• ساحل رایلای،بهشت گرمسیری در تایلند

ساحل رایلای،بهشت گرمسیری در تایلند

شهر کرابی یک پناهگاه برای سواحل زیبا در تایلند است، که یکی از آنها ساحل railay است. ساحل railay یکی از زیبا ترین سواحل در تایلند است. این ساحل دارای شن و ماسه سفید مانند برف و آب آبی روشن است که زیبایی چشم نوازی را به وجود آورده است.

در حال حاضر، در لیست مقصدهای توریستی تایلند، ساحل Railay یکی از مهمترین و زیباترین منطقه های ساحلی می باشد. واقع در جنوب ائو نانگ، احاطه شده توسط پرتگاه سنگی،که با قایق میشود به آنجا رسید، و با جهانی زیبا و شگفت آور در ساحل Railay روبرو گردید.

فقط در این شبه جزیره کوچک، شما پیدا خواهید کرد سواحل شنی سفید زیبا، صخره های سنگ آهک، و یک منطقه برای لذت بردن از مناظر، غارها و تالاب پنهان در صخره ها. شکل آن با تغییر در جریانهای جزر و مدی ساحل اتدکی تغییر یافته.

در ساحلrailay هیچ جاده ای وجودد ندارد، تنها پیاده رو وجود دارد. بدون اتوبوس و هیچ اتومبیلی میتوان به آنجا رفت، فقط و فقط با یک قایق دم بلند. این ساحل به سرزمین اصلی متصل است،یعنی شبه جزیره دیدنی و جذاب فرانانگ. پرتگاه سنگ آهکی، دره با جنگل های شیب دار؛ و دریا از دیدنی های این ساحل است.

علاوه بر بهره گیری از زیبایی ساحل railay، شما همچنین می توانید در سفر خود سنگ نوردی را نیز امتحان کنید، زیرا صخره های فوق العاده ای در ساحل است که معمولا به عنوان یک باشگاه ورزشی صخره نوردی استفاده می شود. فعالیت های دیگری که شما می توانید در اینجا انجام دهید عبارتند از: غواصی، قایقرانی و یا آفتاب گرفتن و لذت بردن از آب و هوای گرمسیری است.

ساحل Railay ، بهشت گرمسیری در تایلند

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic827897210001

گالری تصاویر
Railay-Beach-Climbing-Pictures.jpg
Railay-Beach-Images.jpg Railay-Beach-Pictures.jpg Railay-Beach-Resort.jpg Railay-Beach-Resort-Pictures.jpg Railay-Beach-Thailand.jpg Railay-Beach-Thailand-Photo.jpg