• روستای آسوس در جزیره کفالونیا یونان

روستای آسوس در جزیره کفالونیا یونان

جاذبه های گردشگری یونان: روستای آسوس در جزیره کفالونیا یونان

آسوس روستایی زیبا و آرام در جزیره کفالونیا یونان میباشد که یک استراحتگاه برای تعطیلات کامل و آرام در تور یونان برای گردشگران است.

این روستا در سواحل شمال غربی و در 10 کیلومتری فیسکاردو واقع شده است که بر روی پل ارتباطی شبه جزیره با سرزمین اصلی یونان ساخته شده است.

روستای آسوس که در کنار یک خلیج به شکل نعل اسب با آبهای فیروزه ای که دارای یک بندر و یک ساحل است قرار گرفته، که در آن گردشگران و مردم محلی جمع میشوند برای لذت بردن از آفتاب و آب گرم و روشن روستا.

تپه های روستا با خانه ها، درختان سرو، درختان کاج و یک قلعه متعلق به قرن 16 پوشیده شده است. بسیاری از رستوران ها با ارائه مواد غذایی تازه ی دریا و غذاهای سنتی یونانی از مسافران و مهمانان پذیرایی میکنند. روستایی آرام به خصوص برای کسانی که می خواهند از استراحتگاه ها و یا شهرهای بزرگ شلوغ فرار کنند و یک مکان زیبا برای استراحت پیدا کنند.

چرا به این روستا برویم؟

مکانی رمانتیک، احاطه شده با طبیعت دست نخورده، جایی برای شنا کردن و لذت بردن از آفتاب در تعطیلات است.

چه هنگامی به این روستا برویم؟

در تمام طول سال آب و هوای آن معتدل است. و در ماه می تا اکتبر گرم است.

چگونه به این روستا برویم؟

برای دسترسی به پایتخت این جزیره که آرگوستولی نام دارد باید 50 دقیقه رانندگی نمایید.

جاذبه های گردشگری یونان

روستای آسوس در جزیره کفالونیا یونان

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

روستای آسوس یونان،جزیره کفالونیا،جزایر یونان،دیدنیهای یونان،جاهای دیدنی یونان،جاذبه های گردشگری یونان،آتن،تور یونان،تور آتن،تور یونان تابستان،تور یونان بهار،آتن.

pic605958210001

گالری تصاویر
greece-kefallonia-assos1.jpg
greece-kefallonia-assos2.jpg greece-kefallonia-assos3.jpg greece-kefallonia-assos4.jpg greece-kefallonia-assos5.jpg greece-kefallonia-assos6.jpg greece-kefallonia-assos7.jpg