• ده چیز جالب و دیدنی در سامویی

ده چیز جالب و دیدنی در سامویی

سامویی این جزیره عظیم دارای جاذبه های طبیعی و دیدنیهای شگفت انگیزی است که در سفر به کشور تایلند بازدید از آن را نباید نادیده گرفت.

برای کسانی که به تصاویر و معماری های مذهبی و طبیعت بکر علاقه مند هستند، دیدن بودای بزرگ به ویژه در غروب خورشید تاثیر فوق العاده ای می گذارد. دوستداران طبیعت می توانند در یک سفر یک روزه به پارک ملی دریایی Ang Thong مراجعه کنند تا لذت بردن از طبیعت را به گونه ای متفاوت تجربه کنند، جزایر پر زرق و برق گرمسیری میزبان خوبی خواهدبود.

10 چیز برتر در Koh Samui در زیر ذکر شده است، آنها پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری در جزیره هستند.

سامویی

بودا بزرگ

در ساحل شمالی سامویی معبد معروف بودا بزرگ قرار گرفته است. معروف ترین معبد سامویی این معبد است، بودای ساخته شده با طلا و ارتفاع 12 متری از چند کیلومتر دورتر دیده میشود. در اطراف معبد بسیاری از زیارتگاه های مختلف و دیگر بوداهای کوچک ساخته شده اند. همچنین یک بازار کوچک برای فروش طیف گسترده ای از جواهرات و سوغاتی های دیگر نیز وجود دارد، در کنار فروشگاه های مختلف مواد غذایی محلی.

@val3

روستای ماهیگیر بوفوت

روستای ماهیگیر سامویی یک بخش تاریخی از Bophut است، با ساختمان های روستایی، فروشگاه های بوتیک، رستوران های مرسوم، و مجموعه ای کوچک از هتل ها با پوشش ساحلی باریک محدود. هر جمعه، کل منطقه به بازار خیابان ماهیگیران می آیند برای خرید، این روستا تعداد زیادی از خریداران از سراسر جزیره را برای انواع محصولات شگفت انگیز و فضای پر جنب و جوش خود جذب می کند.

@val3

هین تا و هین یای

طبیعتی با ریزه کاری های جذاب و دیدنی، این سازه های زمین شناسی که به نام سنگ های هین تا و هین یای (سنگ های پدر بزرگ و مادربزرگ)، که به ترتیب، مانند جنس نر و ماده، دیده می شوند شناخته میشوند.

@val3

کوه تائو

Koh Tao به معنی "جزیره لاک پشت" ، که مقصد غواصی در تایلند است. سواحل سفید شن و ماسه ای جزیره زیبایی خاصی به این منطقه میدهد؛ مساحت جزیره 21 کیلومتر مربع است که توسط آب های شفاف خلیج تایلند احاطه شده است. صخره های مرجانی پر جنب و جوش در طبیعت و طیف وسیعی از موجودات هیجان انگیز و رنگارنگ دریایی، از جمله لاک پشت ها، همگی از دیدنیهای کوه تائو میباشد.

@val3

معبد Wat Plai Laem

Wat Plai Laem در نزدیکی بودا بزرگ در شمال جزیره واقع شده، این معبد بودایی نیز بسیار جالب و دیدنی است. معبد دارای دکور و هنر بسیار زیبایی است، یک تصویر 18 ساله از گویینین - الهه رحمت و یک بودا بزرگ چینی سفید بر روی دریاچه نمای دیدنی را خلق کرده است. اگر پول برای نگهداری معبد اهدا کنید، صرف خرید یک کیسه از مواد غذایی برای ماهی های دریاچه می شود.

@val3

آبشار Namuang

اگرچه سامویی دارای آبشارهای متعددی است، آبشار نامونگ احتمالا زیباترین آنهاست. اسم Na Muang به سنگهای بنفش عظیم در آبشارها اشاره میکند. سنگ ها و ریشه های درختی یک پله طبیعی را ایجاد می کنند که منجر به پایه Na Muang 1 می شود. استخر بزرگ طبیعی زیر آبشار قرار گرفته است. 10 دقیقه طول کشیده تا کوه به زیباترین آبشار سومیو Na Muang 2 منتهی شود.

@val3

باغ بودا مخفی

این اغ در بالای تپه ها در داخل ساحل کوه سامویی پنهان شده است، با ارائه دیدگاه های با شکوه و مجموعه ای غیر معمول از مجسمه ها در میان جنگل های پر جنب و جوش احاطه شده است. این باغ ها را یک کشاورز قدیمی ثروتمند Thongsuk در سال 1976 بنا نهاد و چندین مجسمه و معابد در اطراف اش نصب کرد.

@val3

کافه Ladyboy

کافه Ladyboy محلی برای تفریح جوانان و صرف نوشیدنی میباشد.

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic513819210001

گالری تصاویر
samui101.jpg
samui102.jpg samui103.jpg samui104.jpg samui105.jpg samui106.jpg samui107.jpg samui108.jpg samui109.jpg