• درباره فرهنگ فیلیپینی

درباره فرهنگ فیلیپینی

در مورد فیلیپین چه چیزی هست که آن را از سایر نقاط جهان متفاوت میکند؟ خوب، برای یک چیز، همه چیز در مورد فرهنگ آنهاست. اینجا 11 چیز که باید درباره فرهنگ فیلیپینی بدانید که آنها را از هر ملت دیگری بر روی این سیاره جدا می کند آورده شده است. در تور فیلیپین خود از نزدیک شاهد این فرهنگ های دوست داشتنی خواهید بود.

فیلیپینی ها بسیار انعطاف پذیر هستند

در زمان فجایع و سختی ها فیلیپینی ها همیشه چالش ها را پشت سر میگذارند. به جای غلتیدن در مشکلات، آنها موفق به مدیریت آن میشوند.

فیلیپینی ها به خانواده هایشان افتخار می کنند

در فیلیپین، خانواده اول است. بنابراین، چه شما بخشی از خانواده هستید یا شما به نسل سوم یا چهارم تعلق داشته باشید، شما به عنوان یک عضو خانواده تلقی می شوید. گاهی اوقات حتی نزدیکترین دوستان نیز عضوی از خانواده در نظر گرفته می شوند.

فیلیپینی ها بسیار مذهبی هستند

در تمام گوشه های یک خانه فیلیپینی، می توانید تصاویر صلیب و سایر متعلقات مذهبی را پیدا کنید. آنها هر یکشنبه یا گاهی حتی دو بار یا سه بار در هفته به کلیسا می روند.

فیلیپینی ها به یکدیگر کمک می کنند

فیلیپینها بیشتر به نام بانیان به محبوبیت شناخته می شوند، فیلیپینی ها به یکدیگر کمک می کنند بدون آنکه انتظار داشته باشند چیزی را برایشان جبران کنند، بنابراین وظایف و مسئولیت هایشان بسیار ساده تر می شود. گاهی اوقات این "روح جامعه" نامیده می شود.

ارزشهای سنتی و فرهنگ فیلیپینی

برای فیلیپینی ها، سنت ها در خانه و در خانواده شان بسیار مهم هستند. آنها معمولا روز خاصی را برای جشن خاصی مثل جشنواره ها، جشن های تولد، پیاده روی ها و غیره کنار می گذارند. البته هر دور هم جمع شدن به همکاری با یکدیگر برای تهیه غذای مجلل اختصاص دارد.

فیلیپینی ها عاشق جشن اند

بله، فیلیپینی ها دوست دارند جشن ها و فستیوال های مختلفی برگزار کنند. باکوود جشنواره ماسکرا را دارد، داوائو جشنواره كادايان را دارد و ماريونودو نيز جشنواره مورينودو دارد.

فیلیپینی ها طولانی ترین جشن های کریسمس را تا کنون داشته اند

حتی در اوایل ماه آگوست، می توانید آهنگ های کریسمس و جینگ جینگ ها را در مراکز خرید یا رستوران های فیلیپین پخش میشوند را بشنوید. همه ی شهر خلق و خوی جشن می گیرد، با خرید بسیاری از مردم و روحیه های خوب. جشن های کریسمس تا هفته اول یا دوم ژانویه ادامه می یابد.

فیلیپینی ها عاشق غذا هستند

علاوه بر صبحانه، ناهار و شام، فیلیپینی ها یک میان وعده در برنامه روزانه خود دارند. هر یک ساعت یا هر سه ساعت آنها چیزی می خورند، یا به کافه می روند.

فیلیپینی ها دوست دارند آواز بخوانند

به همین دلیل است که کارائوکه خیلی شایع شده است. به عنوان بخشی از تفریح خود، فیلیپینی ها زمان خود را با خانواده و یا دوستان خود با آواز خواندن و یا به آهنگ های جدید و قدیمی گوش می دهند.

فیلیپینی ها هنر و معماری را دوست دارند

فقط به ساختمان های عظیم و بلند در همه جا نگاه کنید. فیلیپینی ها علاقه زیادی به هنر و معماری در سطح کاملا جدید دارند.

آنها دوست دارند خلاقانه طراحی کنند، به طور شهودی فکر کنند و برای هر چیزی متفاوت و منحصر به فرد باشند.

pic394653333001

گالری تصاویر