• دوازده چیزی که در کلمبو باید انجام داد

دوازده چیزی که در کلمبو باید انجام داد

سرمایه سریلانکا کلمبو است، شهر بندرها، با میراث غنی، در ساحل غربی این کشور که سرشار از عطر گل است. ترکیبی از نژادها، مذاهب و فرهنگ ها است. این شهر کنتراست خود را، با قصرها، باغ های سرسبز، گزینه های ناهار خوری خوب، مراکز خرید بسته بندی شده با مارک های معروف حفظ کرده است.

با توجه به اندازه کوچک کلمبو که فقط 37.31 کیلومتر مربع مساحت دارد،انتخاب های مختلفی اعم از تجربه یک سواری tuktuk، بازدید از بازار Pettah و خوردن Kottu و بازی گلف و خوردن چای در یکی از هتل های سبک استعماری مشرف به اقیانوس هند را در اختیار دارید .

زمین بازی برای Kottu یا وید؛ با بسیاری از بوتیک های پر شده با مارک های بین المللی و هنر محلی و پارچه کلمبو بهترین مکان برای انجام خرید در این شهر است.

1-بازی گلف در رویال کلمبو باشگاه گلف

سبزی immaculately آراسته از Royal Colombo در باشگاه گلف بازان برای 129 سال به خود جلب کرده، یک برش از تاریخ بازی گلف.به بازدیدکنندگان خوش آمد میگوید.

2-لذت یک تور شهری

شاهد جذابیت کلمبو باشید با تور شهری کلمبو در عرشه باز در دو طبقه.

3-خوردن برخی از غذاهای دریایی در کوه و ساحل

تن لاوینیا در حومه دریایی کلمبو با رستوران های غذاهای دریایی بزرگ در ساحل طلایی است.

4- برخی تاریخ و زمان آخرین خرید دقیقه

یکی از بهترین کارها در سریلانکا فرصت خرید در کلمبو و فروشگاه های براق و مراکز خرید با طراحی لباس، کفش و کیف های دستی، به علاوه صنایع دستی، مبلمان منزل است.

5-ماساژ در یکی از چشمه های آب معدنی کلمبو

از ویژگی های بارز محیط بی سر و صدا بودن و یک ماساژ تخصصی محلی است.

6- هنر

موزه ملی کلمبو برخی از نمونه های فوق العاده از نقاشی های باستانی، مجسمه ها و طرح هایی که قدمت آن به قرن 4قبل از میلاد مسیح میرسد، در حالی که اگر آن چیزی که شما می خواهید هنر دوره ی معاصر است، این شهر همچنین دارای یک صحنه هنر پر رونق، با بسیاری از نقاشان خلاق با برگزاری نمایشگاه در گالری های محلی است.

7.Visit معبد

Gangarama ویهارا یکی از معابد مقدس در کشور سریلانکا است، تزئین شده با کار فوق العاده برنج، سنگ حجاری شده، و دیگر هنر بودایی است. همچنین محل آموزش، یک موزه، با سالن های مسکونی را نیز در خود جای داده است.

8. باغ وحش

باغ وحش سریلانکا که در آن مجموعه ای غنی از پستانداران، پرندگان، خزندگان و ماهی ها در هماهنگی با طبیعت زندگی تزیینی را به ارمغان می آورند.

9. مرطوب و وحشی در اوقات فراغت جهان

اولین تفریح پارک آبی سریلانکا ورود فلوم، سرسره، و بسیاری دیگر از سواری های پر هیجان برای بچه ها و بزرگسالان است.

10. تفریحات شبانه

کلمبو دارای تفریحات شبانه بسیاری است.شما میتوانید یکنوع بازی ورق، و یا باشگاه بیلیارد را برای تفریح خود انتخاب کنید و تا صبح سرگرم باشید.

11 .خوردن Kothu Rotti

میان وعده ناب سریلانکا و شامل بیت قطعه قطعه شده ماهرانه از rotti، با انتخاب شما از مرغ، گوشت گاو، تخم مرغ، پیاز، گوجه فرنگی و فلفل سبز مخلوط شده است. این فراموش نشدنی خواهد بود برای شما.

12. سوار شدن Trishaw

این ارابه سه چرخ موتوری ، ستون فقرات حمل و نقل سریلانکا میباشد.

pic136257210001

گالری تصاویر