• ساحل AMED بالی

ساحل AMED بالی

هر چیزی که شما در مورد Amed Beach باید بدانید

ساحل amed بالی، احتمالا در برنامه مسافرت خود و در سفر بالی اسم ساحل آمید را خواهید شنید، اگر شما غواص مشتاقی هستید پس این ساحل مکانی ایده آل برای شما خواهد بود. ساحل شرقی جزیره دارای زمین بازی زیر آب است و ساحل آمید یکی از مورد علاقه ترین مکان بین دو سایت اصلی است. ساحل آمید در بالی بیشتر به کشاورزی سنتی خود شناخته می شود. پس از ظهور آب زیرزمینی زیبا، با خرابه های تاریخی که به ویژگی های طبیعی آن اضافه شده است، Amed Beach یکی از محبوب ترین سواحل در میان غواصان، خصوصا خلیج Jemeluk میباشد.

از ساحل آمید در بالی و در نوار امتداد ساحل به هفت روستای ساحلی متفاوت میرسید؛ آمید، جملوک، بنتون، لیپا، سلانگ، بنیونینگ و آها. همه روستاهای ماهیگیری، از ایستگاه های معمولی jukung که در ساحل قرار دارند عبور میکند.

هتل ها در ساحل آمید نیز به عنوان یک پایگاه عالی برای لذت بردن از همسایگی Tulamben میباشد.

شما می توانید فرصتی برای تجربه هر دو سایت های شیرجه و غواصی معروف در یک هتل راحت داشته باشید. در نقاط مختلف، از جمله سقوط کشتی ژاپنی در Banyuning، زندگی دریایی غواصی در اینجا شامل ماهی های مختلف استوایی، لاک پشت های دریایی، کوسه صخره ها، و باغ های پر جنب و جوش مرجانی است. جنگجوی گشت زنی جنگ جهانی دوم، 15 متر از ساحل قرار گرفته است. ساحل آمید در بالی نیز برای غواصی به عنوان صخره های وسیع دریای خزر مناسب است. قایق های چوبی بالیلی به نام jukung نیز برای چارت های ماهیگیری در دسترس هستند. غواصی رایگان، یک ورزش هیجان انگیز است که در اطراف ساحل آمید در بالی وجود دارد. همانطور که روز خود را در زمین های بازی زیر آب به اتمام رسانده اید، ماساژ سنتی بالیلی که توسط زنان محلی مهارت داده شده ارائه میشود را امتحان کنید.

ساحل آمید در بالی، ظاهری شگفت انگیز از غروب خورشید را به نمایش میگذارد همچنین اینجا، یکی از نقاط قلب زمین محسوب میشود. کشاورزان با برداشت کریستال های نمکی روشن سفید رنگ را به دست می آورند، و شما می توانید در بسته هایی به عنوان سوغاتی سفر خریداری کنید. با سفر دو و نیم ساعته به سمت جنوب، دیدگاه های بیشتری را به نمایش می گذارد و جاذبه های دیگر را در حوزه های Karangasem و Klungkung مانند باغ های آبریت Gangga و معبد Goa Lawahنیز در جزیره خواهید دید.

جاذبه های گردشگری بالی

ساحل AMED بالی

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic398819210001

گالری تصاویر
baliii4.jpg
baliii2.jpg baliii3.jpg