• ده جزیره زیبا در جهان

ده جزیره زیبا در جهان

در فرهنگ لغت آکسفورد یک تعریف واضح از کلمه island اینست که قطعه ای سرزمین احاطه شده توسط آب. با این حال، ما می دانیم که جزایر یکی از زیباترین مکان های روی زمین هستند. اگر آسمان وجود داشته باشد، باید یک جزیره باشد. برای فرار از زندگی شلوغ و ماشینی قرن 21 جزیره ها آرامش بخش ترین نقاط روی کره زمین محسوب میشوند. گذراندن چند روز از تعطیلات در شن و ماسه هایی که در آن شما می توانید بدن خود را استراحت دهید و دوباره جوان کنید و محیط زیبا اطراف برای تازه کردن ذهن شما است برای هر کس که می خواهد از تعطیلات ایده آل خود استفاده کند. امروز ما لیستی از زیباترین جزیره های جهان را ارائه می دهیم.

@val3

10- St. Lucia

سنت لوسیا جزیره ای در کارائیب است که نه تنها برای سواحل طلایی مشهور است بلکه برای جغرافیای جالب آن.این جزیره دو کوه آتشفشانی دارد که 700 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و مناظر خیره کننده ای را ایجاد می کند. چشمه های آب گرم طبیعی در این جزیره وجود دارد که شما می توانید از آنها برای درمان استفاده کنید و روستاهای کوچک ماهیگیری که می توانید آنها را کشف کنید. سنت لوسیا نیز مانند برخی از جزایر همسایگی آن گران نیست.

9-Kauai, Hawaii

قدیمی ترین جزیره در زنجیره جزایر هاوایی به دلیل پوشش جنگلی سرسبز آن به عنوان جزیره باغ شناخته می شود. این جزیره همچنین دارای آبشارهای شگفت انگیز و خط ساحلی به میزان قابل ملاحظه ای با سواحل زیبا است. دریای آبی در اطراف جزیره توسط ماهی های گرمسیری عجیب و غریب و همچنین لاک پشت ها و صخره های مرجانی پوشیده شده است. Kauai بیش از حد شفاف است.

8-Seychelles

سیشل واقع در شرق آفریقا، در اقیانوس هند، سرزمین عجایب گرمسیری است که ارزش دیدن دارد. جزیره ای دور افتاده تقریبا با سواحل آزاد، صخره های مرجانی زیبا و آب های روشن آبی. این سواحل سفید دارای تخته سنگ های غول پیکر و جنگل های حفاظت شده یونسکو است. این جزیره همچنین دارای جمعیت متنوع پرندگان رنگارنگ و سایر حیوانات عجیب و غریب مانند لاک پشت های غول پیکر است.

7-Fiji

فیجی، مورد علاقه بسیاری از گردشگران استرالیا میباشد، مجمع الجزایری با بیش از 300 جزیره در اقیانوس آرام است. سواحل شنی سفید آن با آبهای فیروزه ای، بسیاری از مردم سراسر جهان را جذب می کند که می توانند تعطیلات کامل خود را در یکی از استراحتگاه های لوکس فیجی یا هتل ها بگذرانند و لذت ببرند.

6-Maui, Hawaii

Maui بخشی از جزایر هاوایی است و دارای همه چیز است، حیات وحش عالی، میراث غنی از فرهنگ و سنت های جالب توجه است. شما می توانید زمان خود را با آرامش در سواحل خوب Maui صرف کنید ،و لذت ببرید از بازی با یک دوست در یکی از زمین های گلف خود و اقامت در یکی از استراحتگاه های ساحلی. مائوئی دارای یک توپوگرافی جالب است که شامل آتشفشان، آبشارها و دره های عمیق و سواحل چند رنگی است.

5-Maldives

مالدیو واقع در اقیانوس هندیکی از بهترین جزایر در جهان است. شادابی سواحل سفید و آب های ساحلی طبیعت بکر و چشم نواز به این مکان می دهد. ریف های مرجانی نفس گیر و موجودات زیر آب شما را مجبور به غواصی می کنند و خوانندگان از سراسر جهان به سراغ امواج آبی می آیند.

4-Bali, Indonesia

بالی جزیره ای در اندونزی است که دارای فرهنگ غنی و میراث غنی از هنر، موسیقی و رقص است. این جزیره دارای آتشفشان های بلند است که در سایبان سبز پر زرق و برق و آب های کریستالی شفاف قرار دارند. این جزیره تمام انواع بازدیدکنندگان را جذب می کند.

3-Santorini, Greece

سانتورینی در جنوب دریای اژه زمانی ایجاد شد که یک انفجار آتشفشانی، بسیاری از شهرک هایی را که در آن زمان یک جزیره واحد بود، نابود کرد. این جزیره دارای ویلاهای سفید زیبا و کلیساهای گنبدی آبی است که به نظر می رسد که صخره های آتشفشانی را که به دریای آبی عمیق می کوبند آویزان می کند. سواحل در برخی نقاط دارای شن و ماسه سیاه و قرمز هستند و مکان های غروب خورشید با شکوه هستند. این یکی از مکانهای گرانقیمت و زیبا در جهان است.

2-Bora Bora, French Polynesia

جزیره آتشفشانی کوچک بورا بورا زیباتر از آن چیزی است که حتی هنرمندان مشهور میتوانستند طراحی کنند. آبهای فیروزه ای با زندگی فوق العاده در دریا باعث می شود تا در این جزیره آرام به شما خیلی خوش بگذرد.

1-Palawan, Philippines

پالاوان جزیره ای است که در فیلیپین قرار گرفته و آب های زیبا دریا به رنگ آبی واقعا حیرت انگیز است. با انواع زیادی از حیات وحش منحصر به فرد، هم زمینی و هم آبزی؛ این ناحیه پرجمعیت، یکی از زیباترین مکان های روی زمین است. سواحل سفید روشن، صخره های مرجانی زیبا و جنگل های سرسبز در جزیره به شما خوشامد می گویند و شما را آرزو می کنید تعطیلات خود را هرگز به پایان نرسانید.

هر کسی تعطیلات را دوست دارد اما یک تعطیلات کامل در یکی از زیباترین جزایر جهان می تواند خاطراتی را که طول عمر شما ثبت می شود زیباتر کند. این مکان ها شما را مجبور خواهند کرد که با تمام وجود خود به طبیعت بکر نگاه کنید و متوجه شوید که حتی گاهی اوقات واقعیت می تواند زیباتر از رویاهای پرطرفدار شما باشد.

pic294750310001

گالری تصاویر
best-island.jpg