• راهنمایی هایی برای مقابله با هدر دادن پول هنگام مسافرت در یک گروه

راهنمایی هایی برای مقابله با هدر دادن پول هنگام مسافرت در یک گروه

وقتی با یک گروه مسافرت می کنید، پول می تواند علت تنش و دعوا باشد. در اینجا 8 راهنمایی برای بودجه بندی مالی وجود دارد، بنابراین شما می توانید از تعطیلات خود لذت ببرید و در مورد امور مالی نگران نباشید.

وقتی با یک گروه مسافرت می کنید، پول می تواند علت تنش و دعوا باشد. در اینجا 8 راهنمایی برای بودجه بندی مالی وجود دارد، بنابراین شما می توانید از تعطیلات خود لذت ببرید و در مورد امور مالی نگران نباشید. پول می تواند یک مسئله بزرگ در هنگام سفر در یک گروه باشد، به خصوص در مواقعی که احتمال که شما همه هزینه های مشابهی ندارید. هنگامی که شما با یک گروه سفر می کنید و پولتان به پایان می رسد هزینه ها اصولا کمی بیشتر از انچه شما انتظار داشته اید شده اند و این می تواند علت تنش باشد. به همین دلیل مهم است که برای همه چیز آماده شود. این بدین معنی است که با استفاده از مشاوره بودجه بندی زیر، به جای نگرانی در مورد یورو و کیف پول خود در جمع دوستان خود، از مناظر و قارههای مختلف لذت ببرید.

پیش از آن برای بودجه تصمیم بگیرید

احتمالا همه اعضای گروه یک مقدارهای متفاوتی از پول را دارا میباشند. و اگر بخواهید که از سفر خود لذت ببرید بهتر است که حد میان بودجه ی تمامی اعضای گروه را در نظر بگیرید و هزینه های خود را بر طبق این هزینه ی میانه بودجه بندی کنید تا همه ی اعضای گروه بتوانند به یک میزان از سفر خود لذت ببرند و همگی در یک سطح باشند. فراموش نکنید که لازو نیست درباره ی بودجه ی دیگران چیزی بدانید قطعا اینطوری خوشحال تر خواهید بود.

یک رونوشت کتبی از مخارجتان را پیش خود نگه دارید

نگه داشتن یک رونوشت نوشته ای از هزینه های هر کس باعث می شود همه چیز منصفانه باشد. معمولا همیشه یک فرد در یک گروه وجود دارد که احساس می کند که بیشتر از دیگران پول پرداخت کرده است و اگر رونوشتی داشته باشید از این نظر گارانتی خواهید شد. یک رکورد دستی یا الکترونیکی به شما کمک می کند که همه چیز را به روز نگه دارید.

ریلکس باشید

هنگامی که شما در یک گروه مسافرت می کنید، نگه داشتن امور مالی خود دشوار است. از روی تجربه میگوییم که شما وسوسه می شوید که نوشیدنی و خوردنی بیشتری بخورید، از همین رو ممکن است هزینه های شما قدری افزایش یابد. پس ریلکس باشید و از سفر خود لذت ببرید. علاوه بر بودجه ای که برای سفرتان اختصاص میدهید بهتر است یک سیوینگ جدا برای خود داشته باشید تا در کل طول سفر مسئله ای ارامش شما را برهم نزند.

سعی کنید که پول ها هدر ندهید

در سفر کردن در یک گروه می توانید پول زیادی را با انجام امور جزیی نظیراستفاده از حمل و نقل عمومی و انجام فعالیت ها توریستی در نزدیکی محل اقامت خود بپردازید.

pic592519210001

گالری تصاویر