• دیدنیهای تور ویتنام

دیدنیهای تور ویتنام

ویتنام دارای طبیعتی شگفت انگیز، سواحل، استراحتگاه های لوکس و برنامه های متنوع سرگرم کننده ویژه گذراندن تعطیلات مقرون به صرفه برای مسافران تور ویتنام میباشد. در این مقاله ده مقصد برتر گردشگری ویتنام آورده شده است.

Six Senses جزیره Con Dao

زنجیره 6 حس یک مارک شناخته شده جهانی است که از سرویس های باکیفیت و بهترین موقعیت برخوردار است. همچنین در جزیره کن دائو به دور از شلوغی و هیاهوی شهر قرار گرفته است. ویلاهای مینیمالیستی در محیط های خیره کننده، جنگل های سرسبز، تپه ها، سواحل شنی و آبهای آبی روشن این مجموعه را کمی شبیه روستای ماهیگیری کرده است. هتل همچنین دارای سینما در فضای باز، استخر شنا و مرکز اسپای معروف است که آرامش نهایی را فراهم می کند.

برج مالی بیتکس کو، شهر هوشی مین

برج بیتکس کو در سال ساخته شده 2010، این آسمان خراش نماد نیلوفر آبی - گل ملی ویتنام، که دارای مفهوم دینی و فرهنگی است میباشد. عرشه مشاهده، از 22 متری ساختمان خارج شده، از ویژگی های هیجان انگیز برای کسانی که می خواهند با یک نگاه اجمالی شهر را ببینند. این آسمان خراش سومین ساختمان بلند در ویتنام است و یکی از چشمگیر ترین آن ها در آسیا است.

Six Senses Ninh Van، Nha Trang

این مجتمع در خلیج الهی واقع شده و از یک طرف در کنار دریا و از یک طرف در کنار جنگل سرسبز قرار دارد. اماکن ارائه خدمات با کیفیت جهانی و دیدگاه هایی خیره کننده به مهمانان مجتمع در تمام طول سال اینجارا بسیار محبوب و مورد علاقه مسافران تور ویتنام کرده است. در شبه جزیره ای دور قرار گرفته و حریم خصوصی مهمان را تضمین می کند. منحصر به فرد ترین و هیجان انگیز ترین در مورد شش حس، ویلاهای خصوصی بزرگ است که برخی بر روی تپه ها قرار دارند و دیدگاه های شگفت انگیزی را از خلیج و جنگل های استوایی ارائه می دهند. در آبگرم مجتمع، مهمانان از ماساژ معروف ویتنامی لذت می برند. رستوران ها و کافه ها با شام، نوشیدنی ها و نمایش های شگفت انگیز پذیرای مراجعین هستند.

دره مونگ هوا، ساپا

ساپا دارای بزرگترین بازار در استان است و همچنین برای مزارع برنج پلکانی اش بسیار معروف است. این مزارع در منطقه کوهستانی واقع شده و به سوی پارک ملی Hoang Liên امتداد دارد. تورهای پیاده روی درساپا برگزار می شود برای سفر به مزرعه برنج. راهنماهای محلی حتی می توانند یک اقامت شبانه در آنجا را ترتیب دهند. مسافران با تجربه تر خودشان می روند. در هر صورت، دیدگاه های دیدنی که یک تجربه فراموش نشدنی را تضمین می کند در انتظار بازدیدکنندگان است.

آبشار Pongour، Dalat

این منطقه با چشم اندازهای عاشقانه خود، با دره ها، چشمه ها، دریاچه ها و تپه های کاج شناخته شده است. در میان آبشارهای مختلف،آبشار Pongour، با یک جنگل بزرگ احاطه شده، قطعا برجسته تر از همه است و چشم هر بازدید کننده ای را به خود خیره میکند. این آبشار دارای ارتفاع حدود 40 متر و عرض 100 متر است. یک جریان آب به شدت از این هفت پله عبور می کند و با صدای بلند ریزش آب فضا را پر می کند. زیبایی آن شاعرانه است و توسط مردم محلی و همچنین گردشگران تحسین شده است.

غار پسر دانگ

بزرگترین غار بسیار عمیق در جهان است، می تواند یک ساختمان 40 طبقه را بسازد! 9 کیلومتر (5،5 مایل) بلندی دارد، یک جنگل و رودخانه در آن است. جنگل هایی که توسط کاشفان باغ ادام نامیده می شوند، میمون ها و روباه ها در آن فراوان است. این غار غنی از مروارید است - بلورهای کلسیت، که در طول قرن ها شکل گرفته است. فسیل 300 میلیون ساله نیز در اینجا یافت می شود. گونه های جدید گیاهان در اطراف رودخانه و آبشار کشف شد. از پیشگامان باشید و فرصتی منحصر به فرد برای کشف مکانی که به سختی کشف شده روی زمین را بیابید.

هوی آن

هوی آن واقع در جنوب ساحل دریای چین که سازمان یونسکو آن را به عنوان یک سایت میراث جهانی ثبت کرده است. این یک مکان مهم تاریخی است که فرهنگ مردمان جنوب شرقی آسیا را از قرن 15 تا 19 میلادی نشان می دهد. سایت هایی مانند پل فیل بسیار خوب نگهداری می شوند.

ساحل های شنی سفید و آب و هوای گرم گردشگران را جذب می کند. Hoi An برای تولید فانوس های ابریشمی معروف است.

بان گویک

آبشار دیدنی بان گویک مرز میان دو کشور را نشان می دهد. در اصل آبشار به خاطر صخره هایی که در راه آن قرار دارد به چند آبشار کوچکتر تقسیم می شود. این چهارمین آبشار بزرگ بعد از ایگوازو، ویکتوریا و نیاگارا است که مرز ملی را نشان می دهد.

بسیاری از گونه های گیاهی بومی نیز در این محیط فوق العاده یافت می شوند. آبشار دو طرفه بیشتر از طرف مرز ویتنام مورد تحسین قرار می گیرد، اما همچنین از مرز چین می توان از آن استفاده کرد.

هالونگ بی

خلیج هالونگ بی هم مرز با چین است که با هزاران ستون سنگ آهکی که از آب سر درآورده اند شناخته می شود. این یک سایت میراث جهانی یونسکو نیز است و همچنین یک شگفتی طبیعی نامیده میشود. مناظر زیبای آن در فیلم های متعددی برجسته و متمایز بود! بازدیدکنندگان این سایت گردشگری ویتنام را با تورهای قایق سواری بررسی می کنند. همچنین غارها و روستاهای ماهیگیری شناوری در این خلیج وجود دارد که جذابیت فوق العاده ای به این مکان می دهد.

هانوی

هانوی پایتخت کشور مقصد مورد علاقه توریستهای جهان است. این شهر بسیار زیبا است و به نام پاریس شرق خوانده میشود. این شهر به پارک ها و سایت های گردشگری خود می بالد، و همچنین دریاچه ها و ساختمان های تاریخی از دوران استعمار فرانسه و همینطور رویدادهای فرهنگی متعدد، سالن های دادرسی، بار ها، تئاتر و سایر سرگرمی ها جذاب دیگر. یکی از مقرون به صرفه ترین و هیجان انگیزترین مکانهای پر بازدید،که همیشه در بالای لیست مسافرین قرار دارد هانوی میباشد!این شهر در تور ویتنام نیز بازدیدکننده های فراوانی را به خود جذب میکند.

تور ویتنام

@val3

تور ویتنام،دیدنیهای تور ویتنام،قیمت تور ویتنام،تور هانوی،تور هوشی مین،هتلهای ویتنام،قیمت تور ویتنام،مجری تور ویتنام،ویزای ویتنام،جاذبه های ویتنام،تور ارزان قیمت ویتنام،رزرو بلیط،رزرو هتل،خرید بلیط،فروش بلیط،بلیط هواپیما،بلط قطار،بلیط چارتر

@val3

تور ویتنام،دیدنیهای تور ویتنام،قیمت تور ویتنام،تور هانوی،تور هوشی مین،هتلهای ویتنام،قیمت تور ویتنام،مجری تور ویتنام،ویزای ویتنام،جاذبه های ویتنام،تور ارزان قیمت ویتنام،رزرو بلیط،رزرو هتل،خرید بلیط،فروش بلیط،بلیط هواپیما،بلط قطار،بلیط چارتر

@val3

تور ویتنام،دیدنیهای تور ویتنام،قیمت تور ویتنام،تور هانوی،تور هوشی مین،هتلهای ویتنام،قیمت تور ویتنام،مجری تور ویتنام،ویزای ویتنام،جاذبه های ویتنام،تور ارزان قیمت ویتنام،رزرو بلیط،رزرو هتل،خرید بلیط،فروش بلیط،بلیط هواپیما،بلط قطار،بلیط چارتر

لینک های مرتبط

برای مشاهده هتل های ویتنام و تور ویتنام و جاذبه های گردشگری ویتنام و آب و هوای ویتنام کلیک کنید.

فروش بلیط هواپیما

خرید بلیط

فروش بلیط خارجی

رزرو هتل

بیمه مسافرتی

رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بلیط قطار

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط قطار

آژنس هواپیمایی تهران

pic716831310001

گالری تصاویر
ConDao-Photo-by-Six-Senses-Con-Dao.jpg
Muong.jpg Pongour-Photo-by-Dang-Ngo-740x492.jpg