• ده منطقه ترسناک و عجیب دنیا

ده منطقه ترسناک و عجیب دنیا

اگر به دنبال هیجان و استرس برای گذراندن یک تعطیلات جذاب هستید،پس با ما همراه باشید تا شما را با یک دنیا هیجان رو به رو کنیم.

(Kabayan Mummy Caves (Philippines

Aysham

این غار ها یا بهتر قبر های سنتی هستند که به دست انسان ها ساخته شده اند و برای دفن کردن مردگان خود استفاده میکردن،حال این غار یافت شده است و تمامی مردگان به صورت مومیایی در ان دیده میشوند.

(Wonderland (China

Aysham

این منطقه قرار بوده برای ساخت منطقه دیزنی لند چین در نطر گرفته شوذ اما به علت مشکلات مالی و مرگ کارگری پروژه تعطیل شده است.میگوند روح این کارگر در اطراف این منطقه است.

(Leap Castle (Ireland

Aysham

این قلعه یکی از منحصربفردترین قلعه ها دنیاست.این قلعه خالی از سکنه است.شایعاتی مبنی بر وجود یک نیرو در راهرو این قلعه است.افرادی میگوند هر کسی در اتاق های بالای این قلعه باشد توسط این نیرو شکنجه میبیند.

(Maunsell Sea Forts (North Sea, England

Aysham

این منطقه برای پناه گرفتن از حمله نازی ها در جنگ جهانی دوم درست شده است.شایعاتی در بین مردم وجود دارد که این منطقه که خالی از سکنه است محل تجمع ارواح کشته شده در جنگ جهانی دوم است

(The Door to Hell (Turkmenistan

Aysham

این یک میدان گازی بوده است که در جنگ ترکمنستان و شوروری،توسط شوروی به اتش کشیده شده است،این اتش حدود چهل سال است که میسوزد و انگار دروازه جهنم است.

(Oradour-sur-Glane (France

Aysham

این روستا کوچک در فرانسه،در زمان جنگ جهانی دوم به اتش کشیده شده و تاکنون خالی از سکنه است،مردم که تا بحال شب را در این روستا طی کرده اند،اظهار داشته اند که شب ها صدای جیغ یک دختر بچه به گوش میرسد

(Varosha (Cyprus

Aysham

وروشا،قبرس؛این منطقه از دور مانند مناطق گردشگری قبرس به نطر میاید،اما اینطور نیس؛در سال1974 با حمله ترک ها به این منطقه این منطقه تاکنون خالی از سکنه است،حال تصور کنید چه کسی جرات ماجراجویی در این نقطه از قبرس را دارد.

(The Catacombs (Paris

Aysham

این دخمه در زیر شهر پاریس است.امارهای زیادی وجود دارد اما میگویند که حدود شش میلیون بدن در این دخمه ها دفن شده اند.

(Hoia Baciu Forest (Romania

Aysham

این منطقه مثلث برمودا رومانی معروف است.تا به حال چند گروه به داخل این جنگل رفته اند و دیگر بازنگشته اند.شایعات حاکی است فضایی ها دراین منطقه هستند.علاوه بر این نیز امواج الکترونیکی عجیبی دریافت میشود،شما حاضرید در این منطقه پا بگذارید؟؟؟

pic242135210001

گالری تصاویر
01-Hoia-Baciu-Forest-Romania.jpg
03-Oradour-sur-Glane-France.jpg 05-Maunsell-Sea-Forts-North-Sea.jpg 06-Varosha-Cyprus.jpg 07-Leap-Castle-Ireland.jpg 10-The-Catacombs-Paris.jpg 11-Wonderland-China.jpg 15-Kabayan-Mummy-Caves-The-Philippines.jpg 19-The-Door-to-Hell-Turkmenistan.jpg