلندی وات پو

وات پو خانه ماساژ سنتی تایلندی است، با اصول ماساژ که در سنگی در محوطه معبد حک شده است. ماساژ در تهویه مطبوع در اینجا صورت میگیرد. با نوسازی اخیر یک طبقه به آن اضافه شده است که ارائه یک منظره بزرگ از ساختمان پر زرق و برق، را میدهد. ماساژ تایلندی ساعتی 420 بات است.

سرزمین سلامت

اگر شما با مردم محلی صحبت کنید این مکان اغلب انتخاب اول آنها برای ماساژ در بانکوک است. امکانات با کیفیت بالا و ماساژ با یک پیام تایلندی دو ساعت هزینه ای تنها حدود 500 بات خواهد داشت. درمان های دیگر شامل ماساژ پا، ماساژ بدن لهستانی و فیشال و همچنین بهره گیری از آبگرم جکوزی و سونا تورمالین است که برای یک نفر طراحی شده است.

@val3

ماساژ توسط نابینایان

اغلب گفته می شود که به دلیل عدم دید نابینایان، این ماساژ بیشتر در هماهنگی با بدن شما است و می تواند در درمان بهتر از آن استفاده کنید. همچنین یک منبع بزرگ درآمد برای افراد نابینا میباشد، که اغلب در تلاش برای پیدا کردن کار در بانکوک هستند. بنیاد اشتغال نابینایان در بانکوک تعیین کرده است تا یک مغازه ماساژ در ساختمان چان کائو برای آنها درنظر گرفته شود. این مکان باز است از ساعت 09:00 تا 20:00، ارزش ماساژ تایلندی در اینجا برابر 200 بات در یک ساعت است. در ابتدا ممکن است عجیب به نظر برسد، اما درمانگران ماساژ بسیار مهربان هستند و شما به زودی استراحت خوبی خواهید کرد و لذت میبرید از تجربه این ماساژ.

غذاهای خیابانی بانکوک

مواد غذایی خیابانی در بانکوک فراهم می کند وعده های غذایی مناسب، خوشمزه و ارزان و این یکی از ناب ترین راه ها برای در تماس بودن با فرهنگ محلی تایلند است. مواد غذایی خیابانی بخشی از تجربه ناب بانکوک است. در هر کجای شهر، دکه مواد غذایی فراوان است و شما یک غلظت بالایی از آنها را در مناطق شلوغ پیدا خواهید کرد برخی از فروشندگان خیابانی در گروه عمل می کنند، به خصوص در بازارهای محلی، که شما می توانید به آنجا بروید هر شب و یک انتخاب مختلف از مواد غذایی را تست کنید. فروشندگان مواد غذایی از قبیل، تپش پاپایا، کباب سیخ کباب گوشت و یا رشته فرنگی را میفروشند. در اینجا یک لیست از محبوب ترین مواد غذایی خیابانی تایلندی را بیان میکنیم: سام تام - سالاد پاپایا خاو پد - برنج سرخ شده پد تایلندی کونگ - پاستا با میگو در Khao مون گای - مرغ بخارپز در برنج گای / مو بینگ- مرغ کبابی / کباب گوشت خوک سای ها- پد سوسیس -کباب ماهی نمکی.

انواع بسیاری از غرفه های ماکارونی وجود دارد: رشته فرنگی مرغ، رشته فرنگی اردک، رشته فرنگی تخم مرغ با wonton و Daeng از مو (گوشت خوک کباب شده قرمز)، گوشت گاو و توپ گوشت رشته فرنگی، رشته فرنگی در سویا قرمز رب لوبیا با توپ ماهی، ماهی مرکب.

همانطور که قبلا گفته شد، غذای خیابانی در سراسر بانکوک پیدا میشود، اما چند نقطه برتر که در آن شما یک مقدار زیادی از مواد غذایی را خواهید دید عبارتند از: محله چینی ها- Bang Rak- شهر قدیمی Rattanakosin- خیابان مواد غذایی خاو سان

@val3

@val3

@val3

جاذبه های بانکوک

در ادامه به مغرفی جاذبه های بانکوک میپردازیم.

@val3

@val3

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

Grand Palace & Wat Prakeaw

این بنا در سال 1782 ساخته شده است و نزدیک به 150 سال خانه پادشاهان تایلند بوده است.این بنا بسیار زیبا و فوق العاده میباشد.سبک معماری آن چشم نواز و بسیار پیچیده است.Wat Pra Kaew پادشاه آن زمان تایلند یک مجسمه از زمرد که بودا میباشد به احترام بودا در این کاخ بسیار زیبا ساخته است.بازدید از این کاخ زیبا حتما در برنامه سفر خود قرار بدهید.

@val3

@val3

@val3

@val3

(Wat Arun (The Temple of Dawn

وات آرون،به زبان محلی به عنوان وات Chaeng شناخته شده است، در غرب (Thonburi) از رودخانه چائو Phraya واقع شده است. وات آرون به راحتی یکی از معابد خیره کننده و بسیار زیبا در بانکوک است، نه تنها به دلیل موقعیت رودخانه آن، بلکه به دلیل طراحی بسیار متفاوت آن است نسبت به معابد دیگر در بانکوک.

وات آرون (یا معبد سپیده دم) که تا حدودی از مناره colorfully تزئین شده است و که انعکاس آن در آب زیبایی آن را ذو چندان کرده است که تقریبا طور مستقیم در .مقابل وات پو واقه شده است.

برای رفتن به این معبد زیبا کافی است سوار قایق های بشود که درون این رود جاری هستند و هزینه این قایق ها 3 بات است و هزینه ورود به این معبد فوق العاده 100 بات است.

@val3

Floating Market

قایق با میوه های گرمسیری و سبزیجات تازه، آب نارگیل آماده به نوشیدنی و مواد غذایی محلی پخته شده از آشپزخانه های شناور در قایق قرار گرفته است و شما میتوانید با قایق ها به دیدن و خرید این بازارچه شناور خوشمزه بروید . برای لذت بردن از فضای بدون چانه زدن بر سر قیمت، سعی کنید آرامش بخش در تور قایق هدایت بازار دمنن سدواک. داشته باشید.Taling Chan،بنگ کو ویانگ بازار، باشگاه خا و دمنن سدواک.نام این بازارچه ها هستن.

@val3

(Chinatown (Yaowarat

محله چینی ها بانکوک یکی از جاذبه های توریستی محبوب وبهشت غذایی برای توریست ها است. پس از غروب آفتاب در اینجا به کشف پر جنب و جوش برای رستوران های خیابانی است. در روز این محل بسیار خلوتر است، فقط غذا به عنوان جاذبه اصلی این محل ها نیست.فروشگاه دیدنی برای خرید صنایع دستی و معاید زیبا و فستیوال های متعدد گرمی بخش این محله است.اگه سال جدید چینی ها در تایلند هستید حتما به این محله سر بزنید.

@val3

Wat Pho in Bangkok

وات پو (معبد خمیده بودا)، و یا معبد Phra Chetuphon است، در پشت معبد زمرد بودا واقع شده است و باید برای هر بازدید کننده که برای اولین بار به بانکوک رفته است شدیدا توصیه میشود که به این مکان سربزند .

این یکی از بزرگترین مجتمع های معبد در شهر بانکوک و مشهور برای غول پیکر دراز کشیده یا خمیده که اندازه گیری شده از این بت اندازه 46 متری را نشان میدهد واین بت از جنس طلا پوشانده شده است.در هنگام ورود به این معبد شما میتوانید یه کاسه سکه از جنس برنز دریافت کنید و بعد از رها کردن سکه در جاهای مختلف معبد میتوانید صدا جالب و بسیار شنیدنی منعکس میشود.

جاذبه بعدی این معبد ماساژهای آن است که مدرسه ماساژ در آن وجود دارد و شما میتواند خستگی یک عمر را از بدنتان در اورید.

همه بازدیدکنندگان باید لباس مناسب به تن داشته باشند و از دسامبر 2012، ورود به معبد هزینه 100 بات و شما می توانید هر از 8:00-17:00 به این معبد مراجعه کنید.

@val3

@val3

Chao Phraya River and Waterways

صدها سال است که Besso's scribblings به ونیز شرق مشهور است.این مکان تذاعی کننده عاشقانه های شرق آسیا است.شما میتواند با قایق درون شهر به گشت و گذار بپردازید و ازن نمای معابد و درختان زیبای که در مسیر شما هستن نهایت لذت را ببرید.

@val3

@val3

@val3

Chatuchak Weekend Market

اگر عاشق خرید هستید حتما به این بازار سر بزنید.این بازار دارای بهترین کالاها با نازلترین قیمت ها میباشد.این بازار نزدیک به 35 هکتار و قریب به 8000 غرفه دارا میباشد.در تعطیلات آخر هفته معمولی، بیش از 200،000 بازدید کننده به Chatuchak می آیند

کالا های که در این بازار به فروش میرود عبارت است از:

لباس و لوازم جانبی (بخش 2-6، 10-26)

صنایع دستی (بخش 8-11)

سرامیک (بخش 11، 13، 15، 17، 19، 25)

مبلمان و دکوراسیون خانگی (بخش 1،3،4،7،8)

مواد غذایی و آشامیدنی (بخش 2، 3، 4، 23، 24، 26، 27)

گیاهان و ابزار باغبانی (بخش 3 ، 4)

هنر و گالری (بخش 7)

حیوانات خانگی و لوازم جانبی پت (بخش 8، 9، 11، 13)

کتاب ها (بخش 1، 27)

عتیقه و کلکسیون (بخش 1، 26)

متفرقه و لباس استفاده می شود (بخش 2، 3، 4، 5، 6، 22، 25، 26)

تور تایلند تخصص ماست، آژانس هواپیمایی آیشم مجری تور تایلند ، تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی.

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

مراکز خرید بانکوک

آژانس هواپیمایی آیشم درصدد است تا با معرفی مراکز خرید بانکوک شما را در تجربه ای بهتر از تور بانکوک یاری کند.

CentralWorld Bangkok

CentralWorld mega-shopping یکی از تجربه های خرید که هیجان انگیز ترین خرید در بانکوک ارائه می دهد. همه چیز از بوتیک با نام تجاری لباس مختلف، وسایل پیشرفته، کتابفروشی ها و طراح مبلمان ،مواد غذایی ، یک صف از بانک ها، سالن های زیبایی، رستوران لذیذ و حتی یک زمین اسکی روی یخ در این مرکز تجاری تفریحی یافت میشود.

مساحت کل این مجتمع 830،000 متر مربع است،دارای طیف وسیعی از مغازه ها که شامل بیش از 500 فروشگاه ها، 100 رستوران ها و کافه ها، 15 سینما، شهربازی سر پوشیده و مرکز آموزش (سیاره نابغه )، دو فروشگاه لنگر، و همچنین FOOD COURT مرسوم، مد روز، یک سوپر مارکت گسترده و یک فضای باز برای مراسم ها سال نو رسمی در بانکوک در نظر گرفته شده است.

Siam Paragon

سیام پاراگون یک مجتمع بسیار محبوب که مرکز خرید لوکس و میزبان از مارک های مد بالا بین المللی است، بزرگترین آکواریوم آسیای جنوب شرقی در این مجتمع وجود دارد، 16 صفحه نمایش سینمایی و انتخاب جامع از غذاهای جهان است. به دلیل موقعیت مکانی این مجتمع و نزدیکی به مترو و مونوریل تردید به این مجتمع بسیار راحت و ساده میباشد.

ورودیه این مجتمع بسار زیبا است که حجم زیادی از شیشه و فولاد به کار رفته است.بعد از ورود به این مجتمع زیبا در طبقه اول انواع برندهای مختلف و معروف دنیا در این مجتمع حضور دارند.اگر اهل برند بازی و خرید لوکس هستید به این مجتمع سر بزنید.انواع برندی های که در این مجتمع حضور دارند:

Zara

MNG

Massimo Dutti

Paul Smith

Armani

Hugo Boss

Gap

Jaspal

Mikimoto

Swarovski

Greyhound

Coach

D’Mond

Prestige

Code 10

Footwork

H& M

طبقه دوم این پاساژ فوق العاده تر است لگر به دنبال تکنولوژی و ماشین هستید به این طبقع سر بزنید

Sony

Samsung

Bose

Bang & Olufsen

QI. Shiseido

Asia Books

Toshiba

Aston Martin

Lotus

BMW

Maserati

Ferrari

Lamborghini

Kinokunia

True

iStudio

Starbucks

Q Concept Store

Blackberry

pic716135210001

گالری تصاویر
thiland124.jpg
thiland125.jpg thiland126.jpg bangkok-forensic-museum-pezesk.jpg bangkokian-museum-house.jpg bangkok-seashell-museum.jpg bank-of-thailand.jpg bastani.jpg erawan-museum.jpg jesada-car-museum.jpg national-museum-bangkok.jpg siam-museum.jpg health-land.jpg massage111.jpg thai-massage3.jpg bangkok-weather.jpg rainy-season-bangkok.jpg bangkok231.jpg street-food.jpg t-and-k-seafood.jpg thai-dessert.jpg t78.jpg t86.jpg t87.jpg t89.jpg