• روستای فرهنگی Setu Babakan در جاکارتا

روستای فرهنگی Setu Babakan در جاکارتا

جاذبه های گردشگری جاکارتا: روستای فرهنگی Setu Babakan در جاکارتا

Setu Babakan یا ستو بابکان، یک روستای باتاییان در جنوب جاکارتا است که بیشتر به خاطر میراث حفظ شده اش شناخته شده است. و برای گردشگران تور جاکارتا بسیار محبوب است، Setu Babakan یک روستای واقعی است، با حفظ بسیاری از روش های سنتی زندگی. در اینجا بازدیدکنندگان از تفریح و شلوغی مدرن پایتخت بدور هستند و لذت خواهند برد. این روستا در 19 کیلومتری جنوب از مرکز شهر، در ناحیه ی Jagaraksa واقع شده است که مناظر چشم نوازی توسط دریاچه ها و مزارع روستا ایجاد شده است.

این روستا به دنبال یکی از دریاچه هایی است که توسط رودخانه Ciliwung تغذیه می شود و بسیاری از روستاییان با ماهیگیری و کشاورزی محلی درآمد خود را برای امور زندگی کسب میکنند. در اطراف دریاچه، چند گیاه استوایی وجود دارد که میوه ها و ادویه های گرمسیری تولید می کند. مردم این روستا بسیار مهربان و مهمان نوازند روستائیان به طور رسمی از مهمانان خوششان می آید و محصولات محلی خود را به آنها ارائه میدهند.

تنقلات سنتی نیز و برخی از غذاهای محلی را در بسیاری از غرفه های غذائی در روستا یا کنار جاده به فروش می رسید، مانند کتوپرک مخلوط توفو و سبزیجات، کراپ تخم مرغ Kerat telor با برنج و دیگر ادویه جات، سوپ گوشت گوساله بوکس، لاکسا، آروم منیز candyfloss.

شما همچنین می توانید یک کلاه بافته شده یا سوغاتی دیگری را که در اطراف کارگاه های استو بابکان به فروش میرسد را پیدا کنید و خرید کنید.

جاذبه های گردشگری جاکارتا

روستای فرهنگی Setu Babakan در جاکارتا

@val3

@val3

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic041619210001

گالری تصاویر
setu-babakan-cultural-village-lake.jpg
setu-babakan-cultural-village-lake2.jpg