• رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا

در این مقاله به معرفی برخی از رستوران های آنتالیا میپردازیم تا شما عزیزان در تور آنتالیا خاطراتی خوشمزه و متفاوت داشته باشید.

آنتالیا از تنوع بالای انواع رستورانها برخوردار است که غذاهای مدیترانه ای در میان غذاهای سایر جاهای دنیا شهرت و طرفداران بسیاری دارد.

1_ باشگاه ها Arma

یکی از قدیمی ترین رستوران های آنتالیا که در قرن 19 توسط ایتالیایی ها ساخته شده و با نمایش های فوق العاده از مهمان های خود استقبال میکنند .

2_وانیلی

وانیلی انجمن

با فاصله 5 دقیقه از شهر آنتالیا این رستوران توسط یک سرآشپز انگلیسی و همسر ترک خود(وانیل) احداث شده و نشان دهنده ترکیبی از هر دو روش پخت و پز سنتی و مدرن با غذاهای مانند کدو تنبل،

3_ Seraser ناهارخوری زیبا

واقع در مرکز تاریخی آنتالیا، در یک خانه 300 ساله، Seraser ناهارخوری زیبا یکی از رستوران های نفیس شهراست. متعهد ارائه خدمات به مهمانان خود یک تجربه به یاد ماندنی برای تمام حواس پنج گانه، استفاده کامل از دکور برجسته وچشمگیر آن، و نیززیور آلات معتبر است. موسیقی و پیانو زنده و یک باغ مدیترانه پر زرق و برق قدرت پردازش اضافی که با ناهار خوری در اینجا آمده است. منوی غنی، ارائه دستور العمل های بین المللی و ترکی، کامل تجربه با برجسته مانند پاستا خانگی، استیک فیله با سس نوعی پنیر چرب، باس دریا پیچیده شده در برگ شراب و دسر وسوسه انگیز است.

4_قلعه کافه

واقع در شهر قدیمی آنتالیا، بر روی لبه صخره مشرف به دریا، قلعه کافه محل مرسوم، مد روز، مشهور برای محیط خود و خدمات خوب است، و باعث می شود برای توقف بزرگ در طول روزهای گرم تابستان. منوی معمولا با گزینه های ماکارونی متنوع و خوشمزه خوراکی نیش اندازه در دسترس مدیترانه است.

5_بزرگ سرآشپزان کافه ها، رستوران

سرآشپزان بزرگ یک نام تجاری رستوران شناخته شده در ترکیه با 18 مکان در شش شهر در سراسر کشور، از جمله آنتالیا است. محل برگزاری برای اولین بار در آنکارا در سال 2007 افتتاح شد، و از آن زمان تبدیل شدن به یک استقرار آشپزی مورد علاقه برای مردم محلی و گردشگران. منوی سرآشپزان بزرگ "غنی و شگفت انگیز با انتخاب های متنوع از غذاهای ترکی و بین المللی است. آخرین بازدید از بسیاری از گزینه های وسوسه انگیز به نظر از آرایه بزرگ از خوشمزه، دستور العمل های محلی و صبحانه سخاوتمندانه، به سبک بوفه.

6_Karaf شراب و مشروب فروشی

سفر به Karaf شراب و مشروب فروشی یک انتخاب عالی برای کسانی که با علاقه در گذشته ترکیه است، به عنوان این رستوران در یک خانه قدیمی عثمانی که هنوز هم حفظ بسیاری از عتیقه جات و سوغاتی از دوره های گذشته واقع شده است. Karaf است یک انتخاب فوق العاده برای بازدید کنندگان که لذت بردن از مزه کردن شراب.

7_ایل ویسینو پیتزا فروشی

ایل ویسینو پیتزا فروشی رستوران مناسب برای کسانی که با اشتها برای غذاهای ترد ایتالیایی حالی که قدم زدن در خیابان های رنگارنگ از مرکز تاریخی آنتالیا است

8_آلپ پاشا

آلپ پاشا، بخشی از هتل بوتیک با همین نام، جایی برای برای بازدید کنندگان که لذت بردن از تجربه به سبک بوفه، همراه با موسیقی پیانو زندگی می کنند است. در رستوران در مرکز تاریخی آنتالیا واقع، در یک ساختمان سنتی عثمانی. با یک حیاط بزرگ عاشقانه است که باعث افزایش فضای گرم و دنج خود، آلپ پاشا خرابی امن با انواع غذاهای ترکیه، مدیترانه ای، غذاهای فرانسوی و حتی گیاهی در ارائه کنند.

9_پاسیو و مشروب فروشی و رستوران

در قلب محله تاریخی کالجی، فقط چند قدم دور از جاذبه های فرهنگی منحصر به فرد آنتالیا و مارینا، پاسیو در Puding مارینا هتل انتخابی به یاد ماندنی برای همه کسانی که لذت بردن از کشف انواع خانه ساخته مارمالاد، پنیر یا املت،است. همه در قالب یک صبحانه اشتها آور خدمت کرده است. تلفیقی از دستور العمل ها و غذاهای بین المللی برجسته مانند جگر چرب، میگو و تمپورا ماهی مرکب، پرورش ماهی سی باس پخته شده، و ....

10_ 7 محمد

فقط چند کیلومتر از مرکز شهر، 7 محمد برخوردار موقعیت با شکوه در یک تپه سرسبز مشرف به ساحل کونیالتی Plaji، یکی از معروف ترین رستوران در آنتالیا. سالها پیش توسط آشپز محمد، که آشپزی ماجراجویی زندگی طولانی خود را در سال های اولیه به عنوان همراه آشپزخانه به منظور حمایت از خانواده اش آغاز به کارکرد. 7 محمد جاذبه وابسته به غذا و پخت و پز unmissable برای همه کسانی که لذت بردن از سنت، دستور العمل های ترکیه با کبابی گوشت، ماهی و مزه، و مناظر زیبا در حالی که با بهره گیری از ناهار یا شام است.

@val3

pic663880310001

گالری تصاویر