• زیباترین استارباکس جهان در خروجی جدید کیوتو

زیباترین استارباکس جهان در خروجی جدید کیوتو

دیزاینی بینظیر صندلی های ابریشمی و باغ ژاپنی که دید و فضای خاصی را به وجود آورده است. استارباکس قهوه خانه جدید و مدرن شده ی کیوتویی میباشد که نمای شیشه ای و فلزی معمولی 100 ساله خود را حفظ کرده است و جدید تر شده است.

دیزاینی بینظیر صندلی های ابریشمی و باغ ژاپنی که دید و فضای خاصی را به وجود آورده است. استارباکس قهوه خانه جدید و مدرن شده ی کیوتویی میباشد که نمای شیشه ای و فلزی معمولی 100 ساله خود را حفظ کرده است و جدید تر شده است. این زیباترین استارباکس در تاریخ 30 جون 2017 یعنی 3 روز پیش افتتاح شده است. یکی از بهترین مناطق تاریخی شهر توکیو بدون شک همین ساختمان است و دید بازدیدکنندگان به این ساختمان و همینطور زیباترین استارباکس دنیا این بوده است که احساس میکنیم درون کپسول زمان نشسته ایم. با معماری خاص و سقف منحصر به فرد ان که دارای کاشی کاری بومی میباشد و طعم قهوه در خانه در میان همسایه خانه های ژاپنی 19 قرن و زیارتگاه ها محبوب این افراد هارمونی خاصی برای گردشگران به ارمغان می اورد.

با قدم زدن درنورن و در تمامی مناطق ورودی شهر زیبای توکیو ، شما تجربه ای از احساس بودن در داخل یک خانه شهری کیوتو یا همان خانه های چوبی سنتی ژاپنی خواهید داشت، تاکافومی Minaguchi، مدیر عامل شرکت استارباکس قهوه ژاپن، می گوید: فروشگاه این است که در یک منطقه از اهمیت فرهنگی بزرگی برخوردار است، و ما مسئولیت حفظ این بنای تاریخی را بر عهده داریم و میتوانیم به مردم و گردشگران این قول را بدهیم که با حفظ تمامی ویژگی های خاص این بنای قدیمی از این بنا استفاده کنیم و این بنا سالیان سال در خدمت مردم و بخشی از تاریخ ژاپن باقی بماند.

@val3

@val3

pic451339210001

گالری تصاویر
pho1.jpg
pho2.jpg